مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 978

ساسکاچوان بزرگترین گزینش EOI با پایین ترین امتیازات را برگذار کرد

 استان ساسکاچوان در تاریخ 10 اکتبر، 853 فرصت جدید و ارایه دعوتنامه برای درخواست متقاضیان برنامه مهاجرتی ساسکاچوان را اعلام کرده است. این گزینش بزرگترین برنامه گزینش Expression of Interest تاکنون بوده است.

در جریان این دعوت، برنامه متقاضیان مهاجرت ساسکاچوان (SINP) 359 دعوتنامه برای متقاضیان Express Entry که در استخر سیستم EOI یک پروفایل ایجاد کرده‌اند داده است. پایین ترین امتیاز کسب شده توسط متقاضیان در یکی از زیر مجموعه‌های EE، 60 امتیاز بوده است. 494 دعوتنامه دیگر به متقاضیانی داده شده است که در زیر مجموعه مشاغل مورد تقاضا قرار داشتند. در این گروه نیز پایین ترین امتیاز کسب شده توسط متقاضیان امتیاز 63 بوده است. کلیه متقاضیانی که در تاریخ 10 اکتبر برای ارایه درخواست دعوت شدند از ارزیابی مدرک تحصیلی (ECA) برای پشتیبانی از پروفایل‌های خود بهره مند بودند.

متقاضیان EE که یک نامزدی استانی دریافت کرده‌اند، 600 امتیاز اضافه دریافت کرده‌اند. این امتیاز تاثیر بسیار چشم گیری در دریافت دعوتنامه ارایه شهروندی دائم کانادا در جریان گزینش فدرال EE بعدی خواهد داشت. علاوه برداشتن یک پروفایل EE فعال، متقاضیانی که علاقه مند به حضور در استخر EOI برای زیر مجموعه‌های برنامه متقاضیان مهاجرت ساسکاچوان هستند، باید یک پروفایل آنلاین برای خود بسازند. در این پروفایل باید به سوالاتی در خصوص تجربی کاری، تحصیلات، توانایی زبانی در زبان‌های انگلیسی و فرانسوی و فاکتورهای مورد نیاز دیگر پاسخ دهند. پس از این مرحله متقاضاین بر اساس معیارهای رده بنده مشخص، امتیاز مشخصی را از مجموع 100 امتیاز دریافت می‌کنند.

برای ورود به استخر SINP EOI برای زیر مجوعه مشاغل مورد تقاضا، متقاضیان باید حداقل امتیاز 60 داشته باشند و دیگر فاکتورهای مورد نیاز را نیز برآورده کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به داشتن تجربه کاری در یک شغل با مهارت بالا موجود در لیست شغل‌های مورد نیاز استان اشاره کرد.

SINP با پشت سر گذاشتن مراحل زیر به متقاضیان حاضر در استخر EOI امتیاز می‌دهد:

1.      شناسایی متقاضیان EOI که بالاترین امتیاز را دارند.

2.      اولویت دادن به متقاضیانی که با استان در ارتباط هستند. ای مورد شامل متقاضیانی می‌شود که یک عضو نزدیک خانواده در ساسکاچوان دارند، سابق کار قبلی در ساسکاچوان دارند و یا سابقه‌ی تحصیل در استان ساسکاچوان دارند.

3.      اولویت دادن به متقاضیان با سابقه کاری بیشتر و دارندگان بالاترین نمره زبان.

بازدید: 1787تاریخ انتشار : 1397/08/06