کار در کاناداچرا کارآفرینی را در نظر بگیرید؟
تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق نیاز به برنامه ریزی کسب و کار، نوآوری و ریسک پذیری دارد. این کار بسیار است، اما مزایای زیادی هم برای رئیس خود شما وجود دارد.

ایده های خود را به کار بگذارید
به عنوان رئیس خود می تواند به شما آزادی و استقلال را به استفاده از ایده های خود را. به عنوان یک کارآفرین، وقت و انرژی خود را می توانید به صورت خلاقانه با قرار دادن این ایده ها برای شما کار و موفقیت های آینده کسب و کار شما.

تصمیم بگیرید که چه نوع کسب و کاری را می خواهید
کسب و کار شما باید تجربه، علاقه و دانش خود را تکمیل کند. قبل از اینکه کارهای زیادی را برای برنامه ریزی کسب و کار خود انجام دهید، مطمئن شوید صنعت مورد نظرتان برای شما مناسب است. شما ممکن است بخواهید آنچه سرگرمی ها یا منافع شما را داشته باشید، و همچنین آنچه تجربه و مهارت هایی را که می توانید برای یک سرمایه گذاری جدید اعمال کنید.

تصمیمات را برای کسب و کار خود انتخاب کنید
شروع کسب و کار خود را می تواند خطرناک باشد با این حال، تمایل، استقامت و تفکر نوآورانه می تواند به نفع شما باشد. اعتقاد به خودتان و پایه گذاری تصمیمات خود بر دانش و تجربه می تواند به موفقیت کسب و کار شما منجر شود. با این حال، دانستن محدودیت های توانایی های خود و نگرانی از درخواست کمک از دیگران، به تصمیم گیری های کسب و کار آگاهانه کمک می کند.

شما توانایی ایجاد سیاست برای کسب و کار خود و تنظیم تن برای فرهنگ آن دارید. شما می توانید یک کسب و کار ایجاد کنید که با ارزش های شخصی خودتان همخوانی داشته باشد، به جای آنکه کار دیگری را برای شخص دیگری انجام دهید که ممکن است سیاست ها یا ارزش های آن متفاوت باشد.

محل کسب و کار خود را انتخاب کنید
شما می توانید یک مکان برای کسب و کار خود را انتخاب کنید که به نیازهای شما مناسب است یا این که به معنای کار کردن از خانه، کار کردن نزدیک به خانه یا گرفتن فرصت برای سفر و دیدن مکان های مختلف است. برای جلوگیری از ترافیک یا رفت و آمد طولانی، ممکن است یک دفتر مرکزی مدرن و یا یک مکان خارج از شهر را انتخاب کنید. در حالی که شما در انتخاب یک مکان بسیار انعطاف پذیر هستید، باید دسترسی به مشتریان، کارمندان و تامین کنندگان را در نظر بگیرید.

 پتانسیل بیشتری کسب کنید
به عنوان یک کارآفرین، شما با داشتن کارهای روزانه خودتان و همچنین افزایش توان بالقوه درآمد خود، عجله دارید. معمولا این موفقیت با کار سخت و کارهای طولانی همراه است. اگر کسب و کار شما موفق باشد، شما به طور بالقوه می توانید پول بیشتری را از کار شما به عنوان یک کارمند ایجاد کنید. با این حال، نزول این است که هیچ paycheque تضمین شده وجود دارد و کار سخت شما می تواند به زمان برای تعهدات شخصی و خانوادگی را کاهش دهد.

آزادی برای کار کمتر
درحالیکه بعضی از مردم برای کسب پول بیشتر به کسب و کار می روند، بعضی افراد برای کسب کار کمتر به کار خود می پردازند. هنگامی که شما رئیس خود هستید، شما انعطاف پذیری دارید تا تصمیم بگیرید که چقدر زمان تعطیلات را می خواهید، برای اختصاص دادن مسئولیت به دیگران و کار نیمه وقت، اگر بخواهید. البته، شما باید اطمینان حاصل کنید که شما پول کافی برای حمایت از خود دارید؛ ممکن است زمان هایی وجود داشته باشد که شما باید زمان و تلاش بیشتری را در کسب و کار خود بخصوص در ابتدا سرمایه گذاری کنید. با این حال، به طور کلی، خود کار کردن به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهد تا برنامه خود را تنظیم کنید.

 

در کل عملیات کسب و کارتان دخالت داشته باشید
کسب و کار خودتان می تواند منبع مهمی از رضایت و افتخار شما را فراهم کند. شما قادر به مشاهده کسب و کار خود را از زمین رشد می کنند.

با این حال، شما همچنین مسئول سرمایه اولیه که برای کسب و کار شما و هزینه های مربوط به عملیات روزمره مورد نیاز است. وظایفی وجود دارد که ممکن است شما برای آموزش، مانند خرید، مدیریت موجودی یا حسابداری، آموزش ندهید. هرگز صدمه ای به کمک حرفه ای در اجرای کسب و کار شما نمی زند. تمرکز بر مناطق که در آن شما می توانید بیشترین ارزش را فراهم کنید.

 .