• خانه
  • اخبار
  • مهاجرت
  • یک مرد کانادایی یک خانواده آمریکایی گیر افتاده را 1600 کیلومتر به آلاسکا می رساند

گزارش شغلی الکترونیک صنعتی

اکسپرس اینتری
بازدید: 46

اطلاعیه دریچه مهاجرت

مهاجرت
بازدید: 1070

یک مرد کانادایی یک خانواده آمریکایی گیر افتاده را 1600 کیلومتر به آلاسکا می رساند

  منبع خبر: CTVNEWS

 

همیشه محبت و مهربانی هم وجود دارد، و آن گاه  مهربانی در سطح کانادایی اش! که گاهی اوقات شامل رانندگی یک غریبه کاملاً ، دو بچه او ، یک جفت سگ مسن و یک گربه به نام "نیمه شب " بیش از 1600 کیلومتر از طریق طوفان برفی به کشور دیگری است.

 همه چیز به این دلیل شروع شد که لین مارشسو ، پسر 13 ساله او پایتون ، دختر 10 ساله ربکا و حیوانات خانگی خانگی نیاز داشتند که از جورجیا به آلاسکا بروند. شوهر Marchessault ، گروهبان ستادی در ارتش ایالات متحده ، در Fort Wainwright در Fairbanks مستقر است.

 بنابراین Marchessault تمام وسایل خود را جمع کرد ، یک کامیون 4x4 خریداری کرد که توانایی تحمل زمستان های آلاسکا را دارد ، کامیونی از U-Haul  اجاره کرد و برنامه هایی برای ماجراجویی خانوادگی بین کشورها در روزهای دلپذیر اوایل پاییز ترتیب داد.

 من هرگز در برف رانندگی نکرده بودم: خانواده ای آمریکایی توسط BC Good Samaritan به مرز آلاسکا آورده شدند اما ، سال 2020 اتفاق افتاد.

 ماركشو ماه ها منتظر اسناد مسافرتی بود كه به او اجازه می داد از جورجیا ، كانادا و آلاسكا رانندگی كند. به دلیل ویروس کرونا ، کانادا دستورالعمل های سختگیرانه ای را برای آمریکایی هایی که از این کشور در سفر به آلاسکا سفر می کردند وضع کرده بود.

 هنگامی که او آماده میشد ، سفر جاده ای سپتامبر خود را به نوامبر منتقل کرد. علاوه بر محدودیت های اعمال شده توسط دولت کانادا ، او می دانست که برای جلوگیری از بدترین هوای زمستان باید سرعت رانندگی خوبی داشته باشد.

 3000 مایل اول سفر به خوبی طی شد. هوا خوب بود ، بچه ها به وسایل الکترونیکی چسبیده بودند ، سگها همکاری می کردند و گربه می خوابید!

 آنها از طریق استان ساسکاچوان وارد کانادا شدند. مقامات مرزی اسناد و مدارک مارچسو را بررسی کردند و به او هشدار دادند که در جاده های اصلی حرکت کند و فقط در صورت لزوم برای غذا یا گاز توقف کند.

 خانواده مجبورند هر نوع غذا را برای رفتن سفارش دهند ، حتی در متل هایی که در طول راه در آن اقامت داشتند. به وی پنج روز وقت اختصاص داده شد تا از طریق کانادا رانندگی کند و به مرز ایالات متحده در آلاسکا برسد.
منبع : https://www.ctvnews.ca/world/a-canadian-man-drives-a-stranded-american-family-1-600-km-to-alaska-1.5219974

 سفیدی بی انتهای تمام راه

هرچه به شمال دورتر می شدند ، هوا بدتر می شد.Marchessault ، که در جنوب بزرگ شده بود ، با اولین شرایط سفید زمستانی مواجه شد. سپس مایع پاک کن شیشه جلو تمام شد. اسلش پنجره هایش را پوشانده و نمی توانست رانندگی کند. حتی ترسناک تر - به نظر می رسید لاستیک هایش دارند از بین می روند.

 او گفت: "بنابراین من خودم را به پمپ بنزین رساندم." "بچه های من مجبور شدند به دستشویی بروند ، آنها ماسک های خود را پوشیدند ، بنابراین من در بیرون از وسیله نقلیه بودم ... من کاملا مستاصل شده بودم- در این لحظه گریه می کردم - و یک زن از بنزین بیرون آمد ایستگاه. او می گوید "حال شما خوب است؟"

 "در این مرحله ، من فقط نیاز به تخلیه کسی داشتم ، و همه چیز تازه شروع به بیرون آمدن کرد. من توضیح دادم که چگونه برای بلند شدن از جاده مشکل دارم و هیچ کششی ندارم ، و او گفت:" بیایید بررسی کنیم لاستیک هایت من تحت تصور قرار گرفتم که لاستیک در همه حال و هوا دارم ، این چیزی است که نمایندگی به من گفت ، اما او بررسی کرد و گفت: "عزیزم ، اینها لاستیک های تابستانی هستند." "

 آن سامری خوب Marchessault را به یک فروشگاه لاستیک سوار کرد ، جایی که آنها توانستند آنها را در محل تغییر دهند.

