گزارش شغلی برق‌کار صنعتی

اکسپرس اینتری
بازدید: 64

چرا تصمیم گرفتم به کانادا بروم

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 315

برنامه ی تجربه ی زندگی در کبک (PEQ) چیست؟

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 4104

تمدید بیمه کارگران خارجی استان کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 891

دوره های تحصیلی آنلاین

اخبار روز کانادا
بازدید: 189

استان نووا اسکوشیا مهاجر آشنا به زبان فرانسوی میپذیرد

 استان نووا اسکوشیا در تاریخ 27 آوریل 2020، از متقاضیان Express Entry دعوت کرده است تا برای نامزدی استانی اقدام کنند. متقاضیان با این روش می‌توانند از طریق جریان اولویت‌های بازار کار برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. آخرین قرعه کشی صورت گرفته متقاضیانی را هدف قرار داده است که زبان فرانسوی را به عنوان زبان رسمی اول خود انتخاب کرده‌اند و امتیاز زبان فرانسه آن‌ها در رده بندی زبان کانادایی (CLB) 8 یا بالاتر از آن باشد. این امتیاز باید در هر چهار مهارت زبانی یعنی Reading، Writing، Listening و Speaking باشد. همچنین متقاضی منتخب باید در هر چهار مهارت زبان انگلیسی نیز نمره 6 یا بالاتر را کسب کند. یا اینکه دارای یک مدرک لیسانس باشد و یا یک برنامه آموزشی سه  ساله یا بیشتر را در یک دانشگاه، کالج و یا مدرسه تجاری یا فنی پشت سر گذاشته باشد.

متقاضیان همچنین باید یک شماره معتبر Express Entry داشته باشند و حداقل امتیاز برای ورود به استخر متقاضیان را دریافت کنند. هنوز تعداد متقاضیانی که برای آن‌ها نامه علاقه مندی‌ها صادر شده است و حداقل امتیاز مورد نیاز سیستم رتبه بندی جامع (CRS) اعلام نشده است.

امتیاز CRS جایگاه یک متقاضی در استخر Express Entry را مشخص می‌کند. این امتیاز بر اساس معیارهایی مانند سن، تحصیلات، تجربه کار ماهر، مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی و... به متقاضی داده می‌شود. متقاضیانی که دارای نامزدی استانی باشند از 600 امتیاز اضافه برخوردار خواهند شد. این امتیاز به طور موثری بر روی دریافت اقامت دائم آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود.

متقاضیانی که در جریان قرعه کشی اخیر نامه علاقه‌مندی‌ها را دریافت کردند، 60 روز فرصت دارند تا برای نامزدی استانی نووا اسکوشیا (NSNP) درخوسات ارایه دهند. متقاضیان باید کپی مدراک زبان و تحصیلات خود را ارایه دهند.

جریان اولویت‌های بازار کار به برنامه نامزدی استانی نووا اسکوشیا (NSNP) این اجازه را می‌دهد تا استخر متقاضیان Express Entry را برای داوطلبان واجد شرایط و مطابق با بازار کار استان جستجو کند. از زمان شروع به کار این جریان در سال 2018، تاکنون 10 قرعه کشی برگزار شده است. در جریان این قرعه کشی‌ها از متخصصان حوزه‌های مختلف مانند متخصصان آموزش کودکان، حسابرسان مالی، حسابدارها، مددکاران اجتماعی و... دعوت به عمل آمده است.

بازدید: 450تاریخ انتشار : 1399/02/16