تاثیر ویروس کرونا بر مهاجرت آلبرتا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1548

کانادا در ماه سپتامبر پذیرای رقم تاریخی 45000 مهاجر جدید بود

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 383

22 دانشگاه برتر کانادا

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 4056

جزئیات نهایی برنامه سرمایه گزاری کبک در سال 2018

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 2685

شغلهای مورد نیاز استان منیتوبا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 7588

کارفرماهای برتر کانادا در سال 2020

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 612

سرمایه گذاری و ویزا

 

 سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا

یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا، کشور کانادا می باشد. تمامی استانهای کانادا، ایالت های خود مختار مستقل ازدولت مرکزی هستند، اما همگی با یک قانون واحد اداره می شوند. مهاجرت به کانادا واخذ اقامت دایم کانادا، همیشه مورد علاقه ایرانیان مایل به مهاجرت می باشد. کشور کانادا از نظر صنعتی وسرمایه داری، کشوری غنی محسوب می شود. وسعت زیاد کانادا، به نسبت جمعیت ساکن درآن، شرایط کاریابی برای مهاجرین وامکان سرمایه گذاری برای مهاجرین را فراهم نموده است. نزدیکی کانادا به ایالات متحده آمریکا، باعث رشد روز افزون موج مهاجرت به کانادا شده است. دستور اجرایی اخیر دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده آمریکا، مبنی بر توقف صدور ویزا، برای ایرانیان و5 کشور دیگر دنیا، هرچند با تصمیم قضات ودادستان های ایالتی، تقریبا بی اثر شده است، اما تا زمانی که نگرانی ها، از برطرف شدن وبلااثر بودن دستور اجرایی دونالد ترامپ به وزارت امور خارجه واداره مهاجرت آمریکا، برطرف نشود، موج مهاجرت به کانادا، برای افرادی که خواهان مهاجرت به کشور آمریکا هستند، ادامه خواهد یافت. باتوجه به اینکه کشور کانادا، مستعمره انگلستان می باشد، از کشورهای بسیار قدرتمند، محسوب می شود. اطلاعات شما از راههای مهاجرت به کانادا، درچه سطحی است؟ آیا مهاجرت به کانادا، باسرمایه اندک، امکان پذیر است؟ چه مقدار سرمایه، جهت مهاجرت کلیه اعضاء خانواده به کانادا، لازم است؟ فرزندان تاچه سنی، در پرونده والدین، جهت مهاجرت به کانادا، قرار می گیرند؟ درصورتی که یکی از افراد خانواده، پس از ورود به کانادا، موفق به اخذ اقامت دایم یا پاسپورت نشود، تکلیف مابقی اعضاء خانواده چیست؟ آیا از قوانین سرمایه گذاری در کانادا، اطلاعاتی دارید؟ سرمایه گذاری در کبک کانادا، به چه صورت است؟ تکلیف مبالغ پرداختی بابت سرمایه گذاری به دولت کانادا، چیست؟ زمان استرداد سرمایه سپرده شده به دولت کانادا، چه وقت است؟ آیا برای اقدام جهت سرمایه گذاری کانادا ومهاجرت به کانادا، نیاز به وکیل مهاجرتی دارید؟ سوالات حقوق مهاجرت، وسوالات درباره راههای مهاجرت به کانادا، سرمایه گذاری درکانادا واخذ اقامت دایم کانادا، طریق اخذ پاسپورت کانادا، خرید ملک درکانادا، وتمامی سوالات مربوط به مهاجرت به کانادا، درحیطه مسایل تخصصی حقوق بین الملل خصوصی قرار میگیرد. 

 

سرمایه گذاری در کانادا


 
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا، یکی از آسانترین راههای مهاجرت به کانادا، محسوب می شود وطرفداران بسیار زیادی دارد. روش سرمایه گذاری در کانادا، فعلا فقط از طریق سرمایه گذاری هشتصد هزار دلاری در استان کبک، امکان پذیر است وسایر ایالت های کانادا، این برنامه را درسال 2017 در دستور کارخود ندارند. متقاضی وهمراهان وی جهت اخذ اقامت دایم کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک، لازم است شرایطی داشته باشند که به آنها می پردازیم.

