گزارش شغلی مکانیک خودرو

جاب آفر
بازدید: 60

گزارش شغلی مهندس مکانیک

جاب آفر
بازدید: 37

گزارش شغلی لوله کش

اکسپرس اینتری
بازدید: 18

صدور ویزای بازدیدکنندگان

کانادا صدور ویزای بازدیدکنندگان و روند بررسی eTA را از تاریخ 1 جولای از سر گرفته است؛

محدودیت‌های سفر همچنان پا برجا هستند اما IRCC بار دیگر درخوسات‌های ویزای بازدیدگنندگان و eTA را به صورت آنلاین و به بهترین شکل ممکن بررسی می‌کند


 

کانادا بار دیگر بررسی آنلاین درخواست ویزای بازدیدکنندگان و مجوز سفر الکترونیکی را از تاریخ 1 جولای از سر گرفته است. بر اساس گزارش منتشر شده توسط یک رسانه خبری، با وجود اینکه همچنان محدودیت‌های مسافرتی در حال اعمال هستند،
وزارت مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) بررسی درخواست‌ها را به منظور پیشبرد روند بررسی‌ها در آینده از سر گرفته است.
IRCC همچنین به این موضوع اشاره کرده است که به دلیل در جریان بودن محدودیت‌های سفری فعلی، بسیاری از افراد در حال حاضر قادر به سفر به کانادا نخواهند بود.
معافیت‌های مسافرتی برای اعضای خانواده‌ای افراد ساکن است که بیش از 15 روز قصد ماندن در کانادا را دارند. همچنین ورود به کانادا به دلایل ضروری، ورود نیروهای کار ماهر و دیگر موارد نیز از جمله این معافیت‌ها هستند.
مسافران باید برای آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) ثابت کنند که سفرشان به کانادا به دلایل بسیار مهم و ضروری اتفاق می‎افتد.
در این میان IRCC به بررسی درخواست‌های آنلاین برای مجوزهای تحصیلی، مجوزهای کار و اقامت دائم می‌پردازد. در حال حاضر هیچ گونه مدرک کاغذی برای این درخواست‌ها پذیرفته نمی‌شود.
کانادا تدابیری را اندیشیده است تا متقاضیان زمان کافی برای انجام کامل همه‌ی مراحل بررسی درخواست از جمله انجام انگشت‌نگاری را داشته باشند. برخی از مراکز درخواست ویزا (VAC) نیز در نقاط مختلف جهان بازگشایی شدند.
طی دوره 14 روزه قرنطینه همچنان برای کلیه‌ی افرادی که از خارج به کانادا می‌آیند اجباری است. همچنین همه‌ی مسافران باید برنامه قرنطینه مناسب خود را به ماموران مرزی ارایه دهند.
پیش از این کانادا اعلام کرده بود که محدودیت‌های مسافرتی خود را حداقل تا 31 جولای تمدید کرده است. 
بازدید: 704تاریخ انتشار : 1399/05/16