مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 911

جزئیات زمان آغاز برنامه آزمایشی مهاجرت کشاورزی-مواد غذایی

 همچنان که دولت کانادا در حال مقابله با بیماری همه گیر جهانی کووید-19 است، پذیرش برای برنامه آزمایشی مهاجرت کشاورزی-غذایی از تاریخ 15 ماه می سال 2020 برنامه ریزی شده است. کانادا تا تاریخ 14 می سال 2023 به پذیرش متقاضیان تحت این برنامه‌ی آزمایشی ادامه خواهد داد.

اطلاعات پیرامون نحوه‌ی ارایه درخواست برای این مسیر مهاجرتی، با نزدیک‌تر شدن به تاریخ شروع این برنامه از طریق رسانه‌های اجتماعی و منابع آنلاین در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

کسانی که در حال حاضر در حال آماده کردن شرایط مورد نیاز برای درخواست خود هستند، باید انتظار تاخیر در روند دریافت مدارک حمایتی مانند تائیدیه‌ی آموزشی و مهارت زبان رسمی را داشته باشند. سازمان‌های که این خدمات را ارائه می‌دهند در واکنش به شیوع کووید-19، فعالیت‌های خود را به طور موقت کاهش داده یا به حالت تعلیق درآورده‌اند.

وزارت مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا هم اکنون در راستای رویکرد کلی دولت برای مبارزه با گسترش بیماری کووید-19 فعالیت می‌کند. بهداشت، ایمنی و امنیت کانادایی‌ها، ساکنین دائم کانادا و خانواده‌های آنان در اولویت قرار دارد و امنیت غذایی نیز همچنان بخش مهمی از آن است.

بازدید: 699تاریخ انتشار : 1399/02/06