فرصت های شغلی موجود در کانادا

فرصت های شغلی موجود :

مورخ 2021-10-19

 

گوشت بر (قصاب)

سرآشپز

لوله کش

نجار

جوشکار و ماشین ساز

ماشین ساز

مکانیک صنعتی آسیاب و ماشین آلات

کارگر خط تولید و بسته بندی ماهی(شیلات)

نانوا

 

بتن کار

شرط استخدام:

دارا بودن اجازه کار معتبر در کانادا

 

کانادا و بازار کار کانادا فرصت های زیادی برای اتباع خارجی که مایل به آمدن به کانادا برای زندگی و کار هستند فراهم می کنند.
کانادا دارای اقتصادی پر رونق و پر جنب و جوش با امکانات فراوان برای رشد و فرصت های بسیاری برای ساکنین است. در این زمان فرصت های شغلی فراوانی وجود دارد زیرا بسیاری از شهرهای و استان های کانادا دارای کمبود نیروی کار در بخش های مهم و صنایع هستند. کارفرمایان کانادا مشتاق استخدام کارکنان واجد شرایط و مسئول هستند.

به طور خاص، افرادی که در زمینه مراقبت های بهداشتی، فناوری اطلاعات و مهندسی آموزش می بینند، به دنبال آن هستند. کارفرمایان کانادایی نیز نیاز به افراد حرفه ای با مهارت هایی مانند نجاری، تخصص برق و لوله کشی دارند. کارگران خارج از کشور (چه موقت و چه دائمی) در این مشاغل با تقاضای بالا به کارفرمایان کانادا کمک می کنند تا کسب و کارهای رو به رشد خود را به کار گیرند. فرصت های شغلی در خارج وجود دارد، اما متقاضی برای جستجوی و درخواست شغل است.

دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی می تواند روند سریع آمدن به کانادا را به صورت دائمی یا موقت پیگیری کند. در هر صورت، شما باید وضعیت قانونی برای کار در کانادا داشته باشید.

برای افرادی که برای اقامت دائم از طریق برنامه کارگر ماهر فدرال درخواست می کنند، پیشنهاد شغلی دائمی دائمی از کارفرمای کانادایی می تواند زمان پردازش درخواست را کاهش دهد. هنگامی که اقامت دائم دارید، حق قانونی برای کار در کانادا دارید و وابستگان شما حق کار و / یا حضور در مدرسه دارند.

برای کسانی که به اشتغال موقت در کانادا علاقمند هستند، هنگامی که یک پیشنهاد شغلی واقعی کسب می کنید، می توانید برای یک اجازه کار موقت درخواست بدهید. این اغلب فرآیند سریعتر است و می تواند نامزدی شما برای اقامت دائمی را بهبود بخشد تا در آینده تصمیم بگیرید.