مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 906

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 1148

دو تغییر بزرگ در آزمون CELPIP

مهاجرت
بازدید: 1372

سطح مجوزهای کار کانادا

مهاجرت
بازدید: 581

مسافران به کانادا اکنون باید از برنامه موبایلی ویژه استفاده کنند

 مسافران به کانادا اکنون باید از برنامه ArriveCAN استفاده کنند

کانادا شرایط اجباری جدیدی را برای مسافران قبل و بعد از ورود اعلام می کند.

 مسافران به کانادا به زودی لازم است از برنامه ArriveCAN به عنوان بخشی از تلاش برای کمک به جلوگیری از ویروس کرونا استفاده کنند.

 در یک انتشار رسانه ای دولتی آمده است: این برنامه رایگان در آوریل ، 2020 ارائه شد ، در تلاش برای کمک به مسافران برای رعایت اقدامات مرزی. این برنامه به عنوان یک برنامه تلفن همراه یا با ورود به سیستم به صورت آنلاین در دسترس است.

 در اینجا کارهایی است که شما باید قبل و بعد از آمدن به کانادا انجام دهید.

 

قبل از رسیدن به مرز

از 21 نوامبر ، مسافران هوایی که مقصد نهایی آنها کانادا است ، باید اطلاعات خود را قبل از سوار شدن از طریق ArriveCAN ارسال کنند. این شامل اطلاعات سفر و تماس ، برنامه قرنطینه (مگر اینکه معاف شوند) و ارزیابی خود از علائم COVID-19 است.

 هنگام ورود به کانادا ، مسافران باید رسید ArriveCan خود را نشان دهند. افسران آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) تأیید می کنند که مسافران اطلاعات خود را به صورت دیجیتالی ارسال کرده اند.

 مسافرانی که این قانون را رعایت نکنند ، ممکن است تحت اجرای قانون قرار بگیرند ، که از اخطار کلامی تا جریمه 1000 دلاری متغیر است. افرادی که به دلیل شرایط شخصی مانند از کارافتادگی یا زیرساختهای ناکافی قادر به ارائه مدارک نباشند ، موارد استثنایی در نظر گرفته خواهد شد.

 از 4 نوامبر ، توسط شرکت هواپیمایی خود به مسافران هوایی یادآوری می شود که قبل از سوار شدن به پرواز خود به کانادا ، باید اطلاعات مربوط به COVID را از طریق ArriveCAN به صورت دیجیتالی ارسال کنند.

 از همان ابتدا ، مسافرانی كه از طریق خشكی یا دریایی به كانادا می روند به شدت توصیه می شوند قبل از ورود از ArriveCAN استفاده كنند تا از تاخیر جلوگیری كنند و هنگام رسیدن به مرز ، نقاط تماس را محدود كنند. آنها همچنین می توانند در هنگام ورود به کانادا ، رسید ArriveCAN خود را به یک افسر خدمات مرزی نشان دهند.

 پس از ورود به کانادا

از 21 نوامبر سال 2020 ، کلیه مسافرانی که از طریق هوایی ، زمینی یا دریایی وارد کانادا می شوند نیز باید اطلاعات خود را از طریق ArriveCAN یا با شماره تلفن رایگان زیر 1-833-641-0343 در طول قرنطینه خود ارسال کنند. مشمولان دستور انزوا اجباری نیازی به تکمیل این روش ندارند.

 در طی 48 ساعت پس از ورود به کانادا ، مسافران باید تأیید کنند که به محل قرنطینه خود رسیده اند و باید در طول قرنطینه یک ارزیابی روزانه از علائم COVID-19 را انجام دهند.

  مسافرانی که قبل از ورود به کانادا از ArriveCAN برای ارسال اطلاعات خود استفاده نمی کنند ، برای ارائه اطلاعات خود لازم است روزانه در طول قرنطینه با شماره تلفن 1-833-641-0343 بصورت رایگان تماس بگیرند. آنها قادر به استفاده از ArriveCAN نخواهند بود.

 اگر مسافران اطلاعات اجباری خود را ارائه ندهند ، اولویت بالایی برای پیگیری توسط نیروی انتظامی کانادا در نظر گرفته خواهد شد.

 هدف از این اقدامات کاهش شیوع COVID-19 ، تاخیر در مرز و تماس فیزیکی بین مسافران ، افسران CBSA و سایر مقامات دولتی است.

 در صورت عدم مشمول معافیت ، طبق قانون همه مسافران کانادا باید یک دوره 14 روزه قرنطینه را طی کنند.

 دولت کانادا در خبر امروز تأکید کرد که ArriveCAN به حریم خصوصی مسافر احترام می گذارد و فاقد GPS برای ردیابی حرکت مسافران است.

 به مسافران مسافر نیز خطوط اختصاصی برای کاربران ArriveCAN در فرودگاههای ونکوور ، کلگری ، تورنتو (پیرسون) و مونترال ارائه می شود تا در زمان ورود سریعتر روند پردازش را انجام دهند.

 

برگرفته شده از وب سایت سی آی س نیوز

بازدید: 232تاریخ انتشار : 1399/08/16