مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

Share
10373 بازدید
 مهاجرت به کانادا با چه میزان پول؟
 
 
*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟
 
 
یکی از پرسش‌های پر تکرار و البته مهمی که همه‌ی متقاضیان از ما می‌پرسند این است که برای زندگی یا تحصیل در کانادا، چه مقدار پول همراه خود داشته باشیم؟ ما در این مطلب قصد داریم تا به این پرسش پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.
 
برای زندگی و یا تحصیل در کانادا چقدر پول با خود داشته باشم؟ این سوالی است که بسیاری از متقاضیان می‌پرسند. به طور کلی متقاضیان برای وردود به کانادا، به توجه به مسیری که از آن وارد می‌شود، یک میزان درآمد یا عدد مالی مشخصی باید ارایه شود. برای مثال اگر فرد برای تحصیل به کانادا می‌آید باید مبلغی برای پوشش هزینه تحصیل خود داشته باشد. این مبلغ می‌تواند از طریق خود یا یک حامی مالی که می‌تواند والدین دانشجو یا هر کس دیگری باشد تامین شود. اگر افراد برای بازدید به کانادا می‌روند باید نشان دهند که برای طول سفر و همچنین تهیه بلیط بازگشت به کشور خود، سرمایه‌ای را دارا هستند. اگر افراد از طریق مسیر نیروی کار ماهر وارد کانادا می‌شوند نیز باید نشان دهند که برای مدت زمان 6 ماه یا 1 سال، حداقل مبلغی را به همراه خود دارند.
 
وبسایت اداره مهاجرت کانادا حداقل مبلغی را تعیین کرده است که از 12.300 دلار کانادایی به ازای هر نفر شروع می‌شود. در این میان یک مورد مهم است که باید به آن اشاره کنیم. گاهی افراد در ایران با دریافت پرینت 6 ماهه مبلغ قابل توجهی را به حساب خود واریز می‌کنند. این کار از منظر مهاجرت امری پسندیده نیست و می‌تواند علی رغم چیزی که متقاضی به آن فکر می‌کند، اثرات نامطلوبی بر پرونده متقاضی داشته باشد. به یاد داشته باشید که از نظر اداره مهاجرت، گردش حساب به معنی برداشت و واریز مبالغ زیاد در بازه 6 ماهه در حساب متقاضی نیست، بلکه مد نظر آن‌ها این است که متقاضی نشان دهد اگر برای مثال در مدت 6 ماه اخیر مبلغ 100.000.000 تومان در حساب متقاضی وجود داشته و این مانده حساب 100 میلیونی دائماً کم یا زیاد شده است.
 
بنابراین افراد با توجه به پرونده‌های خود حتماً باید مبلغی را به عنوان سرمایه به همراه داشته باشند تا زندگی آنن‌ها و احیاناً خانواده‌شان در کانادا، به خصوص در اوایل دوران مهاجرت، مطمئن باشد و دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.

  طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 2564

  مهاجرت پناهندگی به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 15655

  مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 10372

  اسپانسر شیپ والدین

  مهاجرت
  بازدید: 1959

  معرفی دریچه مهاجرت

  مهاجرت
  بازدید: 2152

  مزایای تحصیل در کانادا

  تحصیلی
  بازدید: 1358

  اسپانسر شیپ همسر

  مهاجرت
  بازدید: 2154

  قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

  FAQ - سوالات پر تکرار شما
  بازدید: 3367

  روش های مهاجرت از طریق شغل

  مهاجرت
  بازدید: 2720

  اخذ ویزای 5 ساله کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2388

  برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

  سرمایه گزاری
  بازدید: 1062

  مهاجرت پرستاران به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 3639

  تاریخچه مهاجرت به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1997

  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

  سرمایه گزاری
  بازدید: 870