خود اشتغالی هنرمندان،ورزشکاران

Share
2833 بازدید

خود اشتغالی هنرمندان، ورزشکاران و کشاورزان

 

*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی خود اشتغالی هنرمندان، ورزشکاران و کشاورزان

 

ما در این مطلب می‌خواهیم در مورد مبحث خود اشتغالی برای هنرمندان، ورزشکاران و کشاورزان توضیحاتی را خدمت دوستان ارایه دهیم. با ما همراه باشید.

 

اولین سوال مهم که بسیار از ما پرسسیده می‌شود این است که چه افرادی واجد شرایط خود اشتغالی فدرال خواهند شد؟ کسانی واجد شرایط این مسر خواهند شد که فعالیت هنری، فرهنگی، ورزشی و یا کشاورزی، به عنوان فعالیت تمام وقت آن‌ها محسوب می‌شود. فرد متقاضی برای اثبات این مورد باید مدارکی ارایه دهد تا نشان دهد در طی 5 سال گذشته حداقل به مدت 2 سال به شکل تمام وقت از طریق فعالیت فرهنگی، هنری، ورزشی و یا کشاورزی امرار معاش کرده و توانسته باشد درآمد قابل توجهی را برای خود و خانواده خود کسب کرده باشد. از دیگر شروط این مسیر این است که آن فعالیت‌ها در سطح ملی یا بین‌المللی و یا هر دو تاثیرگذار بوده باشد. برای مثال یک ورزشکار باید توانسته باشد قهرمانی در سطح کشور و یا حتی جهانی کسب کرده باشد و به علاوه‌ی این افتخارآفرینی باید نشان دهد که توانسته است درآمدی نیز کسب کند. این درآمد می‌تواند از طریق مربیگری یا قرارداد با باشگاه باشد.

 

برای اثبات تمام این‌ها مستندات و مدارک زیادی از طرف کانادا درخواست می‌شود که در این بین می‌توان به بیمه‌ها (بیمه خویش فرما، بیمه ورزشکاران، بیمه هنرمندان و...)، قراردادهای همکاری با اشخاص و سازمان‌ها، گالری‌های ایجاد شده توسط هنرمندان برای نمایش آثار هنری اشاره کرد. همچنین اگر گواهینامه یا تقدیرنامه قهرمانی وجود دارد باید به همراه مدارک دیگر ارایه شود و همینطور مصاحبه‌های مطبوعاتی و خبری و نمونه آثار جزو مواردی هستند که برای اثبات فعالیت‌های نیاز هستند. در مورد تاثیر یک فعالیت به صورت ملی یا جهانی تبصره‌ای وجود دارد که می‌تواند در صورتی خاص نادیده گرفته شود. برای مثال اگر فعالیت افراد در شهر کوچکی که آن‌ها زندگی می‌کنند تاثیر چشم گیری داشته باشد و مورد تقدیر قرار گرفته و اکنون آن فرد قصد دارد همان فعالیت را در شهری مشابه در کانادا انجام دهد، پرونده آن‌ها می‌تواند پذیرفته شود. در نهایت این نکته را باید گفت که افرادی که در استخدام سازمان‌ها هستند نمی‌توانند واجد شرایط این برنامه شوند زیرا در صورت کار برای سازمان‌ها "خود اشتغالی" معنایی نخواهد داشت.

 

متقاضیان برای اینکه بدانند آیا واجد شرایط این برنامه هستند یا خیر می‌توانند با ما تماس بگیرند.


  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

  سرمایه گزاری
  بازدید: 636

  اخذ ویزای 5 ساله کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1772

  برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

  سرمایه گزاری
  بازدید: 745

  طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 1941

  اسپانسر شیپ والدین

  مهاجرت
  بازدید: 1479

  مهاجرت پناهندگی به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2707

  معرفی دریچه مهاجرت

  مهاجرت
  بازدید: 1475

  قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

  FAQ - سوالات پر تکرار شما
  بازدید: 1404

  اسپانسر شیپ همسر

  مهاجرت
  بازدید: 1649

  مزایای تحصیل در کانادا

  تحصیلی
  بازدید: 943

  روش های مهاجرت از طریق شغل

  مهاجرت
  بازدید: 2084

  مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 7621

  تاریخچه مهاجرت به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1476

  مهاجرت پرستاران به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2757