فرصت های شغلی موجود در کانادابایگانی - اشتغال و فرصت ها در کانادا
شما در بخش بایگانی هستید محتوای این صفحه ممکن است دیگر معتبر نباشد
کانادا و بازار کار کانادا فرصت های زیادی برای اتباع خارجی که مایل به آمدن به کانادا برای زندگی و کار هستند فراهم می کنند.
کانادا دارای یک اقتصاد پر رونق و پر جنب و جوش با امکانات فراوان برای رشد و فرصت های بسیاری برای ساکنین است. در این زمان فرصت های شغلی فراوانی وجود دارد زیرا بسیاری از شهرهای و استان های کانادا دارای کمبود نیروی کار در بخش های مهم و صنایع هستند. کارفرمایان کانادا مشتاق استخدام کارکنان واجد شرایط و مسئول هستند.

به طور خاص، افرادی که در زمینه مراقبت های بهداشتی، فناوری اطلاعات و مهندسی آموزش می بینند، به دنبال آن هستند. کارفرمایان کانادایی نیز نیاز به افراد حرفه ای با مهارت هایی مانند نجاری، تخصص برق و لوله کشی دارند. کارگران خارج از کشور (چه موقت و چه دائمی) در این مشاغل با تقاضای بالا به کارفرمایان کانادا کمک می کنند تا کسب و کارهای رو به رشد خود را به کار گیرند. فرصت های شغلی در خارج وجود دارد، اما متقاضی برای جستجوی و درخواست شغل است.

دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی می تواند روند سریع آمدن به کانادا را به صورت دائمی یا موقت پیگیری کند. در هر صورت، شما باید وضعیت قانونی برای کار در کانادا داشته باشید.

برای افرادی که برای اقامت دائم از طریق برنامه کارگر ماهر فدرال درخواست می کنند، پیشنهاد شغلی دائمی دائمی از کارفرمای کانادایی می تواند زمان پردازش درخواست را کاهش دهد. هنگامی که اقامت دائم دارید، حق قانونی برای کار در کانادا دارید و وابستگان شما حق کار و / یا حضور در مدرسه دارند.

برای کسانی که به اشتغال موقت در کانادا علاقمند هستند، هنگامی که یک پیشنهاد شغلی واقعی کسب می کنید، می توانید برای یک اجازه کار موقت درخواست بدهید. این اغلب فرآیند سریعتر است و می تواند نامزدی شما برای اقامت دائمی را بهبود بخشد تا در آینده تصمیم بگیرید.

کانادا نیاز به کارگران دارد تا به کانادا بروند و در جامعه و اقتصاد ما شرکت کنند. این تنها می تواند برای مهاجران آینده برای جستجوی و درخواست فرصت های شغلی در کانادا سودمند باشد.
خدمات و اطلاعات
جستجو در بانک کار
جستجوی شغل های کنونی کانادا، عضویت در هشدارهای ایمیل، مراجعه به روند بازار کار و یافتن منابع برای شغلی و کارفرمایان.

مشاغل دولت کانادا
جستجوی شغلی در حال حاضر خدمات عمومی و پیدا کردن اطلاعات در مورد برنامه های استخدام فدرال.

کار جوانان و دانشجویان
اطلاعات در مورد فرصت های شغلی و برنامه های استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر.

مشاغل در امنیت و دفاع ملی
درخواست کار با دولت کانادا در زمینه امنیت و دفاع ملی.

اجازه کار
اطلاعات در مورد نحوه درخواست و یا گسترش اجازه کار و ابزار برای کارگران خارجی و کارفرمایان کانادایی.

نمایش امنیتی
دسترسی به اطلاعات در مورد برنامه های غربالگری امنیت دولتی برای افراد و شرکت ها.

شماره بیمه اجتماعی
شامل ابزار و اطلاعات در مورد چگونگی درخواست شماره بیمه اجتماعی (SIN)، جایگزین کارت شما یا اصلاحیه SIN شما می باشد.

برای کار و زندگی در کانادا مهاجرت کنید
شامل واجد شرایط بودن، مراحل اعمال، پردازش زمان و آنچه شما باید قبل از اینکه به کانادا برسید.