ویزای استرالیا

انواع ویزاها:

بیش از صد نوع ویزای مختلف برای سفر و مهاجرت به استرالیا وجود دارد. ویزای گردشگران، دانشجویان، کارگران، سرمایه گذاری و انواع دیگر وجود دارد. همچنین، برخی از انواع ویزاهای استرالیا موقت هستند و دیگران وضعیت دائمی دارند. اینکه کدام ویزا مناسب ترین هست، بسته به شرایط شماست.


مهاجران بالقوه به استرالیا بر اساس مهارت، سلامت، سن، توانایی زبان انگلیسی، سابقه شغلی و سلامت انتخاب می شوند. نژاد، جنسیت، دین و فرهنگ به هیچ وجه در نظر گرفته نمی شوند.

قبل از درخواست برای هر چیزی، با مشاوران متخصص در Immigration Door مشورت کنید. ما می توانیم در یافتن بهترین نوع ویزا با توجه به مدارک و شرایط شما ، کمک کنیم.


در زیر به برخی از ویزاها که ممکن است برای شما مناسب باشند می پردازیم :

۱- کارگران ماهر

اگر به عنوان یک حرفه ای، متخصص، مدیر یا حتی کارمند در یک رشته کار کنید، ممکن است واجد شرایط برای مهاجرت ماهر به استرالیا باشد.


۲-دانش آموزان بین المللی

اگر دانشجوی خارجی هستید و مایل هستید بعد از تحصیل در استرالیا باقی بمانید، تعدادی از گزینه های اقامت موقت و دائمی وجود
دارد. همچنین اگر قصد تحصیل در استرالیا دارید، می توانید از مقاطع مدرسه تا دانشگاه در استرالیا تحصیل کنید.

۳- مهاجرت خانوادگی

اگر شما همسر، شریک عاطفی و یا اعضای خانواده دارید، با توجه به شرایط ممکن است بتوانید برای زندگی در استرالیا اقدام کنید.

۴-مهاجرت تجاری

اگر می خواهید از طریق سرمایه گزاری کسب و ‌کاری را در استرالیا اغاز کنید، می توانید از طریق ویزاها ی سرمایه گزاری وارد استرالیا شده و پس از آنکه کسب و کار خود را در استرالیا تاسیس کردید، می توانید اقامت دائم خود را دریافت کنید.

هدف از برنامه مهاجرت نیروی کار ماهر، جذب افراد بسیار کارآمد برای مهاجرت به استرالیا است که مرسوم ترین نوع مهاجرت به استرالیا و یکی از زمینه های اصلی تخصص ماست.


زیرکلاس های مهاجرت نیروی ماهر


انواع گزینه های مهاجرت ماهر وجود دارد:

کلاس مستقل مهارت 189

ویزای اقامت دائم، بدون نیاز به داشتن اسپانسر خانوادگی و یا ایالتی.


زیرکلاس کلاس نامزد شده 190


یک ویزای اقامت دائم که نیازمند نامزد شدن توسط یک ایالت استرالیاست.Subclass Provisional منطقه 489 ماهر


این ویزای موقت 4 ساله است که اجازه می دهد تا صاحبان آنها فقط در مناطق خاص استرالیا زندگی کنند. شما باید از طرف یک عضو خانواده و یا ایالت استرالیا در یک منطقه مشخص شده اسپانسر شده باشید.


887 منطقه ای ماهر


این ویزا مرحله دائمی ویزای موقت منطقه ای است. برای واجد شرایط بودن ویزای منطقی ماهر، شما باید 2 سال در منطقه مورد نیاز استرالیا زندگی کنید و 12 ماه در آنجا کار تمام وقت انجام دهید.

فارغ التحصیل Subclass 485

ویزای موقت تحصیلات تکمیلی یک ویزای کار است که برای دانشجویان بین المللی که دو سال تحصیل در استرالیا انجام داده اند، صادر می شود.

476 Recognised Graduate

بک ویزای موقت ۱۸ ماهه برای کسانی که در رشته مهندسی به تازگی فارغ التحصیل شده اند.ویزای دانشجویی:


ایا می دانستید که استرالیا، علیرغم جمعیت ۲۳ میلیونی، پس از امریکا و انگلیس سومین کشور دارای بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی است؟

با دارا بودن ۷ دانشگاه در بین صد دانشگاه برتر جهان، استرالیا یکی از  بالاترین سطوح  کیفیت تحصیلی را دارا می باشد و از نظر رتبه بندی آموزش عالی در رتبه سوم دنیا بالاتر از آلمان، هلند و ژاپن قرار دارد.

پنج شهر استرالیا در میان ۲۵ شهر برتر دنیا قرار دارند که تمام آنها  میزبان دانشجویان بین المللی نیز هستند.