• خانه
  • اخبار
  • مهاجرت
  • استان بریتیش کلمبیا 24 دعوتنامه برای برنامه پایلوت استانی اعلام کرد

استان بریتیش کلمبیا 24 دعوتنامه برای برنامه پایلوت استانی اعلام کرد

 کلیه متقاضیان مسیر پایلوت استان بریتیش کلمبیا (BC PNP) دعوت شدند تا در یک بازه‌ی زمانی 1 ساله (365 روز) یک پیشنهاد شغلی را از میان 29 شغل مرتبط در برنامه پایلوت انتخاب کنند. متقاضیانی که تحت عنوان Express Entry بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده باشند، در صورت تایید شدن برنامه نامزدی استانی آن‌ها، می‌توانند از 600 امتیاز اضافه در سیستم رده بندی جامع برخوردار شوند. این امتیاز به شکل موثری در قرعه کشی آینده برای اقامت دائم کانادا که یک قرعه کشی فدرال تحت Express Entry خواهد بود تاثیر می‌گذارد.

دیگر متقاضیانی که تحت برنامه‌های مهارتی دعوت شده‌اند، پس از اعلام استان بریتیش کلمبیا، می‌توانند به صورت مستقیم از طریق وزارت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) اقدام کنند.

کلیه متقاضیانی که علاقه‌مند مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق BC PNP هستند باید پروسه‌ی کارهای خود را از طریق ایجاد یک پروفایل آنلاین در BC PNP آغاز کنند. با این حال تنها متقاضیان تحت برنامه‌های نیروی کار ماهر، Entry Level و نیمه ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی نیاز به ثبت نام در سیستم مهاجران مهارتی، برای کسب امتیاز در این سیستم دارند.

همه‌ی افراد متقاضی پس از دریافت دعوتنامه 30 روز فرصت دارند تا درخوان آنلاین خود را کامل کنند و هزینه‌های مورد نیاز را بپردازند.

در قسمت پایانی این خبر می‌توانید با حداقل امتیازات برنامه قرعه کشی که در 10 اکتبر برگزار شده است آشنا شوید.

 

·         EEBC  - نیروی کار ماهر: حداقل 82

·         EEBC – فارغ التحصیلان بین المللی: حداقل 91

·         SI – نیروی کار ماهر: حداقل 82

·         SI – فارغ التحصیلان بین المللی: حداقل 91

بازدید: 1809تاریخ انتشار : 1397/08/06