گزارش شغلی مکانیک خودرو

جاب آفر
بازدید: 104

گزارش مکانیک ماشین سنگین

اکسپرس اینتری
بازدید: 45

نیروی متخصص فدرال

مهاجرت
بازدید: 18

کانادا میزان وجوه پرداختی مورد نیاز برای مهاجرت نیروی کار ماهر را به حداقل می رساند

دولت کانادا وجوه پرداختی لازم ، برای مهاجرت ماهر نیروی کار ماهر به کانادا را به روز کرده است. این مبلغ برای برنامه های کلاس کارفرمایی فدرال (FSWC) و کلاس تجاری فدرال (FSTC) تغییر کرده است.

متقاضیانی که دعوت نامه (ITA) تحت کلاس تجربه کار کانادایی (CEC) دریافت می کنند و همین طور متقاضیانی که مجاز به کار در کانادا هستند و پیشنهاد شغلی معتبر job offerاز کارفرمایی در کانادا دارند، نیازی به پرداخت وجوه نقدی ندارند.FSWC، FSTC، و CEC برنامه های اقتصادی فدرال هستند که از طریق سیستم انتخاب اکسپرس گزینش می کنند.کوچکترین مقدار افزایش در مبالغ پرداختی ممکن است متقاضیان برنامه های مهاجرتی نیروی کار ماهر را تحت تاثیر قرار دهد ،چرا که متقاضیان مجبور می شوند که میزان پرداختی های خود را نیز به حد خود برسانند.مسلما برای مهاجران تازه وارد کانادا و خانواده هایشان، مقداری نقدینگی لازم است که بتوانند در ابتدا،محل اقامتی در کانادا داشته باشند و وسایل اولیه زندگی را تهیه نمایند.بودجه اعلام شده می تواند به صورتهای زیر باشد:- پول نقد- اسنادی که نشان دهنده دارایی و سرمایه ی شما باشد. (مانند سهام، اوراق قرضه، بدهی ها، اوراق قرضه خزانه داری، و غیره.- اسناد و مدارکی که تضمین پرداخت مبلغی معینی ، به حساب شما است.

(مانند چک های بانکی، چک های مسافرتی،حواله ها و ...)- متقاضی اصلی میتواند مدارک مالی ، برای همسر خود نیز ارائه دهد، این مدارک باید در هنگام درخواست اقامت و زمان صدور ویزا، به حد مورد نیاز برسد. مقادیر وجوه لازم از تاریخ 5ژانویه 2017:این مقادیر بستگی به تعداد اعضای خانواه دارد.که در جدول زیر ریز آن آمده است:

تعداد اعضای خانواده

Funds required

1

$12,474

2

$15,530

3

$19,092

4

$23,181

5

$26,291

6

$29,652

7نفر و بیشتر

$33,013


این مقادیر سالانه تغییراتی جزیی خواهد داشت.

بازدید: 1796تاریخ انتشار : 1396/10/25