اسپانسر شیپ والدین

Share
1481 بازدید
 اسپانسر شیپ والدین

 

*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیدوی اسپانسر شیپ والدین.

 

متقاضیان باید برای اقدام به اسپانسر شیپ والدین واجد شرایطی  باشند. اول از همه آن فرد باید اقامت دائم یا شهروندی کانادا را داشته باشد. د مرحله دوم نیز باید از طریق برگه‌های مالیاتی نشان دهد که یک سطح درآمد مشخص سالیانه (سال جاری و سال‌های گذشته) را دارا است که این مورد در استان‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال در استان کبک متقاضی باید نشان دهد که در سال مالی گذشته چه میزان درآمد داشته و این درآمد باید بتواند فرد را واجد شرایط اسپانسر کردن والدین کند. متقاضی در استان‌های فدرال باید نشان دهد که آیا در 3 سال گذشته حداقل‌های مورد نظر در جدول اسپانسر شیپ والدین را داشته است یا خیر. میزان درآمد مورد نیاز اعلام شده در سال‌های مختلف متفاوت است اما یک میزان مشخصی دارد که در حال حاضر به طور میانگین برای اسپانسر یکی از والدین 39.000 دلار تا 83.000 دلار است که این مورد به تعداد افراد خانواده فرد در کانادا و افراد در هدف اسپانسر شدن در کشور مبدا بستتگی دارد. در ادامه ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اسپانسر شیپ برای برادر و یا خواهر در موارد بسیار نادری امکان پذیر است.

 

پروسه اسپانسر شیپ والدین پروسه‌ی زمانی طولانی‌تری نسبت به اسپانسر شیپ همسر دارد. به عنوان نمونه تا دسامبر 2017 پرونده‌های ژانویه 2014 همچنان در حال بررسی بودند. مورد مهم دیگر موضوع Undertaking یا دوره تعهد با ادامه اسپانسر شیپ والدین می‌باشد. متقاضی باید اعلام کند که تا چه مدت می‌تواند کمک‌های دولت کانادا تحت عنوان Welfare به والدینش را بازپرداخت کند. در این بین افراد اسپانسر شونده در شرایط خاص می‌توانند از امکاناتی استفاده کنند که فرد اسپانسر کننده نیاز به بازپرداختی در مورد آن‌ها نیست که از آن جمله می‌توان به هزینه‌های پزشکی اشاره کرد. طول مدت Undertaking اسپانسر شیپ والدین در استان کبک 10 سال و در استان‌های فدرال 20 سال می‌باشد.

 

هزینه‌ای که در حال حاضر باید برای اسپانسر شیپ والدین به دولت کانادا پرداخت شود 1.040 دلار کانادایی است که اگر هم پدر و هم مادر باشند این مبلغ دو برابر یعنی 2.080 دلار کانادایی می‌شود. میانگین زمانی این پروسه نیز 2 تا 3 سال می‌باشد. برای دریافت جزییات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

  معرفی دریچه مهاجرت

  مهاجرت
  بازدید: 1475

  مهاجرت پرستاران به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2757

  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

  سرمایه گزاری
  بازدید: 636

  اسپانسر شیپ والدین

  مهاجرت
  بازدید: 1480

  برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

  سرمایه گزاری
  بازدید: 745

  تاریخچه مهاجرت به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1476

  اسپانسر شیپ همسر

  مهاجرت
  بازدید: 1649

  طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 1941

  اخذ ویزای 5 ساله کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1772

  مهاجرت پناهندگی به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2707

  مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 7621

  قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

  FAQ - سوالات پر تکرار شما
  بازدید: 1404

  مزایای تحصیل در کانادا

  تحصیلی
  بازدید: 943

  روش های مهاجرت از طریق شغل

  مهاجرت
  بازدید: 2084