اما Marchessault با رانندگی انجام شد.

او گفت: "من معمولاً کسي نيستم که قصه ام برای کسی بازگو کنم اما اینبار فرق میکرد."

 "من به شوهرم گفتم: گشت مرزی فقط می تواند بیاید و ما را به جایگاه ما برساند. این تنها راهی است كه ما در این مرحله كانادا را ترك می كنیم."

 

کانادایی های مهربان و با روحیه به زندگی امید میدهند

خانواده متلی پیدا کردند و به استراحت رفتند. این زمانی است که افراد مهربان در وونون ، بریتیش کلمبیا ، به کار خود ادامه می دهند و در فیس بوک درخواست می کنند که کسی مارچسولت ها ، کامیون و U-Haul خود را در 1056 مایلی آخر مرز عبور دهد. این سفر حدود دو روز یک راننده خوب ، آشنا به بزرگراه خطرناک آلاسکا را طی می کند.

 

شوهر Marchessault از تصور غریبه ای که خانواده اش را تا این حد رانندگی می کند بسیار هیجان زده نبود ، اما وی از نظر قانونی قادر به ورود به کانادا در طی همه گیر شدن بیماری نبود تا خودش آنها را بیاورد.

 و اگر خانواده Marchessault به زودی به مرز نمی رسیدند ، حداکثر پنج روز را که به آنها داده شده بود ، برای رسیدن به آلاسکا پشت سر می گذاشتند.

 گری بات ، محیط بان که شغلش شامل آموزش اعضای ارتش کانادا برای زنده ماندن در قطب شمال است ، با دیدن پست دوستش درباره خانواده سرگردان آمریکایی در خانه بود.

 بات گفت: "بعد از دیدن پست برای مدت كمی دیدم هیچ كسی قادر به كمك نیست ، بنابراین با همسرم صحبت كردم و تصمیم گرفتیم كه او را تا مرز برانم.”

 هر دو خانواده از طریق اینترنت با هم ملاقات کردند و وقتی تصمیم گرفتند که همه با این برنامه راحت هستند ، بات و همسرش با اتومبیل به دیدار خانواده در متل رفتند.

 در حالی که Marchessault اعتراف می کند انجام این سفر در اواخر سال در قضاوت خطایی بوده است ، اجازه دادن به Bath برای رانندگی آنها چنین نیست.

 ماركشو گفت: "من قاضی شخصیتی بسیار خوبی هستم ، می دانستم كه انتخاب درستی انجام داده ام و این افراد خوبی بودند.”

 با داشتن حمام پشت فرمان ، ماركشو توانست آرامش پیدا كند و در مورد آنچه كه سعی كرده بود با همان شرایط رانندگی كند ، تأمل كند.

 او در حالی که می خندید ، توضیح داد: "من مطمئنم که پسرم خوشحال بود که دیگر مجبور نبود من را دلگرم کند.”

 شما نمی توانید با اشک واقعی گریه کنید زیرا در این صورت نمی توانید جاده را ببینید  و من فقط با انگشتان سفید فرمان را می گرفتم.”

 

و خانه آلاسکا

رانندگی طولانی اما بدون دردسری بود (به استثنای تایر پنچر شده که مشکلش به سرعت برطرف شد) و این تجربه لذت بخش بود.

 بات گفت: "هر دو ما تجربه نظامی داریم ، بنابراین در مورد زندگی نظامی صحبت کردیم ، داستانهایی از خانواده تعریف کردیم ، بچه ها بازی کردند و من و لین فهمیدیم که هر دو عجیب هستیم و مانند MRE - غذای نظامی هستیم".

 او آنها را به یک ایست بازرسی مرزی کانادا رساند که در آن Marchessaults مدارک خود را تحویل دادند و دوستان جدید از هم جدا شدند.

 Marchessaults در مورد بات گفت: "ما فقط از اینجا آشنا شدیم." "درست مثل دوستان قدیمی. این یک رانندگی واقعا خوب بود. او شایسته تمام اعتبار است. او مرد بی نظیری است."

 

بازدید: 184تاریخ انتشار : 1399/09/18