صدور ویزای بازدیدکنندگان

مهاجرت
بازدید: 433

برنامه ی جدید اکسپرس انتری منیتوبا اولین متقاضیان را دعوت می کند

در گزینش 11ژانویه 2018 تعداد 155 دعوتنامه برای متقاضیان صادر شد.مسیر منحصر به فرد اکسپرس انتری منیتوبا، 155 نامزد را برای اولین بار در رقابت های استخر اکسپرس انتری، گزینش کرده است.
برای دریافت یک LAA از طریق این مسیر، حداقل امتیاز 565 در سیستم Expression of Interest این استان برای متقاضیان لازم است. گزینش اکسپرس انتری، یکی از سه راه گزینش MPNPاستان منیتوبا در تاریخ 11 ژانویه بود. علاوه بر این 17 نفر از طریق برنامه ی اسکیل ورکر دعوت شدند.
همچنین 119 نفر نیز در اسکیل ورکر استانی منیتوبا پذیرفته شدند . شرایط اکسپرس انتری استان منیتوبا:برای این مسیر متقاضیان باید هم در خواست اولیه برای استان منیتوبا ارسال کنند و هم در استخر اکسپرس انتری فدرال شرکت نمایند.

همچنین ،حداقل شش ماه سابقه کاری جدید در یکی از مشاغل مورد نیاز استان منیتوبا داشته باشند. مانیتوبا اعلام می کند که مسیر اکسپرس انتری ،برای متقاضیانی مناسب است که سرمایه انسانی به حساب بیایند.همچنین باید حمایت یک دوست نزدیک یا فامیل نسبی باشند که حداقل یکسال ساکن مانیتوبا بوده است.

به مثال زیر توجه کنید:
شیوا 33 ساله است، مهارت متوسط رو به بالای زبان انگلیسی را داراست ، دارای مدرک لیسانس است، چهار سال سابقه کاری به عنوان مهندس نرم افزار دارد و در استخر اکسپرس انتری بعنوان نیروی کار ماهر فدرال ،پروفایل دارد.

عموی او فعلا در منیتوبا ،زندگی می کند و قصد دارد در همین استان ، اما خارج از وینیپگ اقامت کند،. امتیاز شیوا حدود 610 است که چون بالاتر از 565 است می تواند دعوتنامه مانیتوبا در یافت نماید.هشت استان اکنون دارای پذیرش اکسپرس انتری هستند. منیتوبا ، یکی از هشت استان کانادا است که دارای برنامه نامزدی استان (PNP) نیز هست.از طریق برنامه های استانی ،استانها می توانند متقاضیان اکسپرس انتری فدرال را پذیرش نمایند.چنین متقاضیانی 600امتیاز اضافی در استخر اکسپرس انتری دریافت می کنند. که معمولا برای دعوت به درخواست در دوره بعدی کافی است برای اطلاع از اینکه واجد شرایط این برنامه هستید،فرم ارزیابی را تکمیل فرمایید.

بازدید: 2549تاریخ انتشار : 1396/10/26