قوانین و موازین

 

قوانین و مقررات سایت دریچه مهاجرت  :

 

1- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت  دریچه مهاجرت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پرسیکانا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

2- مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، هرگونه استفاده از خدمات سایت  دریچه مهاجرت  اقدام نماید.کاربر گرامی، با توجه به اینکه عضویت شما در سایت
دریچه مهاجرت به این معنا میباشد که شما قوانین سایت را مطالعه نموده اید و آن را پذیرفته اید، لذا خواهشمند است موارد توضیح داده شده را به دقت مطالعه فرمایید و در استفاده از خدمات سایت مد نظر قرار دهید. حتما به این نکته توجه فرمایید که « دریچه مهاجرت » هیچگونه توافقی با کاربرانی که از موارد زیر پیروی نمیکنند ندارد.

 1. دریچه مهاجرت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد
 2. استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.
 3. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.
 4. نشان تجاری دریچه مهاجرت، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌است و تحت پوشش قانون کپی‌رایت است.
 5. تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده و ویدوها در سایت دریچه مهاجرت جزو اموال شرکت «پرسیکانا» محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
 6. سایت دریچه مهاجرت تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .
 7. سوء استفاده از مشخصات و تصاویر خصوصی کاربران ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
 8. مسئولیت نمایش اطلاعات شخصی اعضا که توسط خود عضو در معرض دید سایر کاربران قرار می‌گیرد به عهده‌ی خود کاربر می‌باشد و این سامانه مسئولیت فاش شدن اطلاعات را نمی‌پذیرد. هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به « دریچه مهاجرت » ارسال می‌شود یا درآن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاء، مخابره، نشر، پخش بر عهده فرستنده اطلاعات است.
 9. هرگونه فعالیت جهت تحریک اعضاء در موارد غیرمتعارف و خلاف شرع و برهم زدن جو عمومی سایت، پیگرد قانونی دارد.
 10.  انتشار هرگونه لینک مربوط به ابزارهای فیلترشکن خلاف قانون می‌باشد.
 11.  مدیران این شبکه مجاز اند حساب کاربری اعضایی را که به قوانین این شبکه عمل نمی‌کنند، در هر زمانی بلافاصله مسدود نماید و یا به صلاح دید خود قسمتی از اطلاعات، تصاویر و یا درخواست های ارسالی کاربران را حذف نمایند.
 12.   کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرح‌هاي " دریچه مهاجرت " متعلق به اين سايت بوده و کليه حقوق آنها نیز متعلق به همین سايت مي‌باشد.
 13.  استفاده از ربات‌های هوشمند برای استخراج اطلاعات موجود در سایت دریچه مهاجرت اکیدا ممنوع می‌باشد.
 14. جعل هویت دیگر افراد ، شامل افراد حقیقی و حقوقی ممنوع بوده و در صورت مشاهده یا دریافت گزارش، دسترسی کاربر مورد اشاره به سایت بسته و حق پیگرد قانونی برای سایت دریچه مهاجرت  ایجاد خواهد شد.
 15. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 16. کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.