اولویت های سرمایه انسانیورودی انتاریو اکسپرس: اولویت های سرمایه انسانی جریان دارد
اولویت های سرمایه انسانی در انتاریو جریان اهداف کارگران ماهر خارجی در استخر اکسپرس با آموزش، تجربه کار، مهارت زبان و دیگر ویژگی های لازم برای ایجاد اقتصادی و اقامت در استان انتاریو است.
برای در نظر گرفتن این جریان، کاندیداها باید برای صندوق اکسپرس فدرال مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) واجد شرایط باشند یا از طبقه کارگر ماهر فدرال یا کلاس تجربه کانادایی. نامزدهای ممکن مستقیما به این جریان اعمال نمیشوند. در عوض، ابتدا باید از OINP بر اساس نمایه ورودی اکسپرس خود، هشدار از منافع (NOI) را دریافت کنند.

OINP استخر اکسپرس ورودی را جستجو می کند و نامزدهای بالقوه ای را که شناسایی می کنند:

دارای نمره حداقل 400 در سیستم رتبه بندی جامع (CRS)، * و
برآورده کردن مقیاس جریان اولویت سرمایه انسانی انتاریو (نگاه کنید به زیر).
نامزدهای تعیین شده توسط OINP NOI دریافت خواهند کرد که آنها را دعوت به درخواست آنلاین به OINP برای نامزدی تحت جریان اولویت های سرمایه انسانی می کند. از این نقطه، کاندیدان انتخاب شده فقط 45 روز تقویم به درخواست OINP تحت این جریان است. مهم است که توجه داشته باشید که برنامه های ارسال شده در خارج از 45 روز تقویم پردازش نخواهند شد. اگر درخواست آنها تایید شود، نامزدها از نامزدی خود توسط OINP مطلع خواهند شد، که آنها می توانند برای درخواست اقامت دائم در IRCC درخواست و استفاده کنند.

توجه داشته باشید: انتاریو از جریان HCP برای انجام جستجوی خاص به اشغال خاص در استخر اکسپرس استفاده کرده است. این آخرین رخداد در ژوئن 2017 بود، زمانی که انتاریو نامزدها را با تجربه کار در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات هدف قرار داد. در این مورد تنها یک بار، جریان HCP همچنین نیاز خود را از 400 امتیاز CRS برای کاندیداهای که تجربه کار با الزامات HCP ملاقات کرد، کاهش داد.

این صفحه جزئیات مربوط به موضوعات زیر را ارائه می دهد:


حداقل الزامات واجد شرایط
فرآیند درخواست اولویت های سرمایه انسانی
معیارهای اضافی برای کلاس کارفرمای فدرال
معیارهای دیگر برای کلاس تجربه کانادایی
تاریخ دعوت
حداقل الزامات واجد شرایط
برای واجد شرایط تحت جریان اولویت های سرمایه انتی انتاریو، نامزدها باید:

نمره حداقل 400 امتیاز تحت CRS. نمره باید در طول مرحله پردازش نامزدی انتاریو و در درخواست فدرال برای مرحله اقامت دائم در 400 یا بالاتر باقی بماند.
حداقل سطح تجربه کاری داشته باشید
نامزدهای انتخاباتی که براساس برنامه معاینه فدرال ماهر (FSWP) برآورده می شوند باید دارای حداقل یک سال تجربه کار مداوم و تمام وقت یا معادل نیمه وقت در سطح ملی، N، A، یا B اشغال در پنج سال قبل از تاریخ NOI از OINP.
کاندیدانی که انتخاب می شوند براساس معیارهای CEC کلاس CED باید حداقل یک سال تجربه اشتغال تجمعی و تمام وقت، یا معادل نیمه وقت را در شغل NOC 0، A یا B در کانادا داشته باشند سه سال قبل از تاریخ NOI از OINP.
یک مدرک لیسانس کانادا، استاد یا دکترا یا یک ارزیابی مدارک تحصیلی (ECA) توسط یک سازمان تعیین شده نشان می دهد که نشان می دهد که مدارک تحصیلی خارجی آنها معادل یک لیسانس لیسانس، استادیار یا دکترای کانادایی است؛
در هر چهار مهارت (صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن) سطح مهارت زبان کانادایی (CLB) 7 یا بالاتر را نشان دهید.
مهارت زبان باید با نتایج آزمون از یکی از آژانس های تست شده تعیین شده زیر باشد:
آیلتس (فقط تست آموزش عمومی) برای انگلیسی؛
CELPIP (فقط تست عمومی) برای انگلیسی؛ یا
TEF برای فرانسوی؛
قصد دارد در انتاریو اقامت کند، همانطور که توسط بیانیه ای از قصد و نشان دادن ارتباط با انتاریو نشان داده شده است؛
داشتن وجوه کافی برای پرداخت هزینه های انحلال در انتاریو. این باید توسط بیانیه های بانکی پشتیبانی شود؛ و
معیارهای اضافی را در زیر FSWP یا CEC ببینید.
وجوه نقد مورد نیاز برای هر اندازه خانوادگی باید برابر یا بیشتر از مبلغ ذکر شده در زیر باشد.


تعداد اعضای خانواده مورد نیاز است
1 $ 12،475
2 15،531 دلار
3 $ 19،093
4 $ 23،181
5 $ 26،292
6 $ 29،652
7 یا بیشتر 33،014 دلار
مقررات مربوط به وجوه نقد به صورت سالانه به روز می شود. توجه داشته باشید که تعداد اعضای خانواده شامل هر دو وابسته همراه و غیر همراه است

فرآیند درخواست اولویت های سرمایه انسانی
متقاضیان باید NOI از انتاریو از طریق نمایه آنلاین IRCC خود برای دریافت درخواست از طریق این جریان دریافت کنند. NOI برای 45 روز تقویم معتبر است، به این معنی که یک برنامه برای OINP باید در ظرف 45 روز ارائه شود.

نامزدانی که در ایستگاه ورودی اکسپرس قرار دارند که NOI را صادر کرده اند، فرصتی بسیار بیشتری برای ارائه درخواست موفقیت آمیز در صورتی که با چک لیست سند در پیشاپیش آشنا شوند و به همین ترتیب آماده شوند. اسناد مورد نیاز برای Expre