مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

Share
7623 بازدید
 مهاجرت به کانادا با چه میزان پول؟
 
 
*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟
 
 
یکی از پرسش‌های پر تکرار و البته مهمی که همه‌ی متقاضیان از ما می‌پرسند این است که برای زندگی یا تحصیل در کانادا، چه مقدار پول همراه خود داشته باشیم؟ ما در این مطلب قصد داریم تا به این پرسش پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.
 
برای زندگی و یا تحصیل در کانادا چقدر پول با خود داشته باشم؟ این سوالی است که بسیاری از متقاضیان می‌پرسند. به طور کلی متقاضیان برای وردود به کانادا، به توجه به مسیری که از آن وارد می‌شود، یک میزان درآمد یا عدد مالی مشخصی باید ارایه شود. برای مثال اگر فرد برای تحصیل به کانادا می‌آید باید مبلغی برای پوشش هزینه تحصیل خود داشته باشد. این مبلغ می‌تواند از طریق خود یا یک حامی مالی که می‌تواند والدین دانشجو یا هر کس دیگری باشد تامین شود. اگر افراد برای بازدید به کانادا می‌روند باید نشان دهند که برای طول سفر و همچنین تهیه بلیط بازگشت به کشور خود، سرمایه‌ای را دارا هستند. اگر افراد از طریق مسیر نیروی کار ماهر وارد کانادا می‌شوند نیز باید نشان دهند که برای مدت زمان 6 ماه یا 1 سال، حداقل مبلغی را به همراه خود دارند.
 
وبسایت اداره مهاجرت کانادا حداقل مبلغی را تعیین کرده است که از 12.300 دلار کانادایی به ازای هر نفر شروع می‌شود. در این میان یک مورد مهم است که باید به آن اشاره کنیم. گاهی افراد در ایران با دریافت پرینت 6 ماهه مبلغ قابل توجهی را به حساب خود واریز می‌کنند. این کار از منظر مهاجرت امری پسندیده نیست و می‌تواند علی رغم چیزی که متقاضی به آن فکر می‌کند، اثرات نامطلوبی بر پرونده متقاضی داشته باشد. به یاد داشته باشید که از نظر اداره مهاجرت، گردش حساب به معنی برداشت و واریز مبالغ زیاد در بازه 6 ماهه در حساب متقاضی نیست، بلکه مد نظر آن‌ها این است که متقاضی نشان دهد اگر برای مثال در مدت 6 ماه اخیر مبلغ 100.000.000 تومان در حساب متقاضی وجود داشته و این مانده حساب 100 میلیونی دائماً کم یا زیاد شده است.
 
بنابراین افراد با توجه به پرونده‌های خود حتماً باید مبلغی را به عنوان سرمایه به همراه داشته باشند تا زندگی آنن‌ها و احیاناً خانواده‌شان در کانادا، به خصوص در اوایل دوران مهاجرت، مطمئن باشد و دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.

  قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

  FAQ - سوالات پر تکرار شما
  بازدید: 1406

  اخذ ویزای 5 ساله کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1772

  برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

  سرمایه گزاری
  بازدید: 745

  طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 1943

  اسپانسر شیپ همسر

  مهاجرت
  بازدید: 1649

  معرفی دریچه مهاجرت

  مهاجرت
  بازدید: 1475

  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

  سرمایه گزاری
  بازدید: 638

  تاریخچه مهاجرت به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1476

  مهاجرت پناهندگی به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2709

  مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 7622

  مزایای تحصیل در کانادا

  تحصیلی
  بازدید: 943

  اسپانسر شیپ والدین

  مهاجرت
  بازدید: 1481

  روش های مهاجرت از طریق شغل

  مهاجرت
  بازدید: 2086

  مهاجرت پرستاران به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2757