• خانه
  • اخبار
  • مهاجرت
  • بریتیش کلمبیا 353 نفر از افراد شاغل ، فارغ التحصیل بین المللی و کارآفرین را دعوت نمود

گزارش شغلی الکترونیک صنعتی

اکسپرس اینتری
بازدید: 46

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 1835

بریتیش کلمبیا 353 نفر از افراد شاغل ، فارغ التحصیل بین المللی و کارآفرین را دعوت نمود

دولت بریتیش کلمبیا درگزینش 25 اکتبرتا 1 نوامبر شاغلین ، فارغ التحصیلان بین المللی و با کمترین امتیاز را پذیرش نمود.از طریق جریان استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP)، در مجموع 353 نفر، دعوتنامه ی خود را دریافت کردند.بسیاری از برنامه های BC PNP تحت سیستم مهارتی BC SIRS مدیریت می شوند.
متقاضیان واجد شرایط برای درخواست از طریق SIRS، ابتدا باید یک حساب کاربری ثبت کنند، پس از آن آنها بر اساس میزان سرمایه گذاری اقتصادی وشرایط خود گزینش می شوند. سپس کسانی که بالاترین امتیاز را دارند، دعوتنامه میگیرند.
توجه داشته باشید که تمام دسته های BC PNP که از طریق SIRS مدیریت می شوند، نیازمند ارائه پیشنهاد کار از سوی کارفرما در BC هستند.تعدادی از متقاضیان که در جریان برنامه ی پذیرش استانی BCپذیرفته شوند. 600 امتیاز اضافی در سیستم رتبه بندی جامع (CRS) و دعوت نامه برای درخواست (ITA) اکسپرس انتری فدرال دور بعدی دریافت می نمایند..
البته دعوت نامه درخواست تحت PNP BC همانند ITA صادر شده در سطح اکسپرس فدرال نیست.متقاضیان باقی مانده، که درخواست خود را برای اقامت دائم خارج از اکسپرس انتری دریافت نمایند. و واجد شرایط برای از BC PNP باشند ، مجاز به ورود به SIRS می باشند.

تاریخ

دسته بندی

حداقل امتیاز لازم

تعداد دعوتنامه ی صادر شده

25اکتبر تا 1نوامبر 2017(شامل گزینش رشته های فناوری نیز می باشد)

EEBC – شاغل

73

341

EEBC – فارغ التحصیل بین المللی

67

SI - شاغل

73

SI – فارغ التحصیل بین المللی

67

SI - Entry Level and Semi-Skilled

40

2نوامبر2017

کارآفرین

117

12

 

بازدید: 3048تاریخ انتشار : 1396/09/10