ارتباط با ما


 021-86081897      

1-15147480949+

info@immigrationdoor.com   

 www.immigrationdoor.com 
شرکت معتبر، خلاق  و خوشنام  مهاجرتی پرسیکانا با  شعبات متعدد ایران، کانادا، اروپا و استرالیا و با معرفی پرتال  اینترنتی  دریچه مهاجرت  به ظن وگمان عده ی زیادی از هم وطنان و مشتریان داخل و  خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از برترین موسسات مشاوره و مهاجرت در دنیا  محسوب میشود.
حتی در کانادا ،آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر واندک است، اما دریچه مهاجرت با گرایش تخصصی نسبت به مشاوره بنیان روش های نوینی را در ارائه ی خدمات بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان نشرکت شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب میگردد.

 

 • آدرس دفتر ایران :

  تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، ابتدای بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، پلاک 72، ساختمان امیر پرویز، طبقه 4، واحد
  46
   

  • 86081897 021 ​تماس مستقیم و بدون هزینه با دفتر کانادا

   تلفن دفتر تهران :  86085338- 88207093

   


 

Montreal Office

4055 Rue Sainte-Catherine O, Unit 165, Westmount, Montreal, QC H3Z 3J8

Vancouver Office

British Columbia - Vancouver - Cook Islands - Dayton Avenue - 1410

Tehran Office

Tehran, Vanak Square, Jahan-kodak Crossrods , Nelson Mandela Blvd (Africa), No. 72, Amir Parviz Building, 4th Floor, Unit46

Phone Numbers

+1 514.748.0949

E-mail Address

Info@immigrationdoor.comشبکه اجتماعی دریچه مهاجرت جهت تعامل بیشتر بهتر و آسانتر با شما مخاطبین گرامی فراهم گردیده .

لطفا ما را در بهتر و با کیفیت تر بودن آن همراهی کنیید . و در صورت مفید بودن و رضایت به سایر دوستانتان نیز معرفی فرمایید.

شبکه اجتماعی اصولا چیست و به چه چیزی اطلاق میگردد ؟ شبکه اجتماعی ساختاری اجتماعی است که از گره‌هایی (عموماً فردی یا سازمانی) تشکیل شده‌است که توسط یک یا چند نوع خاص از وابستگی مانند ایده‌ها و تبادلات مالی، دوستام، خویشاوندان، لینک‌های وب، و سرایت بیماری‌ها (اپیدمولوژی) به هم وصل هستند.


تحلیل شبکه‌های اجتماعی روابط اجتماعی را با اصطلاحات رأس و یال می‌نگرد. به بیان دیگر، در ساده‌ترین شکل، یک شبکه اجتماعی نگاشتی از تمام یال‌های مربوط، میان رأس‌های مورد مطالعه‌است. رأس‌ها بازیگران فردی درون شبکه‌ها و یال‌ها روابط میان این بازیگران هستند. انواع زیادی از یال‌ها می‌تواند میان رأس‌ها وجود داشته باشد.

ما در دریچه مهاجرت برای مهاجرت به خارج از کشور و بالابردن کیفیت زندگی آینده شما راهکارها و برنامه های مهاجرتی متعددی داریم  لطفا ما را همراه باشید و بهتر بودن را از ما بخواهید .

نتایج تحقیقات مختلف بیانگر آن است که می‌توان از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی در بسیاری از سطوح فردی و اجتماعی به منظور شناسایی مسائل و تعیین راه حل آنها، برقراری روابط اجتماعی، اداره امور تشکیلاتی، سیاست‌گذاری عمومی و رهنمون‌سازی افراد در مسیر دستیابی به اهداف استفاده نمود.