• خانه
  • استرالیا از طریق تخصص
از جمله راه های مهاجرت به استرالیا، اخذ اقامت استرالیا از طریق تخصص می‌باشد. دولت استرالیا همواره اولویت بالایی به مهاجرت از طریق کار به استرالیا را در رشته‌های مختلف داده است. دلیل این امر درصد پایین بیکاری افراد متخصص، میزان استفاده کم آنها از بودجه‌های دولتی و کمبود نیروی ماهر کاری در استرالیا می‌باشد. برای غلبه به مشکل کمبود نیروی کار ماهر، اداره مهاجرت استرالیا آمار مهاجرین استرالیا را از طریق تخصص و کار افزایش و سرعت دریافت اقامت استرالیا از این طریق را به طرز محسوسی بالاتر برده است.
با اخذ اقامت دائم استرالیا، در این کشور زندگی، کار و تحصیل کنند.


ویزای اسکیل ورکر استرالیا یکی از ویزای های مهم مهاجرت به استرالیا و مبتنی بر تخصص و مهارت متقاضیان است. همانطور که ممکن است بدانید اقتصاد استرالیا بر کشاورزی و بازرگانی متکی است و مشاغل زیادی به علت نبود متقاضیان استرالیایی نیازمند نیروی متخصص میباشد. بر همین اساس یک برنامه منظم برای جذب افراد متخصص از سایر کشورها از سوی مسئولین و اداره مهاجرت استرالیا تدوین شده است که ویزای اسکیل ورکر استرالیا مهمترین و اساسی ترین طرح در این برنامه است.

مزایای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر چیست؟

یکی از امتیازات مهم ویزای اسکیل ورکر نسبت به سایر ویزاهای استرالیا ، اقامت دائم استرالیا است اگر چه برخی از کلاسهای آن به صورت پیش فرض اقامت دائم استرالیا را به همراه ندارند اما پس از چند سال زندگی در استرالیا این امتیازات شامل حال متقاضیان خواهد شد.

مزایای اقامت دائم استرالیا ( PR )

  1. اقامت مادام العمر و زندگی و کار و تحصیل نامحدود در استرالیا
  2. برخورداری از مزایای کامل شهروندی استرالیا درست مانند یک استرالیایی از بدو ورود به استرالیا 
  3. برخورداری از بیمه درمان رایگان
  4. امکان سرمایه گذاری
  5. استفاده از حقوق بیکاری و باز نشستگی
  6. تخفیف قابل توجه در پرداخت شهریه ی دانشگاهی و دریافت کمک هزینه تحصیلی
  7. بهره مندی سایر اعضای خانواده از مزایای این ویزا

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر بهترین روش مهاجرت به استرالیا است و دارندگان این ویزا به آسانی میتوانند به سایر نقاط جهان سفر کنند.