همه چیز راجع به خرید داروخانه در کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 40

شرایط مهاجرت به کانادا چگونه است؟

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 34

تسهیل دو چندان مسیر استخدام نیروی خارجی در کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 2039

گزارش شغلی برق‌کار صنعتی

اکسپرس اینتری
بازدید: 195

دلایل عمومی رد درخواست اجازه تحصیل کانادا را بدانیم!

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 2522

تغییرات در روند بررسی صدور ویزای کانادا به دلیل شیوع بیماری کووید-19

 با توجه به محدودیت‌های مسافرتی که در حال حاضر وجود دارد، از ورود بسیاری از اتباع خارجی به کانادا جلوگیری می‌شود با این حال برخی معافیت‌ها نیز در این بین وجود دارد.

با این محدودیت‌ها، کانادا بررسی برنامه‌های صدور ویزا برای مسافرت‌ها و بازدیدهای غیر ضروری را به حالت تعلیق درآورده است. این امر موجب می‌شود تا وزارت مهارجت، پناهدنگان و شهروندی کانادا (IRCC) منابع خود را بر روی خدمات مهم متمرکز کند. همچنین این تعلیق بر روی برخی از درخواست‌های مجوز سفر الکترونیک (eTA) نیز اعمال شده است.

رسیدگی به درخواست ویزا و eTA برای افرادی که واجد شرایط استفاده از معافیت‌ها هستند همچنان ادامه خواهد داشت. این معافیت‌ها شامل همه‌ی درخواست‌های برنامه‌های موقت کارگر خارجی، با تمرکز ویژه بر روی خدمات ضروری مانند برنامه‌های پزشکی و زنجیره‌های تامین مواد غذایی می‌شود.

بررسی مجوزهای تحصیلی برای دانشجویانی که در انتظار شروع ترم پاییز هستند نیز ادامه خواهد داشت. اداره مهاجرت کانادا تا جایی که امکان داشته باشد به روند بررسی درخواست‌ها ادامه خواهد داد. درخواست‌های مجوز تحصیلی به انگشت نگاری احتیاج دارند و در حال حاضر بسیاری از مراکزدرخواست ویزایی که این سرویس را ارایه می‌دهند تعطیل هستند. به عنوان یک اقدام ویژه ، به دلیل شیوع بیماری کووید-19 به متقاضیان 90 روز فرصت داده می‌شود تا انگشت نگاری را انجام دهند. پیش از متقاضیان تنها 30 روز مهلت داشتند تا انگشت نگاری انجام دهند. لازم به ذکر است که در حال حاضر تنها دانشجویانی می‌توانند به کانادا سفرکنند که مجوز تحصیلی آن‌ها قبل از تاریخ 18 مارچ 2020 صادر شده است.

کارگران، دانشجویان و بازدید کنندگان (کسانی که واجد شرایط معافیت از محدودیت‌های سفر هستند) باید به صورت آنلاین اقدام کنند.

درخواست‌های اقامت دائم نیز همچنان بررسی می‌شوند. تنها ساکنان دائمی که پیش از تاریخ 18 مارچ 2020 تاییدیه دریافت کردند می‌توانند هم اکنون به کانادا سفر کنند.

اداره مهاجرت کانادا هرگونه بروزرسانی در برنامه‌های خود، مانند رفع تعلیق بررسی درخواست‌ها را اعلام خواهد کرد.

بازدید: 1466تاریخ انتشار : 1399/02/06