مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 1490

مروری بر موارد مهم پیرامون مهاجرین جدید

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1976

دوره های تحصیلی آنلاین

اخبار روز کانادا
بازدید: 189

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 1527

افزایش تعرفه های مهاجرت به کبک (2018)

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1492

انواع کمک های مالی دولت کانادا در دوران قرنطینه

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1003

معرفی برنامه آزمایشی مهاجرتی کشاورزی-غذایی

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 397

کانادا در رتبه سوم در زمینه پذیرش مهاجرت و سرمایه گذاری در بین کشورهای برتر قرار گرفت

 کانادا در رتبه سوم در زمینه پذیرش مهاجرت و سرمایه گذاری در بین کشورهای برتر قرار گرفت

 

کانادا یکی از کشورهای برتر در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری شناخته شده است. مردم از سراسر جهان برند کانادایی را در این خصوص، یکی از برترین‌های جهان شناختند. در سال جاری، کانادا بر اساس انتخاب فهرست برندهای ملی Anholt-Ipsos، در بین 50 کشور مهاجر پذیر رده سوم این رتبه بندی را کسب کرده است. کانادا در سال 2018 در رده پنجم این لیست قرار داشت. تنها فرانسه و آلمان در این لیست توانستند امتیاز بالاتری نسبت به کانادا دریافت کنند.

این رتبه بندی بر اساس 20035 مصاحبه آنلاین که از افراد بزرگسال بالای 18 سال و در 20 کشور مختلف انجام شده، صورت گرفته است.

کانادا در سه گروه از شش گروه مورد استفاده در رتبه بندی 50  کشور مورد نظر، رتبه اول را به دست آورده است. از جمله این موارد می‌توان به معیارهای مهجرت و سرمایه گذاری، مردم و دولت اشاره کرد. همچنین کانادا تنها کشور حاضر در رده 5 کشور برتر بود که جایگاه خود را در زمینه‌های اداره حکومت، فرهنگ و جهانگردی بهبود بخشید.

این دومین سال پیاپی است که که کانادا در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری در رتبه یک قرار می‌گیرد. این رتبه قدرت یک کشور در جذب افراد برای زندگی، کار و تحصیل و همچنین کیفیت زندگی و محیط کسب و کار آن را نشان می‌دهد. مهاجرت و سرمایه گذاری بر اساس 5 ویژگی ترکیبی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. این پنج ویژگی عبارت‌اند از: کار و زندگی، کیفیت زندگی، شرایط تحصیل، سرمایه گذاری در تجارت و برابری در جامعه.

در یک بیانیه که از طرف سخنگوی سرپرست تیم تحقیقات منتشر شده اینگونه آمده است: "شاخص مهاجرت و سرمایه گذاری، قدرت یک کشور استعداد و سرمایه را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. این مسئله تنها بر اساس تصمیم افراد برای تحصیل، کار و زندگی در یک کشور در نظر گرفته نمی‌شود بلکه با درک مواردی مانند رونق اقتصادی کشور، برابری فرصت‌ها و در نهایت سنجیدن تمام مواردی که موجب بالا رفتن کیفیت زندگی می‌شود، مورد ارزیابی قرار می‌گیرند."

همچنین در این نظرسنجی تحقیقاتی که توسط Vadim Volos رهبری شده بود، از شرکت کنندگان خواسته شده بود تا 50 کشور مورد نظر را با "ویژگی‌های شخصیتی" توصیف کنند. کانادا توسط 39 درصد از شرکت کنندگان دوستانه توصیف شد. همچنین 30 درصد شرکت کنندگان کانادا را قابل اعتماد، 29 درصد شاد و 19 درصد سخاوتمند توصیف کردند. در این بیانیه آمده است "یک برند و یا اعتبار یک کشور، یک شبه ساخته نمی‌شود."

"به ندرت یک کشور بدون داشتن یک تصویر سازگار در اذهان مردم، رنبه‌ای بالا و در میان 5 کشور برتر را کسب می‌کند."

بازدید: 427تاریخ انتشار : 1398/09/29