رانندگان تریلی کانادا - پرسش و پاسخ

Share
9582 بازدید
 رانندگان تریلی در کانادا

** این برنامه تا اطلاع ثانوی متوقف شده است ** 

*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی پرسش و پاسخ در مورد رانندگان تریلی در کانادا.

 

استخدام رانندگان تریلی در کانادا موضوعی است که می‌تواند مورد توجه علاقه‌مندان مهاجرت به این کشور قرار گیرد. ما در این مطلب به مسایل مربوط به رانندگان تریلی خواهیم پرداخت. بنابراین علاقه‌مندان می‌توانند پاسخ پرسش‌های خود را در زمینه مسیر مهاجرت برای رانندگان تریلی و شرایط آن، در این مطلب پیدا کنند.

 

پیش از هر چیز باید به این موضوع پرداخت که دلیل استخدام رانندگان تریلی در کانادا چیست؟ به دلیل مسایل مختلف، تقاضا برای استخدام راننگان تریلی در کانادا رو به افزایش است. این موضوع در استان کبک که حوزه فعالیت‌های ما در آن واقع شده است نمود بیشتری دارد و طبق پیش بینی‌های انجام شده، به دلیل تقاضای بالا، در دو سال آینده تنها در استان کبک به استخدام بیش از 50.000 راننده‌ی جدید نیاز باشد.

با توجه به موضوعات گفته شده، شاید در ذهن برخی مخاطبان این پرسش بوجود بیاید که چرا رانندگان کانادایی خود به انجام این کارها نمی‌پردازند و چرا به رانندگان خارجی نیاز دارند. رانندگان کانادایی برای اینکه بتوانند زمان بیشتر و آزادتری برای خود و یا خانواده خود داشته باشند، ترجیح می‌دهند تا مسافت‌های بین شهری، استانی و یا نهایتاٌ مسیرهای در محدوده کشور خود را رانندگی کنند تا زمان بیشتری در اختیار داشته باشند. اما یک راننده‌ی تریلی مهاجر خارجی می‌تواند حتی به سفرهای خارج از کانادا مانند مکزیک و آمریکا نیز برود. در این بین رانندگان ایرانی که پاسپورت ایرانی دارند می‌توانند با بارنامه‌ی‌ شرکت‌های کانادایی، به رانندگی در کشورهای مکزیک یا آمریکا بپردازند.

یکی از موارد مهم برای رانندگان تریلی، میزان درآمد و یا حقوق است. این شغل یکی از مشاغل نسبتاٌ پر درآمد محسوب می‌شود. میزان درآمد رانندگان تریلی به صورت ساعتی 21 دلار محاسبه می‌شود. ساعات کاری این شغل نیز بالا است و هفته‌ای 60 ساعت یا بیشتر پیش‌بینی شده است. با توجه به میزان درآمد و ساعات کاری گفته شده، افراد سالیانه حدود 50.000 تا 60.000 دلار و یا بیشتر درآمد خواهند داشت.

در پایان این مطلب نیز باید به این مورد اشاره کنیم که رانندگان تریلی در استان کبک باید پیش از شروع فعالیت خود، یک دوره آموزشی 80 ساعته تطبیقی گواهینامه پایه یک خود را پشت سر بگذارند. این دوره آموزشی 2 تا 4 هفته طول خواهد کشید.

  اسپانسر شیپ والدین

  مهاجرت
  بازدید: 1692

  مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 9085

  تاریخچه مهاجرت به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1744

  مهاجرت پناهندگی به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 7623

  طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 2231

  اسپانسر شیپ همسر

  مهاجرت
  بازدید: 1948

  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

  سرمایه گزاری
  بازدید: 735

  مزایای تحصیل در کانادا

  تحصیلی
  بازدید: 1150

  اخذ ویزای 5 ساله کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2042

  قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

  FAQ - سوالات پر تکرار شما
  بازدید: 2455

  مهاجرت پرستاران به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 3203

  معرفی دریچه مهاجرت

  مهاجرت
  بازدید: 1857

  برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

  سرمایه گزاری
  بازدید: 890

  روش های مهاجرت از طریق شغل

  مهاجرت
  بازدید: 2476