درباره ما

سهیل احمدیشرکت معتبر، خلاق  و خوشنام  مهاجرتی دریچه مهاجرت (با نام ثبتی اینسپی کن پرسیکانا ایمیگریشن سرویسز) با دفتر رسمی در مونترال کانادا، و نمایندگان مختلف درایران.
دریچه مهاجرت با همکاری مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا با سابقه فعالیت مستمر عضو کالج مهاجرت و شهروندی کانادا CICC-CCIC که در گذشته انجمن ICCRC محسوب میشد و همچنین تاییدیه IRB جهت دفاع از پرونده های پناهندگی در دادگاه پناهندگی کانادا – و لایسنس کامل پذیرش انواع پرونده های مهاجرتی، شهروندی و پناهندگی کانادا (class L3 RCIC-IRB - Unrestricted Practice) آماده خدمت گزاری می باشد. دریچه مهاجرت با همکاری پیوسته با مشاورین مهاجرت رسمی استان های کبک و ساسکاچووان، افسران سابق اداره مهاجرت، وکلای دادگستری کبک (عضو کانون وکلای دادگستری کبک) و همچنین کاریابی های کانادایی این افتخار را دارد که بتواند برای هم وطنان عزیز خدمات مهاجرت را از طرق مختلف و قانونی و همچنین برای افراد با شرایط متفاوت را به صورت تخصصی و کاملاً قانونی به سرانجام رساند.


بر اساس بند 2 از ماده 91 قانون حمایت از پناهندگان و مهاجرین کانادا، تنها افراد زیر مجاز به ارائۀ مشاوره مهاجرت در ازای دریافت وجه می باشند که عبارتند از :
-   مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا (RCIC) که عضو رسمی کانون مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا (CICC) باشند.
-    وکلای کانادایی و سردفتران اسناد رسمی استان کبک با توجه به اینکه نقض این قانون در کانادا میتواند تا دو سال زندان و تا صد هزار دلار جریمه و یا ترکیبی از هر دو را در پی داشته باشد فقط مشاورین رسمی میتوانند مشاوره انواع ویزا را ارائه نمایند.

دریچه مهاجرت ؛ با بهره مندی از مشاورین مجرب با بالاترین درجه خدمات دهی از کالج مهاجرت و شهروندی کانادا (class L3 RCIC-IRB - Unrestricted Practice) در زمینه حقوق مهاجرت کانادا می تواند بهترین مسیرهای مهاجرتی کانادا را براساس شرایط خاص هر یک از متقاضیان بررسی کرده و راهکار ارائه کند. از این رو دریچه مهاجرت این امکان را برای متقاضیان قرار داده است که علی رغم تصور بسیاری پیرامون توسل به راه حل های غیر قانونی و مراجعه به افراد فاقد صلاحیت - در زمینه حقوق بین الملل - مراحل پیگیری مهاجرت افراد را به شکل کاملاً قانونی و بدون نگرانی به سر منزل مقصود برساند. 
سابقه فعالیت طولانی دریچه مهاجرت و رضایت مندی گسترده متقاضیان گذشته دریچه مهاجرت گویای حسن شهرت این مجموعه نزد جامعه ایرانیان داخل و خارج کانادا بوده است.

 

قوانین و مقررات سایت دریچه مهاجرت:

 

1- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت دریچه مهاجرت  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پرسیکانا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

2- مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، هرگونه استفاده از خدمات سایت دریچه مهاجرت اقدام نماید.

مهاجرت به کانادا

پر کردن فرم ارزیابی رایگان ، اولین قدم برای شروعه این پروسه میباشد . دریچه مهاجرت به ظن وگمان عده ی زیادی از هم وطنان و مشتریان داخل و خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از برترین موسسات مشاوره و مهاجرت در دنیا محسوب میشود.

Learn more

مهاجرت به استرالیا

انواع ویزاها: بیش از صد نوع ویزای مختلف برای سفر و مهاجرت به استرالیا وجود دارد. ویزای گردشگران، دانشجویان، کارگران، سرمایه گذاری و انواع دیگر وجود دارد. همچنین، برخی از انواع ویزاهای استرالیا موقت هستند و دیگران وضعیت دائمی دارند. اینکه کدام ویزا مناسب ترین هست، بسته به شرایط شماست. مهاجران بالقوه به استرالیا بر اساس مهارت، سلامت، سن، توانایی زبان انگلیسی، سابقه شغلی و سلامت انتخاب می شوند. نژاد، جنسیت، دین و فرهنگ به هیچ وجه در نظر گرفته نمی شوند. قبل از درخواست برای هر چیزی، با مشاوران متخصص در Immigration Door مشورت کنید. ما می توانیم در یافتن بهترین نوع ویزا با توجه به مدارک و شرایط شما ، کمک کنیم.

Learn more

خدمات سرمایه گزاری

کانادا رتبه 1 کشورهای جهان به لحاظ کیفیت زندگی را کسب نمود. این رتبه بندی بین 80کشور جهان بر اساس شاخص های مختلفی انجام شده است. شاخص هایی از قبیل مسائل شهروندی، فرهنگی،کارآفرینی،مهاجرتی ،تجاری،بازار کسب و کار،سیاسی و نظامی ،ثبات اقتصادی برابری درآمد، سیاست پایدار، امنیت ، بهداشت عمومی و .....در این رتبه بندی تاثیر گذار بوده اند. در سال 2017، کانادا بین کشورهای سوئد، دانمارک، استرالیا توانست مقام اول را از لحاظ کیفیت زندگی کسب نماید.

Learn more