شیوه ی مهاجرت به کانادا از طریق خرید هتل در کانادا

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 73

چرا مهاجرت از ایالات متحده در حال افزایش است؟

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 558

معرفی سیستم مهاجرتی امتیازی جدید کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1080

مروری بر موارد مهم پیرامون مهاجرین جدید

 مروری بر موارد مهم پیرامون مهاجرین جدید

 

احتمالاً پرسش‌های مهم بسیاری در ذهن مهاجرین جدید به کانادا وجود دارد. اینکه پیش از مواجهه با شرایط کانادا چه باید کرد پرسشی است مهم. ما در این مطلب سعی می‌کنیم به صورت خلاصه به موارد مهم اشاره‌ای داشته باشیم. البته برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با دفاتر شرکت تماس حاصل فرمایید. با ما همراه باشید.

 

فرض کنید که فرم‌های مناسب مهاجرتی را تهیه و آماده‌ کرده‌اید و همچنین ویزای ورود را نیز برای زندگی در کانادا دریافت کردید. در اینجا پرسشی مهم مطرح می‌شود؛ چگونه می‌خواهید با آنچه که پس از ورود به کانادا در انتظار شماست مواجه شوید؟

ما در اینجا به وسیله‌ی ابزار، منابع و اطلاعات مفید به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید مهاجرتی موفق داشته باشید و به بخشی از جامعه و نیروی کاری کانادا تبدیل شوید.

اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم کمک می‌کند تا تصمیمات کلیدی درستی بگیرید و پاسخ‌هایی برای این پرسش‌ها به دست آورید:

1.      در کجا می‌خواهید زندگی کنید؟

2.      چگونه برای پوشش خدمات سلامت درخواست دهید؟

3.      چگونه شغلی مناسب پیدا کنید؟

4.      چگونه می‌توانید دارایی‌های خود را مدیریت کنید؟

5.      چگونه می‌توانید وارد بازار مسکن شوید؟

6.      چه نوع آب و هوایی را باید انتظار داشت؟

7.      چگونه گواهینامه رانندگی دریافت کنید؟

8.      فرزندانتان به کدام مدرسه بروند؟

9.      در صورت وقوع یک حادثه اوژانسی چه باید بکنید؟

 

ما محتوای خود را به گونه‌ای طراحی کردیم تا بتوانید به راحتی از تجربه‌ای که طی سالیان از طریق همکاری نزدیک با افراد و خانواده‌هایی که برای اولین بار به کانادا آمده‌اند کسب کردیم، استفاده کنید. همچنین ما توانستیم با شرکت‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی که سازمان‌هایی با سال‌ها تجربه مفید در کمک رسانی به افراد تازه وارد در کانادا هستند، مشارکت کنیم.

اگر هنوز در مراحل ابتدایی کار مهاجرت خود هستید و یا هنوز در مراحل اخذ ویزا و اجازه ورود به کانادا هستید، می‌توانید با پر کردن فرم ارزیابی رایگان که در سایت قرار دادیم با گزینه‌های مختلف مهاجرتی بیشتر آشنا شود. در صورت داشتن پرسش‌های مختلف پیرامون موضوع مورد نظر نیز می‌توانید آن‌ها را مطرح کنید تا همکاران ما در اولین فرصت به شما کمک کنند.

 

آیا می‌خواهید موارد بیشتری در مورد کانادا بدانید؟

 

راهنمایی‌هایی در زمینه آمدن به کانادا:

آمدن به کانادا برای یک اقامت دائم یا موقت ممکن است امری ترسناک به نظر برسد. اگر پیش از این هرگز به کانادا نیامده‌اید باید انتظار داشته باشید تا در هنگام ورود با موقعیت‌های و شرایط جدیدی مواجه شوید. ما برای آشنایی بیشتر شما دوستان عزیز برخی از این موقعیت‌ها را به عنوان راهنما و البته به طور خلاصه برای شما شرح خواهیم داد.

 

زندگی در کانادا:

برای اینکه به شما کمک کنیم تا راحت‌تر بتوانید محل زندگی خود در کانادا را انتخاب کنید، صفحاتی را برای هر استان و قلمرو در کانادا در نظر گرفته‌ایم. این صفحات مشخصات اقتصادی، جغرافیایی، فرهنگی، سیاسی، سیستم‌های بهداشتی و سیستم‌های آموزشی هر استان و قلمرو را به شما معرفی خواهند کرد.*******

 

کار در کانادا:

اگر تاکنون برای اقامت دائم مورد تایید قرار گرفته‌اید یا اینکه علاقه‌مند هستید به طور موقت به کاندا مهاجرت کنید، سایت ما منابع مختلفی برای یافتن شغل در اختیار دارد که می‌توانید پیش از ورود به کانادا از آن‌ها استفاده کنید. پیدا کردن کار پیش از عزیمت به کانادا می‌تواند فرآیند درخواست مهاجرت شما را سریع‌تر کرده و همچنین شما را برای انتقال سریع به نیروی کاری کانادا پس از ورود آماده می‌کند. تامین یک شغل به شما اجازه می‌دهد تا برای زندگی جدید خود در کانادا برنامه ریزی کنید در حالی که با آرامش خاطر به کار خود ادامه می‌دهید.

 

اقامت دائم کانادا:

اقامت دائم کانادا با حقوق و تعهداتی مشخص شده همراه است.  ما اطلاعات مفیدی در مورد کارت اقامت دائم جمع آوری کرده‌ایم. همچنین در صورتی که در شرایطی قرار گرفته‌اید که در خارج از کانادا هستید و کارت اقامت دائم در اختیار ندارید به یک سند مسافرت موقت نیاز دارید.*****

 

شهروندی کانادا:

پس از 4 سال زندگی با اقامت دائم در کانادا، می‌توانید واجد شرایط تبدیل شدن به یک شهروند کانادا باشید. در مورد جنبه‌های مختلف شهروندی کانادا بیشتر بدانید و ببنید که چطور می‌توانید در مورد این درخواست به شما کمک کنیم.*****

 

تحصیلات در کانادا:

اینکه برنامه‌هایی برای تحصیل در کانادا داشته باشید و یا وابستگانی داشته باشید که ممکن است به مدارس کانادا بروند، می‌توانید ببینید که سیستم‌های آموزشی کانادایی و استانی چگونه فعالیت می‌کنند و جلوه‌ای از زندگی کانادایی را نشان می‌دهند.*****

بازدید: 2582تاریخ انتشار : 1397/04/31