صدور ویزای بازدیدکنندگان

مهاجرت
بازدید: 502

22 دانشگاه برتر کانادا

تحصیل
بازدید: 2404

برنامه ی اکسپرس انتری استان ساسکاچوان برای 400پرونده جدید باز شد

استان ساسکاچوان برنامه ی اسکیل ورکر را که زیر مجموعه ی اکسپرس انتری است برای 400 پروفایل جدید باز نمود.

این برنامه از صبح روز 10 ژانویه شروع نموده و تا زمانی که 400 نفر را پذیرش کند ادامه می یابد.برای پذیرش این برنامه ، نیازبه پیشنهاد شغلی در ساسکاچوان نیست. در عوض، SINP دولت استانی ساسکاچوان افرادی را که از طریق اداره ی مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) به دلیل تحصیلات لازم، سابقه کاری ، تسلط بر زبان و سایر عوامل پذیرفته شده اند را دعوت می نماید.

افرادی که در این زیر گروه پذیرفته شوند ،600 امتیاز در استخر اکسپرس انتری در یافت می کنند.از ابتدای سال 2017 تا کنون این برنامه 5 بار باز شده و 3200 نفر را پذیرش نموده است. حداقل شرایط پذیرش این برنامه: -اثبات وضعیت قانونی، فقط برای افرادی که در حال حاضر در کانادا زندگی می کند-داشتن شماره پروفایل اکسپرس انتری و کد شغلی معتبر-داشتن 60 امتیاز از 100 در شبکه ارزیابی استانی SINP.-ارائه نتایج آزمون زبان از یک موسسه مورد تایید که مطابق با سطح زبان لازم در مشخصات اکسپرس انتری است-حداقل یک سال تحصیل دانشگاهی و یا دوره های پس از دوره متوسطه ،که به نظام آموزشی کانادا قابل تبدیل است .

حداقل سطح سابقه ی کاری در یکی از 35 شغل مورد نیاز استان در سطح 0,A,B-داشتن یکی از موارد : یک سال تجربه کار در 10 سال گذشته در حرفه ی تخصصی دو سال تجربه کار در یک تجارت تخصصی در پنج سال گذشته دوازده ماه تجربه کار در کانادا در سه سال گذشته -برای مشاغلی که نیاز به صدور گواهینامه یا صدور مجوز باشد، مدارک لازم را از ساسکاچوان را دریافت کنید-داشتن حداقل نقدینگی لازم و برنامه ریزی برای آن لیست مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان در صفحات قبلی آمده است.

بازدید: 2827تاریخ انتشار : 1396/10/26