امسال از راه تحصیل به کانادا مهاجرت کانادا کنید

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 883

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 1193

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 1373

22 دانشگاه برتر کانادا

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 2755

گزارش شغلی مهندسی برق

جاب آفر
بازدید: 285

ایجاد بیش از 80000 شغل در حوزه تکنولوژی در تورنتو طی 5 سال اخیر

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1438

Express Entry رکوردهای جدیدی در سه ماهه سوم 2018 ثبت کرده است

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2040

ترودو گفته است توریست‌هایی که واکسینه نشده‌اند "برای مدت طولانی" نمی‌توانند به کانادا سفر کنند


 نخست وزیر کانادا گفته است که کانادا بازگشایی مرزها را "به روشی که امنیت متداوم همه کانادایی‌ها را تضمین کند" ادامه خواهد داد.
نخست وزیر کانادا گفته است که مرحله بعدی بازگشایی مرزها مربوط به مسافرینی است که واکسینه شده‌اند اما مسافرینی که واکسینه نشده‌اند باید منتظر بمانند. ترودو در پاسخ به سوال خبرنگاری که گفته بود چه موقع کانادا به گردشگران واکسینه شده و واکسینه نشده اجازه ورود می‌دهد، در خصوص مسافران واکسینه نشده گفت: "در این مورد همین حالا می‌توانم به شما بگویم که تا مدت‌های چنین اتفاقی نخواهد افتاد."
ترودو در جریان یک کنفرانس خبری در 8 جولای به خبرنگاران گفت: "پیش از اینکه ما بخواهیم بگوییم که مسافران بین‌المللی که به طور کامل واکسینه نشده‌اند چه کاری باید انجام دهند، به دنبال این هستیم که ببینیم در چه شرایطی می‌توانیم به مسافران بین‌المللی که به طور کامل واکسینه شده‌اند اجازه ورود دهیم. این هدف اول ما خواهد بود و در هفته‌های پیش رو موراد بیشتری برای گفتن خواهیم داشت."
 
مقامات بهداشتی کانادا در حال مشاهده معیارهای اصلی و حیاتی هستند که ببینند آیا محدودیت‌های مرزی می‌توانند کاهش بیشتری داشته باشند یا خیر. این موارد شامل میزان شیوع کووید 19 در کانادا میزان بستری شدن در بیمارستان، میزان واکسیناسیون و همچنین تعداد مسافران ورودی که به طور کامل واکسینه شده‌اند و کووید را با خود حمل می‌کنند، می‌شود. نخست وزیر پیش از این گفته بود که پیش از رفع محدودیت‌های مرزی، 80 درصد کانادایی‌ها باید واکسینه شوند. انتظار می‌رود کانادا تا پایان ماه به این آمار برسد.
 
محدودیت‌های مسافرتی فعلی کانادا در تاریخ 21 جولای منقضی خواهند شد. در آن زمان این قوانین تمدید می‌شوند و یا تغییر می‌کنند. با تمدید این قوانین در ماه جون، دولت فدرال قرنطینه اجباری را برای افرادی که به طور کامل واکسینه شده‌اند و البته ورود آن‌ها به کانادا بلامانع بوده است را برداشته بود. از تاریخ 5 جون، مسافرینی که آزمایش کووید آن‌ها منفی باشد و دوز کامل واکسن‌های مورد تایید کانادا را دریافت کرده باشند از قرنطینه 14 روزه و همچنین آزمایش کووید در روز هشتم معاف خواهند بود.
 
دولت ترودو با فشار از داخل کانادا و ایالات متحده برای طرح جامع بازگشایی مرزها روبرو شده است. به ویژه برای بخش گردشگری چند میلیارد دلاری خود که به دلیل محدودیت‌های سفر آسیب دیدند.
به گزارش Globe and Mail گروه‌های تجاری همچنین از دولتی‌ها خواستند تا زمان اجرای برنامه بازگشایی‌ها، انتخابات فدرال را برگزار نکنند. در حال حاضر حزب ترودو یعنی لیبرال‌ها در اقلیت هستند. شایعات حاکی از آن است که ترودو در حال بررسی برگزاری انتخابات در اواخر امسال برای کسب اکثریت است. اگر دولت وارد جریان انتخابات شود، این مورد می‌تواند به معنای متوقف شدن جنبش بازگشایی مرزها باشد زیرا رهبران سیاسی دیگر نمی‌توانند تصمیمات بزرگی در خصوص سیاست‌ها بگیرند.
ترودو در کنفرانس مطبوعاتی تعهدی در خصوص توقف انتخابات نداد اما گفت که دولت به حمایت از مشاغل آسیب دیده ناشی از همه گیری ادامه می‌دهد. ترودو گفته است: "ما بازگشایی مرزهای خود را ادامه می‌دهیم اما این کار را به گونه‌ای انجام می‌دهیم که ایمنی متداوم همه کانادایی‌ها را تضمین کند."
بازدید: 19تاریخ انتشار : 1400/04/26