خدمات برای کارفرمایانبخشی از یک داستان موفقیت کارآفرینی است
کمک به برنامه های حمایت برای 200،000 + کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان و کمک به تورنتو حفظ شهرت خود را به عنوان یکی از بزرگترین شهرستانها در جهان که در آن برای انجام کسب و کار، و همچنین رتبه آن در رتبه بالا در مورد رقابت جهانی، نوآوری و کیفیت زندگی، از طریق قدرت چند بخشه، یک نیروی کار استعداد و یک موتور قدرتمند اقتصادی دیده می شود.

ما از شما دعوت میکنیم تا به کارآفرینان تورنتو کمک کنیم تا موفق شوند. حمایت از این برنامه ها فرصتی منحصر به فرد برای شرکت ها برای کسب و کار مردان و زنان امروز و فردا فراهم می کند. با ما درباره فرصت های مشارکت صحبت کنید

پشتیبانی از کارآفرینان جوان
برنامه شرکت Star Tor Toronto و شرکت تابستانی شرکت آموزش و پشتیبانی دانشجویان و جوانان را برای شروع یا رشد کسب و کار فراهم می کند. این برنامه ها کمک های مالی، آموزش های سفارشی و مربیگری را برای کمک به جوانان کارآفرین فراهم می کند.

فرصت برای جوامع با درآمد کم
پروژه تورنتو یک برنامه توسعه کسب و کار کوچک است که توسعه مهارت های در کلاس، دسترسی به مربیان، منابع و فرصت های مهم شبکه را برای کمک به برخی از آسیب پذیر ترین در جامعه ما توسعه داده است. این برنامه قصد دارد علاقه و مهارت خود را به فرصت های درآمد قابل قبول تبدیل کند.

برنامه Bootcamp کسب و کار
برنامه کسب و کار Bootcamp یک برنامه آموزش ساخت یافته برای کارآفرینان را از طریق یک سری از ماژول های شخصی و آنلاین ارائه می دهد. ماهانه به صورت ماهانه، 36 جلسه آموزشی جامع فراهم می کند کارآفرینان با فرصت های تعاملی یادگیری، ابزار و قالب ها، و مهارت های لازم برای ایجاد و رشد کسب و کار خود.

رویدادهای شبکه
شرکت تورنتو هر ساله پنج رویداد شبکه بزرگ را شامل می شود که شامل جشنواره StartUp است که شرکت کنندگان 2000+ شرکت را به رویدادهای شبکه های متوسط ​​می رساند که 500+ شرکت کننده در آن موضوعات را شامل می شوند مانند روندهای بازاریابی دیجیتال، کسب و کار کوچک در ابر و انجمن پول. این رویدادهای شبکه، ترکیبی از سخنرانان الهام بخش، ابزار تاکتیکی برای موفقیت و امکان ایجاد روابط با همسالان را فراهم می کند.

شرکت تورنتو
برای کسانی که به دنبال شروع یا رشد یک کسب و کار کوچک هستند، شرکت تورنتو یک منبع متناوب است که پشتیبانی یک به یک را، کمک به توسعه کسب و کار، برنامه های آموزشی، مربیگری و حمایت از حرکت های قانونی را فراهم می کند.

سال گذشته، شرکت سرمایه گذاری تورنتو با بیش از 26،000 مشاغل مشتری، بیش از 280،000 بازدید کننده منحصر به فرد را به www.toronto.ca/enterprisetoronto، و بیش از 100 رویداد های آموزشی و شبکه ای که 7000+ کارآفرین را انجام دادند، به بیش از 100 کارآفرین اعطا کرد.
برنامه توریستی کارآفرین شهر تورنتو با صاحبان کسب و کار جدید و شروع کار کارآفرینان با همتایان با تجربه است که می توانند هدایت و تشویق را ارائه دهند.

برای واجد شرایط بودن برای شرکت در برنامه مربیان کارآفرین ابتدا باید:

حداقل دو کمپوت کسب و کار شرکت بازرگانی تورنتو را به دست آورید
یک طرح کسب و کار را کامل کنید
با مشاور مشاوره تورنتو ملاقات کنید
در جلسه ای که در آن شرکت می کنید شرکت کنید
با فراخوانی یا ارسال درخواست خود، با نحوه هماهنگی با مربی آشنا شوید.

اگر آماده ملاقات با یک مربی هستید، فرم ورودی آنلاین را تکمیل کنید.

علاقمند به داشتن مربی
ما به دنبال کارآفرینانی با تجربه که می خواهند تخصصشان را به اشتراک بگذارند. اگر این شما هستید، فرم آنلاین را تکمیل کنید.