نیروهای متخصص فرانسوی زبان یادگیری زبان خارجی برای افراد مختلف می تواند علل و انگیزه های مختلفی داشته باشد: از مطالعه و علاقه مهاجر و فرد به تقسیم زبان، به ویژه برای یادگیری. اما در این مقاله، ما قصد داریم 10 دلیل برای یادگیری زبان فرانسه را ذکر کنیم. شاید این دلایل به اندازه کافی برای انگیزه دادن به فرانسوی ها برای یادگیری زبان فرانسوی باشند!
1- یادگیری زبان کافی نیست

در جهان امروز، صحبت در یک زبان خارجی کافی نیست. دانش آموزانی که می توانند به زبان های مختلف صحبت کنند، چه در کشور خود و چه خارج از کشور، احتمال بیشتری پیدا می کنند که کار بهتر انجام شود. یادگیری هر زبان غنی ذهن است و افق های شخصی و حرفه ای جدید را باز می کند.
2. فرانسوی - غیر از انگلیسی - تنها زبان است که در همه پنج قاره صحبت شده است.

بیش از 220 میلیون نفر در هر پنج قاره فرانسوی صحبت می کنند. فرانسوی زبان ارتباطات بین المللی است. زبان دوم پس از زبان انگلیسی در سراسر جهان آموخته شده و ششمین زبان جهان است. OIF، سازمان بین المللی کشورهای فرانسوی، شامل 77 کشور و دولت است. فرانسه همچنین بزرگترین شبکه بین المللی موسسات فرهنگی را با نزدیک به یک میلیون دانشجو اداره می کند.
3. دارایی حرفه ای و ارزشمند

توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی و فرانسوی یک مزیت بزرگ برای یافتن کار در شرکت های چند ملیتی است. فرانسه، پنجمین اقتصاد بزرگ در جهان، کارآفرینان، محققان و دانش آموزان را جذب می کند.
4. معرفی یک دنیای فرهنگی منحصر به فرد

فرانسوی عمدتا به عنوان زبان فرهنگ در نظر گرفته می شود. هر درس از فرانسه سفر فرهنگی به دنیای مد، غذا، هنر، معماری و علم است. یادگیری فرانسوی دسترسی به آثار نویسندگان بزرگ مانند ویکتور هوگو یا مارسل پروست، و همچنین شاعران معروف مانند چارلز بوردیر یا ژاک پروتو را ارائه می دهد. این به این معنی است که شما قادر به شنیدن صداهای بازیگران مانند آلن دلون و ژولیت پننی هستید و لذت بردن از گوش دادن به آهنگ های فرانسوی و یا حتی خواندن و درک آنها را به خودتان.
5. مزیت تحصیل در فرانسه

صحبت کردن در فرانسه اغلب فرصتی برای استفاده از فرصت ها در دانشگاه های مشهور فرانسوی اغلب با بهترین شرایط مالی برای شما ایجاد می کند. دانش آموزانی با زبان فرانسوی بالا می توانند برای کمک مالی به فرانسه برای ثبت نام در فرانسه واجد شرایط باشند.
6- بازدید از پاریس و دیگر شهرهای فرانسه

فرانسه بهترین مقصد گردشگری در جهان است و هر ساله بیش از 79.5 میلیون گردشگر دارد. توانایی صحبت کردن - حتی کمتر - در فرانسه موجب می شود شما از سفر خود لذت ببرید و با فرهنگ فرانسه و مذهب، ملیت و شیوه زندگی آشنا شوید. فرانسه نیز برای سفر به آفریقا، سوئیس، کانادا، موناکو و سیشل استفاده می شود.
7. زبان روابط بین الملل

فرانسه همچنین زبان رسمی و زبان رسمی سازمان ملل، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک، صلیب سرخ و دادگاه های بین المللی است. مهارت زبان فرانسه برای هر فردی که مایل به کار در یک سازمان بین المللی است ضروری است.
8. زبان که جهان را تغییر می دهد

پس از زبان انگلیسی و آلمانی، فرانسوی سومین رایج ترین زبان در اینترنت است. توانایی درک زبان فرانسوی مبادلات اطلاعاتی با فرانسوی ها را از طریق کانال های ارتباطی جهانی انجام می دهد.
9- زبان استدلال و بحث

فرانسوی یک زبان تحلیلی است که تفکر انتقادی را تقویت می کند. زبان فلاسفه بزرگ و محققان برجسته. در حالی که یادگیری زبان فرانسه، کودکان یاد می گیرند چطور به چیزی که مهارت های گفتگو را تقویت می کند، صحبت کنند.
10. یادگیری زبان سرگرم کننده است

بر خلاف باور عمومی، فرانسه زبان دشواری برای یادگیری نیست. زبان فرانسه به توجه خاص نیاز دارد، اما همچنین دارای زیبایی و ظرافت است. برای زمان رسیدن به یک سطح که می توانید فرانسوی صحبت کنید، زمان زیادی صرف نمی شود. راه های زیادی برای کمک به یادگیری فرانسه برای شما وجود دارد