انواع کمک های مالی دولت کانادا در دوران قرنطینه

 انواع کمک های مالی دولت کانادا در دوران قرنطینه

 

CEWS (75% یارانه دستمزد):

این برنامه تا 29 ماه اوت سال 2020 تمدید شده است. همچنین برخی تغییرات در خصوص واجد شرایط بودن برای CEWS اعلام شده است. دولت همچنین به دنبال اصلاح کاهش درآمد برای واجد شرایط شدن است. آن‌ها می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که جمع آوری CEWS عاملی بازدارنده برای پیشبرد کسب و کارها نباشد. تاکنون اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر نشده است اما امیدواریم به زودی اطلاعات بیشتری منتشر شود.

 

CEBA (وام 40 هزار دلاری):

ویژگی‌های وام در بانک‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد بنابراین حتماً در رابطه با شرایط مورد نظر  با نماینده حساب خود مشورت کنید. برای مثال، در اینجا شرایط بازپرداخت بانک اسکوشیا آمده است:

"هیچ پرداخت اصلی تا تاریخ 31 دسامبر 2022 وجود ندارد. بازپرداخت‌های اصلی را می‌توان به صورت داوطلبانه، در هر زمان و بدون هزینه و جریمه انجام داد. در صورتی که موجودی حساب در تاریخ 31 دسامبر 2020 مبلغ 40000 دلار باشد و 30000 دلار نیز از تاریخ 1 ژانویه 2021 تا 31 دسامبر 2022 بازپرداخت شود، مبلغ 10000 دلار بخشیده می‌شود."

 

CECRA (یارانه اجاره):

پرتال درخواست CECRA در هفته‌های گذشته بازگشایی شده بود. برای اینکه صاحبان املاک برای این برنامه آماده شوند، در این پرتال نسخه‌های نمونه‌ی اسناد مورد نیاز این برنامه منتشر شده است. هم صاحبان املاک و هم مستاجران باید برای این برنامه گواهی دهند.

 

CESB (کمک مالی برای دانشجویان کانادایی):

این برنامه هم اکنون در حال اجرا است. اگر در خانه یک محصل دوره متوسه دارید، اکنون می‌توانند از طریق CRA My Account Portal اقدام کنند.

بازدید: 78تاریخ انتشار : 1399/03/07