اسپانسری بچه ها


چگونه کودکم را حمایت کنم؟
حمایت از یک کودک و هدیه ماهانه شما کمک می کند تا ملزومات مانند آب پاک، تغذیه، آموزش و پرورش، و امید به کودک و کودک خود را حمایت کنید. هنگامی که شما یک کودک را حمایت می کنید، می توانید از طریق نامه ها و عکس ها با فرزندتان ارتباط برقرار کنید. یک کودک برای 39 دلار در ماه حمایت کنید و به کودکتان و جامعه کمک کنید تا از فقر به خوبی نجات یابند.

حمایت از یک کودک که داستان، منافع و شرایط آن با شما ربط دارد.
هنگامی که یک کودک را برای 39 دلار در ماه حمایت می کنید، کمک مالی شما با سایر حامیان مالی به منظور برنامه های مالی که به نفع فرزند حامی خود و جامعه آنها است، پیوسته است.
در طول راه، می توانید از طریق نامه ها، فیلم ها، زمان، نماز، به روز رسانی، تشویق و بیشتر، با فرزند حامی خود و جامعه فرزندتان ارتباط برقرار کنید.
حامیان مالی که انعطاف پذیری و منابع دارند حتی می توانند با دیدن فرزند خود، دیدار کنند.
با حمایت از یک کودک، شما می توانید تأثیر کمک مالی خود را بر روی این کودک و جامعه خود مشاهده کنید.

حمایت از کودک چیست؟
حمایت از کودک به یک کودک نیاز دارد. هنگامی که شما یک کودک را حمایت می کنید، در حالی که از طریق نامه ها و عکس ها به شما متصل می شوید، به چیزهایی مانند آب پاک، تغذیه، آموزش و پرورش و موارد دیگر کمک می کنید. همه با هدف کمک به فرزند حامی خود و جامعه خود را از فقر برای خیر.

چرا یک کودک حمایت می کند؟
حمایت از کودک، شخصی ترین و موثرترین راه مبارزه با فقر است. هنگامی که کودک شما را حمایت می کند، یک رابطه ویژه ایجاد می کنید که فرزند شما را با امید به آینده تشویق می کند. علاوه بر این، کمک های خود را با سایر حامیان مالی هماهنگ می کند تا کودک و فرزندان خود را در جامعه بیرون از فقر به خوبی برساند.

چرا یک کودک را از طریق بینش جهانی حمایت می کند؟
حمایت از یک کودک از طریق چشم انداز جهانی منحصر به فرد است، زیرا ما به همه چیزهایی که مانع از زنده ماندن کودکان در جامعه می شود نگاه می کنیم. سپس ما با هر انجمن حمایت مالی کار می کنیم تا تمام قطعات پازل را با هم ترکیب کنیم تا آینده ای بهتر برای همه کودکان ایجاد کنیم.

شما می توانید نامه ها و عکس ها را مبادله کنید و حتی از فرزند حامیت خود بازدید کنید، اما ما هر ماه پول های حمایت شده را پرداخت نمی کنیم. در عوض، ما کمک مالی ماهانه را به صورت ماهیانه به اشتراک می گذاریم و آنها را برای حداکثر تأثیر استفاده می کنیم. ما این رویکرد توسعه جامعه ما را می نامیم.

بسته به نیازهای جامعه کودک حمایت شده شما، چیزهایی مانند سیستم های آب تمیز، مدارس بهبود یافته، کلینیک های بهداشتی، همکاری های کشاورزی، آموزش کشیش و گروه های پس انداز اجتماعی، برای هر کودک یک آینده پر جنب و جوش و پایدار ایجاد می کنند. و از آنجا که 95 درصد کارکنان ما در مناطق محلی خود کار می کنند، آنها فرهنگ را می دانند و می توانند به ایجاد راه حل های مناسب برای هر جامعه کمک کنند.

برای حمایت از یک کودک چقدر هزینه دارد؟
حمایت از کودکان با چشم انداز جهانی 39 دلار در ماه هزینه می کند و اثر چندگانه بزرگ دارد. ما تا آنجا که ممکن است دلار خود را کشف کنیم تا بتوانیم فرزند و کل جامعه خود را از فقر بیرون کنیم. در واقع، برای هر کودک حمایت شده، 4 کودک دیگر در جامعه کمک می کنند!

کجا می توانم یک کودک را حمایت کنم؟
کار کودک ما حمایت از کل جهان است. شما می توانید یک کودک را در بسیاری از کشورها در سراسر این مناطق حمایت کنید:

آفریقا
آسیا
آمریکای جنوبی
خاورمیانه
اروپای شرقی
شما در مورد کمک به پایان دادن به فقر کجایید؟ چه کشوری در قلب شماست؟ حمایت از کودک از طریق چشم انداز جهانی به معنی ایجاد راه حل برای جامعه فرزند شما بر اساس نیازهای خاص خود است. شما می توانید بفهمید که شما به طور موثر برای مبارزه با مسائلی که بیشترین اهمیت را دارند، مبارزه می کنید.

بهترین سازمان حمایت از کودک چیست؟
اگر به دنبال یک سازمان مسیحی با رویکرد پایدار و مبتنی بر جامعه باشید، چشم انداز جهانی بهترین شرکت برای حمایت از کودک خواهد بود. درباره نحوه کار ما بیشتر بدانید.

چه مدت فرزند فرزند من است؟
هنگامی که شما حمایت می کنید، شما می توانید دوستی طولانی مدت را با کودک مورد نیاز ایجاد کنید. در حالی که می توانید در هر زمان لغو کنید، ممکن است فرزند شما را تا زمانی که فرزند شما در برنامه باقی می ماند، ادامه دهید. بسیاری از حامیان مالی در طول چندین سال از تبادل نامه ها و عکس ها لذت می برند.

آیا کودک من حمایت می شود مسیحی است؟
شاید. ما در بسیاری از کشورها کار می کنیم که مسیحیت اعتقاد اکثریت است اما ما نیز افتخار می کنیم که در بسیاری از کشورها که مسیحیت یک ایمان اقلیت است و یا به سختی حضور دارد دعوت شود. ما مراقب بزرگي هستيم تا عشق خداوند را در راه هاي متناسب با فرهنگ متناسب نشان دهيم و به هر كودكي كه مي توانيم از هر ايمان يا هيچ كس ندهيم، خدمت مي كنيم.