اسپانسر شیپ همسر

Share
416 بازدید
 اسپانسر شیپ همسر

 

*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی اسپانسر شیپ همسر.

 

ما در این مطلب قصد داریم تا در مورد اسپانسر شیپ همسر و شرایط آن توضیحاتی را خدمت شما دوستان ارایه دهیم. با ما همراه باشید.

 

در ابتدا باید گفت افرادی می‌توانند به عنوان اسپانسر همسر خود ایفای نقش کنند که اقامت دائم کانادا و یا شهروندی کانادا را داشته باشند. برای اثبات ازدواج باید مدارکی ارایه شود که می‌توان به عکس، مدارک مراسم عقد یا عروسی با حضور بستگان درجه یک و نزدیکان دو طرف اشاره کرد. این راسم رسمی می‌تواند در ایران یا خارج از ایران برگزار شده باشد و در صورتی که مراسمی در کار نبوده است متقاضی باید توضیحات قانع کننده‌ای برای علت عدم اجرای مراسم داشته باشد. در شرایطی نیز ممکن است انجام عقد رسمی به دلایل قانونی امکان پذیر نباشد که توضیح آن از حوصله این بحث خارج است اما متقاضیان می‌توانند پرونده خود را برای بررسی برای ما ارسال کنند.

 

در صورتی که یک متقاضی همسر خود را اسپانسر کرده و پس از آن ازدواجشان به جدایی ختم شده است، به مدت 3 سال نمی‌تواند هیچ فرد دیگری را اسپانسر کند و فردی که اسپانسر شده نیز به مدت 5 سال از اسپانسر کردن فرد دیگری منع خواهد شد. موضوع اسپانسر شیپ همسر یکی از پایه‌های مهاجرت کانادا محسوب می‌شود به طوری که در ماده 3 قانون مهاجرت و شهروندی کانادا در خصوص الحاق خانواده‌ها صحبت شده است و به همین دلیل این مسیر یک پروسه‌ی نسبتاً سریعی خواهد بود. در حال حاضر چیزی در حدود 6 تا 8 ماه این مسیر زمان می‌برد که در شرایط مختلف می‌تواند گاهی بیشتر یا کمتر باشد. هزینه‌ی این روش مهاجرتی نیز 1.040 دلار کانادایی است که باید به اداره مهاجرت کانادا پرداخت شود. در این بین اگر برای مثال پرونده در استان کبک تشکیل شود باید هزینه‌ای جدا نیز پرداخت شود که باید با آن نیز هزینه‌ی ترجمه، هزینه‌ها حقوقی و... را اضافه کرد.

 

یکی از سوالاتی که از طرف مخاطبان مطرح می‌شود این است که آیا برای اسپانسر همسر باید در کانادا درآمد داشت؟ پاسخ خیر است. اما این نکته را باید در نظر داشت که افرادی که در حال استفاده از Welfare کانادا هستند (مققری دولت برای کسانی که از درآمد کافی برخوردار نیستند) نمی‌توانند به عنوان اسپانسر همسرشان معرفی شوند. اگر همسر متقاضی دارای یک فرزند در کشور مبدا باشد، آن یک فرزند نیز می‌تواند بدون نیاز به ارایه مدارک درآمدی اسپانسر وارد کانادا شود اما در صورتی که تعداد فرزندان بیشتر باشد اسپانسر ملزم به ارایه مدارک درآمدی است.

 

موارد زیاد دیگری در مورد این روش وجود دارد که دوستان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دفاتر ما تماس حاصل فرمایند.

 

 

 

 

    اسپانسر شیپ والدین

    مهاجرت
    بازدید: 321

    اخذ ویزای 5 ساله کانادا

    مهاجرت
    بازدید: 451

    روش های مهاجرت از طریق شغل

    مهاجرت
    بازدید: 536

    معرفی دریچه مهاجرت

    مهاجرت
    بازدید: 316

    تاریخچه مهاجرت به کانادا

    مهاجرت
    بازدید: 307

    مزایای تحصیل در کانادا

    تحصیلی
    بازدید: 175

    قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

    FAQ - سوالات پر تکرار شما
    بازدید: 316

    برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

    سرمایه گزاری
    بازدید: 92

    مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

    سرمایه گزاری
    بازدید: 698

    مهاجرت پناهندگی به کانادا

    مهاجرت
    بازدید: 389

    اسپانسر شیپ همسر

    مهاجرت
    بازدید: 415

    طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

    سرمایه گزاری
    بازدید: 148

    کارآفرینی استان نیوبرانزویک

    سرمایه گزاری
    بازدید: 82

    مهاجرت پرستاران به کانادا

    مهاجرت
    بازدید: 76