سرمایه گذاری کبک با 150 هزار دلار

Share
4229 بازدید

سرمایه گذاری کبک با 150.000 دلار

 

*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی سرمایه گذاری کبک با 150.000 دلار.

 

همانطور که از عنوان مطلب متوجه شده‌اید می‌خواهیم در مورد سرمایه گذاری در کبک با  مبلغ 150.000 دلار مطالبی را خدمت شما دوستان عرض کینم. این برنامه در حقیقت یک برنامه جدید سرمایه گذاری در استان کبک محسوب می‌شود. با ما همراه باشید.

 

تا پیش از این افراد در مسیرهای کارآفرینی استانی از طریق سرمایه گذاری می‌بایست مبلغ 350.000 دلار تا 600.000 دلار کانادایی را به کار تزریق کند. همچنین داشتن 3 سال سابقه در طی 5 سال اخیر و داشتن پرسنل تحت استخدام که در لیست بیمه باشند جزو شرایط مسیرهای کارآفرینی بودند. این شرایط کاری در استان‌های منیتوبا، ساسکاچوان، نیو برانزویک و جزیره پرنس ادوارد جاری هستند. در یک مسیر جدید سرمایه گذاری که متعلق به استان کبک است، افراد متقاضی می‌توانند با مبلغ 150.000 دلار کانادایی مالک حداقل 51 درصد از یک کسب و کار شوند. این کسب و کار می‌تواند بیزنسی باشد که پیش از این در کبک وجود داشته و اکنون واگذار می‌شود و یا شعبه‌ای از یک کسب و کار بزرگ‌تر و موفق باشد که فرنچایز نیز به آن گفته می‌شود.

 

ما برای این مسیر می‌توانیم به متقاضیان کمک کنیم. برای افراد یک ویزای کاری یک تا دو ساله اخذ خواهد شد و متاقضی نیز باید حداقل 51 درصد از سهام آن کسب و کار را تهیه نماید. خدماتی که از طرف ما ارایه خواهد شد موارد مختلفی را شامل می‌شود که در این میان می‌توان به حسابرسی کسب و کار مورد نظر، تهیه طرح توجیحی، مباحث حقوقی پیرامون نقل و انتقال کسب و کار و از همه مهم‌تر اخذ ویزای کار اشاره کرد. برای اینکه این مسیر کسب و کار به اقامت منجر شود، فرد متقاضی به مدت یک تا دو سال فرصت خواهد داشت تا سطح زبان انگلیسی و به ویژه فرانوسی خود را ارتقا دهد. به طوری که بتواند پس از پایان دو سال زبان فرانسوی خود را به نمره B2 برساند. در این صورت متقاضی می‌تواند تحت برنامه‌ی تجربه زندگی کبکی؛ شاخه‌ی ویزای کار برای CSQ یا گواهی انتخاب استان کبک اقدام کند تا در نهایت برای خود و خانواده خود در مورد اقامت دایم تشکیل پرونده دهند.

 

 

در پایان ذکر این نکته مهم است که مزیت این روش مهاجرتی، مبلغ 150.000 دلار کانادایی یاد شده در اختیار متقاضی سرمایه گذار باقی خواهد ماند و می‌تواند آن‌ را وارد کسب و کار خود کند.

مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت
بازدید: 3321

معرفی دریچه مهاجرت

مهاجرت
بازدید: 1929

اخذ ویزای 5 ساله کانادا

مهاجرت
بازدید: 2082

طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

سرمایه گزاری
بازدید: 2316

مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

سرمایه گزاری
بازدید: 9379

اسپانسر شیپ همسر

مهاجرت
بازدید: 1969

برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

سرمایه گزاری
بازدید: 920

روش های مهاجرت از طریق شغل

مهاجرت
بازدید: 2518

کارآفرینی استان نیوبرانزویک

سرمایه گزاری
بازدید: 744

مهاجرت پناهندگی به کانادا

مهاجرت
بازدید: 9387

قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

FAQ - سوالات پر تکرار شما
بازدید: 2705

اسپانسر شیپ والدین

مهاجرت
بازدید: 1725

مزایای تحصیل در کانادا

تحصیلی
بازدید: 1190

تاریخچه مهاجرت به کانادا

مهاجرت
بازدید: 1830