روش های مهاجرت از طریق شغل

Share
2086 بازدید

روش‌های مهاجرت از طریق شغل

 

*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی روش‌های مهاجرت از طریق شغل.

 

یکی از روش‌هایی که افراد از آن طریق به دنبال مهاجرت هستند، مهاجرت از طریق شغل است. ما در این مطلب قصد داری تا به صورت خلاصه توضیحی راجع به این روش مهاجرتی دهیم.

 

مهاجرت از طریق شغل روش‌های متعددی دارد که ما آن‌ها را برای شما عنوان خواهیم کرد. اولین روش مهاجرت امتیازی است که برای متقاضیانی است که می‌خواهند تحت برنامه‌های Skilled Worker اقدام کنند که خود این مورد دارای زیرشاخه‌های مختلفی در استان‌های مختلف است که برنامه‌ی فدرال نیز دارد. برنامه‌ی دیگر مسیر Job Offer است که پیشنهاد شغلی معتبر محسوب می‌شود. این پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی، در صورتی که نتواند پس از انتشار آگهی‌های متوالی فردی را برای آن شغل در سراسر کانادا پیدا کند، به فردی که مناسب آن کار در خارج از کانادا است، داده می‌شود. در این مسیر نیز متقاضی می‌تواند با ویزای کار وارد کانادا شود و امکان دارد که این ویزای کار در نهایت به ویزای اقامت نیز تبدیل شود.

 

یکی دیگر از مسیرها اجازه کار پس از تحصیل یا PGWP است که برای دانشجویان بسیار مناسب است. همچنین کسانی که به عنوان همراه دانشجو یا همراه یک دارنده اجازه کار وارد کانادا می‌شوند نیز می‌توانند از امکان اجازه کار باز استفاده کنند. گروه دیگری نیز هستند که به عنوان کارآفرین و با هدف ایجاد یک شغل وارد کانادا می‌شوند. به این افراد نیز اجازه کار داده خواهد شد تا بتوانند پس از ایجاد کار مورد نظر در نهایت به اقامت دائم کانادا برسند. با توجه به مسیرهای مختلفی که برای کار در کانادا وجود دارد، مخاطبان عزیز می‌توانند با مراجعه به سایت ما به آدرس: www.immigrationdoor.com فرم ارزیابی رایگان را پر کنند تا ما بتوانیم مناسب‌ترین مسیر را به آن‌ها پیشنهاد دهیم.  

  مهاجرت پناهندگی به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2709

  برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

  سرمایه گزاری
  بازدید: 745

  اسپانسر شیپ والدین

  مهاجرت
  بازدید: 1481

  روش های مهاجرت از طریق شغل

  مهاجرت
  بازدید: 2085

  مهاجرت پرستاران به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2757

  مزایای تحصیل در کانادا

  تحصیلی
  بازدید: 943

  قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

  FAQ - سوالات پر تکرار شما
  بازدید: 1406

  تاریخچه مهاجرت به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1476

  طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 1943

  اخذ ویزای 5 ساله کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1772

  اسپانسر شیپ همسر

  مهاجرت
  بازدید: 1649

  مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 7621

  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

  سرمایه گزاری
  بازدید: 638

  معرفی دریچه مهاجرت

  مهاجرت
  بازدید: 1475