پیام جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در خصوص شیوع بیماری کووید-19

 جاستین ترودو نخست وزیر کانادا، پیامی را در صفحه اینستاگرام خود در خصوص شیوع بیماری کووید-19 منتشر کرد. در ادامه این خبر می‌توانید متن کامل این پیام را مطالعه کنید.

 

"مهم نیست که چه کسی هستید و یا چه کاری انجام می‌دهید، اکنون باید تنها اولویت، سلامتی شما باشد، نه تمرکز بر روی موضوعاتی مانند از دست دادن شغل یا تمام شدن پول‌تان برای خرید مواد غذایی و دارو. ما امروز یک برنامه اقتصادی به ارزش 82 میلیارد دلار را معرفی کردیم که می‌تواند به شما و خانوده‌ی شما کمک کند تا بتوانید از این شرایط چالش برانگیز عبور کنید. شیوع بیماری کووید-19 همه‌ی ما را مجبور کرد تا روش‌های خود را تغییر دهیم و ما می‌دانیم که این یک وضعیت ویژه است که باید خود را با آن تطبیق دهید. اما ما پشتیبان شما هستیم و در کنار هم از این موقعیت خارج خواهیم شد."

-جاستین ترودو ؛ نخست وزیر کانادا

 

جزییات کاملی از شیوه ارایه کمک و پشتیبانی در زمان شیوع بیماری کووید-19، در سایت نخست وزیر کانادا منتشر شده است. برای مطالعه بیشتر می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید: https://pm.gc.ca/en/news/news-releases/2020/03/18/prime-minister-announces-more-support-workers-and-businesses-through

بازدید: 957تاریخ انتشار : 1399/01/22