 

شرایط سرمایه گذاری در استان کبک

 
داشتن تمکن مالی به مبلغ یک میلیون وششصد هزار دلار کانادا که بااحتساب قیمت روز دلار در زمان ویرایش این مقاله مبلغی بالغ برچهارونیم میلیارد تومان می باشد که شامل اموال منقول وغیر منقول فرد متقاضی وهمسر وی می باشد. (ارزیابی اموال غیر منقول، توسط کارشناس رسمی دادگستری، پس از عقد قرارداد مهاجرتی با وکیل مهاجرت، انجام خواهد شد.)

 
 • سن فرزندان متقاضی، درزمان تشکیل پرونده، بیش از بیست وسه سال نباشد (بیست ودوسال تمام وکمتر ازآن).
 • گواهی عدم سوءپیشینه موثر کیفری همه افراد بالای 12 سال خانواده
 • گواهی سلامتی جسمی.
 • عقد قراردادرسمی باوکیل مهاجرتی کانادا.


 

مزایای اخذ اقامت دایم از طریق سرمایه گذاری در کانادا

 
 1. عدم نیاز به مدرک زبان.
 2. عدم نیاز به سابقه مدیریت وتحصیلات عالی.
 3. اعطاء اقامت دایم کانادا، ازابتدا
 4. عدم نیاز به انتقال سرمایه قبل از اخذ اقامت دایم کانادا.
 5. صدور کارت اقامت همه اعضاء خانواده به صورت همزمان.
 6. عدم نیاز به اقامت درشهر یا ایالت معین. (ورود متقاضی وهمراهان از طریق استان کبک می باشد وبه محض ورود اولیه، در هرکدام ازشهرهای کانادا امکان اقامت دارند.)
 7. برخورداری ازحقوق شهروندی کانادا، به استثناء حق رای وانتخاب شدن به عنوان رییس جمهور، نمایند مجلس و…

 

سرمایه گذاری هشتصدهزار دلاری کانادا


 
پس از ارزیابی اولیه اموال، وعقد قراردادبا وکیل رسمی مهاجرتی کانادا، وپذیرش پرونده متقاضی، جهت سرمایه گذاری در کانادا، مبلغ 800هزار دلار کانادا، توسط متقاضی برای خود وخانواده اش، به حساب دولت کانادا، سپرده شده که این مبلغ بعد از5 سال به شما مسترد خواهد شد. تعدادافراد خانواده در میزان مبلغ فوق، تاثیری ندارد.

 

خرید ملک در کانادا

به محض دریافت اقامت دایم کانادا درروش سرمایه گذاری، متقاضی، امکان بهره مندی از تمامی حقوق شهروندی کانادا را دارد ومی تواند از طریق اخذ وام از بانکهای کانادا، نسبت به خرید ملک ویا اتومبیل وراه اندازی کسب وکار وتجارت در کانادا، اقدام نماید. برخورداری از حق تحصیل وحق بیمه سلامت کامل درکانادا، نیز از سایر مزایای روش سرمایه گذاری در کانادا، می باشد.

 

اخذ اقامت دایم کانادا با سرمایه گذاری220 هزار دلاری


 
این روش که توسط وکلای مهاجرتی غیر مجاز، توصیه می شود، همان روش اخذ اقامت دایم کانادا، از طریق سرمایه گذاری 800هزار دلاری در استان کبک می باشد. در حالتی که شما تمایلی به پرداخت 800هزار دلار به دولت کانادا وبلوکه شدن وجه پرداختی به مدت پنج سال راندارید، می توانید بااستقراض از یکی از بانکهای کانادا، مبلغ دویست وبیست هزار دلار کانادا، به صورت غیر قابل بازگشت، به بانک مربوطه پرداخت نمایید وبانک مربوطه از طرف شما هشتصدهزار دلار رابه دولت پرداخت می نماید. دراین حالت، مبلغ پرداختی به شما مسترد نخواهد شد.

 

فرآیند انجام سرمایه گذاری در کانادا ومدت زمان انجام کار

 • عقد قرارداد رسمی با وکیل رسمی مهاجرت کانادا ویا یکی از موسسات حقوقی معتبر در ایران
 • پرداخت مبلغ15 هزار به دولت کانادا، غیر قابل بازگشت، جهت ثبت نام اولیه واختصاص کد رهگیری از اداره مهاجرت.
 • پرداخت مبلغ سرمایه گذاری، پس از مصاحبه اولیه وپذیرفته شدن پرونده متقاضی.
 • صدور دعوتنامه اقامت دایم متقاضی وهمراهان.
 • ورود به کانادا از طریق استان کبک، ثبت پرونده واقامت درکانادا.
بازدید: 1754تاریخ انتشار : 1401/05/29