الزامات جدید برای برنامه تجربه تحصیلی کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1598

ویزای توریستی

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 388

وزیر جدید مهاجرت کانادا شان فریزر است

اخبار روز کانادا
بازدید: 59

سرگرمی های رایگان شهر مونترال در مارچ 2020

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1231

تاثیر ویروس کرونا بر مهاجرت آلبرتا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1057

وزیر جدید مهاجرت کانادا منصوب شد

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1782

گزارش شغلی جوشکار

جاب آفر
بازدید: 214

کمپین جدید جذب معملمان خارجی وزارت آموزش و پرورش کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1484

کارفرماهای برتر کانادا در سال 2020

  

اکنون زمان مناسبی برای جستجوی شغل در کانادا است. با توجه به نرخ پایین بیکاری، کارفرمایان برای جذب و حفظ استعدادهای برتر باید سخت‌تر از پیش تلاش کنند زیرا کارکنان کمی برای مشاغل مورد نظر وجود دارند.

مجله فوربس و شرکت تحقیقات بازار Statista از 8000 کارمند در خصوص بهترین مکان برای کار کردن در کانادا نظرسنجی کردند. شرکت کنندگان در این نظر سنجی در شرکت‌هایی با حداقل 500 کارمند مشغول به کار بودند. آن‌ها در بین 300 کارفرمای برتر قرار داشتند که بیشتر توصیه را برای انتخاب دریافت کردند.

شرکت‌هایی که در بین 10 کارفرمای برتر قرار دارند، پذیرای کارکنانی از شهرهای بزرگی مانند مونترال، تورنتو و همچنین شهرهای کوچک‌تری مانند اوتاوا و وینیپگ هستند. بسیاری از این شرکت‌ها در حوزه‌ی تکنولوژی و حمل و نقل فعالیت دارند. همچنین در این بین شرکت‌های فعال در حوزه خرده فروشی، صنایع همگانی و آموزش نیز وجود دارند و نکته اینکه همه‌‌ی آن‌ها استخدام می‌کنند...

 

10. دانشگاه تورنتو

صنعت: آموزش و تحصیلات

دفتر مرکزی: تورنتو، اونتاریو

تعداد کارکنان: 7198

علاوه بر اینکه این دانشگاه در بین 10 مکان برتر برای یافتن شغل انتخاب شده است، مجله مک لین این دانشگاه را بهترین دانشگاه برای تحصیل در کانادا انتخاب کرده است.

 

9. شرکت FedEx

صنعت: حمل و نقل و تدارکات

دفتر مرکزی: Mississauga، اونتاریو

تعداد کارکنان: 6750

FedEx یک شرکت پیک است که در سراسر کانادا فعالیت می‌کند. در حال حاضر این شرکت در بخش‌های حمل بار، رمپ هندلر و پیک نیرو استخدام می‌کند.

 

8. شرکت Air Transat

صنعت: حمل و نقل و تدارکات

دفتر مرکزی: مونترال، کبک

تعداد کارکنان: 5000

شرکت Air Transat یک شرکت هواپیمایی است که در کیک و اونتاریو به استخدام نیرو می‌پردازد. در سایت این شرکت آمده است که کارکنان Air Transat از مزایایی مانند دستمزد رقابتی، مزایای اجتماعی و مزایای سفر برخودار خواهند بود.

 

7.بوئینگ

صنعت: هوافضا و دفاع

دفتر مرکزی: وینیپگ، منیتوبا

تعداد کارکنان: 2000

بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت این شرکت، نزدیک به 75 درصد هواپیماهای موجود در آسمان جهان متعلق به شرکت بوئینگ می‌باشند. افراد متقاضی شغل می‌توانند در یکی از شش حوزه مرتبط با این شرکت، فرصت‌هایی بیابند: تجارت، امنیت سایبری، علوم داده و تجزیه و تحلیل، مهندسی، فناوری اطلاعات و تولید.

 

6. مایکروسافت

صنعت: IT، اینترنت، نرم افزار و خدمات

دفتر مرکزی: Mississauga، اونتاریو

تعداد کارکنان: 2300

این شرکت چند ملیتی فعال در عرصه‌ی کامپیوتر، از جایگاه نهم در سال 2019 به جایگاه ششم در سال 2020 رسید. در سپتامبر امسال دفتر مایکروسافت از Mississauga به مرکز شهر تورنتو نقل مکان می‌کند.

 

5. یوبی سافت

صنعت: رسانه و تبلیغات

دفتر مرکزی: مونترال، کبک

تعداد کارکنان: 15985

افرادی که بازی‌های ویدیویی انجام می‌دهند، قطعاً با بازی‌های شرکت معروف یوبی سافت روبرو شده‌اند. این شرکت تولید بازی‌های ویدیویی که دفتر مرکزی آن در مونترال است و تقریباً 16000 نفر کارمند دارد، در زمینه‌های انیمیشن، برنامه نویسی، کنترل کیفیت و موارد دیگر استخدام می‌کند.

 

4. عمده فروشی Costco

صنعت: خرده فروشی و عمده فروشی

دفتر مرکزی: اوتاوا، اونتاریو

تعداد کارمندان: 39000

شرکت Costco در هر استانی دارای مکان‌هایی است که در آن کالاها را به صورت عمده فروشی در اختیار مشتریان دارای حق عضویت  قرار می‌دهد. مسیرهای شغلی موجود در این شرکت شامل فناوری اطلاعات، امور مالی، بازاریابی و بسیاری موارد دیگر است.

 

3. شرکت Cisco Systems

صنعت: IT، اینترنت، نرم افزار و خدمات

دفتر مرکزی: تورنتو، اونتاریو

تعداد کارکنان: 1727

شرکت Cisco خدمات و محصولات عرصه تکنولوژی را توسعه داده و آن‌ها تولید کرده و می‌فروشد. این شرکت در اکثر شهرهای بزرگ کانادا از جمله ونکوور، کلگری، ادمونتون، تورنتو و مونترال متقاضیان را استخدام می‌کند.

 

2. شرکت Hydro-Québec

صنعت: خدمات و صنایع همگانی

دفتر مرکزی: مونترال، کبک

تعداد کارکنان: 19904

شرکت خدمات عمومی کبک، که مسئولیت برق رسانی به خانه‌های استان را بر عهده دارد، در جاگاه دومین شرکت برتر در این لیست قرار دارد.

 

1. گوگل

صنعت: IT، اینترنت، نرم افزار و خدمات

دفتر مرکزی: تورنتو، اونتاریو

تعداد کارکنان: 2300

موتور جستجوی مشهور جهان، برای سومین سال پیاپی به عنوان بهترین مکان برای کار کردن در کانادا شناخته شد. دفاتر کانادایی این شرکت در شهرهای تورنتو، مونترال و همچنین کیچنر، اونتاریو، ادمونتون و آلبرتا قرار دارد.

بازدید: 450تاریخ انتشار : 1398/12/13