کلاس زبان فرانسه رایگان در کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 684

مجوز کار برای دانشجویان بین‌المللی در شرایط شیوع کرونا

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 981

دلایل عمومی رد درخواست اجازه تحصیل کانادا را بدانیم!

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 1868

اصلاحات مجدد در برنامه تجربه کبکی

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1455

روش های خرید تابعیت و اقامت دائم از طریق سرمایه گزاری

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 54

22 دانشگاه برتر کانادا

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 2896

خبرهای خوبی در خصوص سیاست یارانه مهاجران

خبرهای خوبی در خصوص سیاست یارانه دستمزدها برای مهاجران اعلام شده است؛ 
 ترودو اعلام کرده است که یارانه دستمزد فدرال تا پایان سال تمدید شده است 
 
جاستین ترودو نخست وزیر کانادا اعلام کرده است برنامه یارانه دستمزد فدرال تا ماه دسمابر سال جاری ادامه خواهد داشت. نخست وزیر کانادا گفته است. 
از آنجایی که کانادا قصد بازگشایی دوباره بخش‌های اقتصادی خود را دارد، این مورد می‌تواند حمایت و اطمینان بیشتری را برای مشاغل فراهم کند.
همچنین این تصمیم به مشاغلی که پس از شیوع ویروس کرونا دچار تعطیلی شدند کمک خواهد کرد تا بهبود یابند. این امر باید به کانادایی‌ها و مهاجران این توانایی را بدهد تا هر چه سریع‌تر بر روی پاهای خود بایستند.
علاوه بر این گفت‌وگوهایی با استان‌ها و قلمروها در خصوص "برنامه شروع مجدد امن" در حال انجام است.
یارانه دستمزد اضطراری کانادا (CEWS) در ماه مارچ برای کمک به کاهش بار مالی بر دوش کسب و کارها در دوران شیوع و همه گیری بیماری کووید-19 معرفی شده بود.
این برنامه همچنین به منظور ایجاد انگیزه در مشاغلی که تحت تاثیر ویروس کرونا کارکنان خود را اخراج کردند معرفی شد تا این مشاغل بتوانند افراد اخراج شده را دوباره استخدام کنند و از اخراج‌های آینده نیز جلوگیری شود.
دولت امیدوار بود تا با ارایه یک یارانه دستمزد 75 درصدی به مشاغل واجد شرایط که هفته‌ای 847 دلار می‌شود ، به این هدف دست یابد.
به طور کلی مشاغل و بخش‌های غیر انتفاعی در صورت کاهش درآمد 30 درصدی واجد شرایط دریافت یارانه بودند. این مقدار در ماه مارچ 15 درصد بود.
جوامع کسب و کارها در حالی که از تمدید CEWS استقبال کردند، همچنان این موضوع مهم را در نظر دارند که واجد شرایط دریافت این یارانه بودن بسیار حایز اهمیت است و امیدوارند که کسب و کارهای بیشتری بتوانند به آن دسترسی داشته باشند.
این دومین بار است که CEWS پس از 12 ماه از مان معرفی یعنی از 15 می، تمدید شده است. در نتیجه دولت گفته است که ممکن است شرایط واجد شرایط بودن دریافت این یارانه در این هفته تعدیل شود.
تا تاریخ 6 جولای، دولت فدرال بیش از 18 میلیارد دلار به عنوان یارانه دستمزد فدرال به کارفرمایان پرداخت کرده است. به طور کلی 581,800 درخواست از 587,060 درخواست (99.1%) مورد تایید قرار گرفت.
در هفته گذشته، دولت بودجه CEWS را به 82.3 میلیارد دلار افزایش داد که این رقم بسیار بیشتر از بودجه اصلی یعنی 45 میلیارد دلار است.
از زمان بازگشایی بخش‌های اقتصادی کشور، بسیاری از افرادی که از مزایای واکنش اضطراری کانادا (CERB) برخوردار شدند اکنون به دنبال بازگشت به کار خود هستند.
بسیاری از افراد نیز به پیدا کردن شغل بسیار خوش بین هستند. به طور کلی، در ماه‌های می و جون شاهد افزایش 1.24 شغل بودیم زیرا نرخ بیکاری در کل کشور به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.
این آمارها و همچنین تمدید یارانه دستمزد خبر بسیار خوبی برای مهاجران امیدوار خواهد بود زیرا می‌توانند با ساکن دائم شدن، بازار کار قوی‌تری داشته باشند.
آخرین قرعه کشی اسکپرس انتری نیز خبرهای بسیار خوبی را به گوش می‌رساند زیرا این اولین قرعه کشی در میان تمام برنامه‌ها از آغاز همه گیری بوده است.
این یعنی متقاضیان برنامه نیروی کار ماهر فدرال (FSWP) نیز در نظر گرفته شده‌اند. بازدید: 891تاریخ انتشار : 1399/05/16