استرالیا

استرالیا بعنوان یکی از محبوب ترین مقاصد برای مهاجران می باشد. در زیر به ۵ دلیل عمده این محبوبیت نگاه میکنیم:

۱- استاندارد زندگی

استرالیا یک سرزمین چند فرهنگی با مناظر و طبیعت بی نظیر و زیبا، فرصت های شغلی فراوان، کیفیت بالای تحصیل ، مراقبت های بهداشتی و یکی از امن ترین کشورهای دنیاست. بنابر گزارش سازمان ملل، از 188 کشور جهان، استرالیا رتبه دوم شاخص توسعه انسانی را داراست که نمایانگر سطح بالای بهداشت و درمان، تحصیلات  و استاندارد زندگی در استرالیا است.

۲- اقتصاد قدرتمند

طبق نظرسنجی اقتصادی استرالیا در سال 2017 توسط OECD، اقتصاد استرالیا 25 سال متوالی رشد فزاینده تولید داشته است که نشان دهنده سیاست های اقتصاد کلان قوی، اصلاحات ساختاری و سرانه تولید ناخالص داخلی است. استرالیا عضو سازمان های بزرگ بین المللی و منطقه ای از جمله سازمان ملل متحد، گروه 20، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه، کشورهای مشترک المنافع و همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوس آرام می باشد.
 
۳-طبیعت زیبا

استرالیا دارای یکی از پایین ترین سطح آلودگی هوا در جهان با سواحل شنی طلایی، بیابان ها، کوه ها و جنگل های بارانی استوایی است. بیش از 500 پارک ملی در استرالیا و 14 سایت میراث جهانی وجود دارد.

۴- کشور مهاجر دوست

برنامه مهاجرت استرالیا تبعیضی بر مبنای نژاد، کشور و یا مذهب قایل نمی شود، به این معنی که هر کسی از هر کشوری می تواند برای مهاجرت درخواست دهد. استرالیا همچنین یکی از کشورهایی است که ساده ترین راه برای اقامت دائم را دارد.
هر سال تنوع فرهنگی استرالیا در روز هارمونی 21 مارس جشن گرفته می شود. روز هارمونی در مورد همکاری، احترام و حس تعلق به همه
است.

۵-فرصتهای شغلی

استرالیا دارای نرخ بیکاری بسیار پایین است و  کارکنان ماهر را به مهاجرت به این کشور تشویق می کند. عامل اصلی مهاجرت بسیاری از مهاجرین از کشورهای توسعه یافته و سایر کشورها به استرالیا برای فرصت های شغلی است. حداقل دستمزد در استرالیا 17.70 دلار استرالیا در ساعت است که بالاتر از حداقل دستمزد در انگلستان (6.70 پوند) و ایالات متحده آمریکا (7.25 دلار) است. استرالیا همچنین تعادل کار و زندگی سالم را تضمین می کند و اطمینان می دهد که کارکنان تمام وقت کار نمی کنند (بیش از حد معمول 38 ساعت در هفته).

مزایای زندگی در استرالیا:


-‌ یکی از قدرتمندترین و با ثبات ترین کشورها از نظر اقتصادی و سیاسی
- درآمد بالا و هزینه های کم
- فرصتهای شغلی
- بالاترین حقوق حداقل در مقایسه با دیگر کشورها نظیر امریکا و انگلیس
- استاندارد بالای زندگی
- پوشش درمانی رایگان
- آب و هوای عالی
- حیات وحش و طبیعت متنوع و زیبا
- مدارس و آموزش عالی با کیفیت و امکانات
- مردم صمیمی و‌خونگرم
- امکانات رایگان و یا بسیار ارزان ورزشی و تفریحی
-یکی از امن ترین کشورها با پایین ترین نرخ جرایم
- وامهای بانکی با سود بسیار ناچیز و در یرخی موارد بدون سود برای خرید مسکن، ماشین و
لوازم خانه و غیره.

استرالیا باکس وسط صفحه 1

- درآمد بالا و هزینه های کم - فرصتهای شغلی - بالاترین حقوق حداقل در مقایسه با دیگر کشورها نظیر امریکا و انگلیس - استاندارد بالای زندگی - پوشش درمانی رایگان - آب و هوای عالی - حیات وحش و طبیعت متنوع و زیبا - مدارس و آموزش عالی با کیفیت و امکانات - مردم صمیمی و‌خونگرم

Learn more

استرالیا باکس وسط صفحه 2

استرالیا باکس وسط صفحه 3

استرالیا باکس وسط صفحه 4

استرالیا باکس وسط صفحه5

استرالیا باکس وسط صفحه6

برای ویزای بازدید اقدام کنید

ارزیابی رایگان

. ویزای بازدید از خیشاوندان . ویزای کار . ویزای توریستی . ویزای بلند مدت . ویزای نمایشگاهی . ویزای بیزینسی . ویزای مسافرتی . ویزای 5 ساله برای ایرانیان