طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

Share
1397 بازدید

طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید؟

 

*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی طرح و ایده دارید اما سرمایه ندارید؟

 

ممکن است افراد مستعد و موفق زیادی باشند که علی رغم داشتن ایده‌های خوب و حتی عالی، سرمایه‌ای برای مهاجرت نداشته باشند. ما در این مطلب به این موضوع مهم پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

 

اگر ایده و یا طرحی نو دارید یا به دنبال ثبت اختراعی هستید و مایل هستید که این طرح با یک سازمان یا شرکت توسعه دهنده کانادایی، به صورت اشتراکی در کانادا به مرحله‌ی تولید و سپس تجاری و بازار برسد، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون پرداخت هزینه‌ای اقامت دائم کانادا را دریافت کنید و به همراه همسر و فرزند خود در کانادا اقامت داشته باشید. شما حتی می‌توانید 4 نفر از افراد تیم خود را نیز با خود همراه داشته باشید. این مسیر یکی از مسیرهای جدید مهاجرت به کانادا است. چنانچه ایده و طرح یا اختراعی دارید و شرکت‌ها یا سازمان‌های کانادایی تمایل به همکاری با شما داشته باشند، می‌توانید اقامت دائم را دریافت کنید. نام این روش مهاجرتی نیز Startup Visa می‌باشد.

 

برای مهاجرت از این مسیر، طرح شما باید به تایید یکی از مراکز مورد تایید وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا برسد. این مراکز باید دارای شرایط زیر باشند:

1.     این سازمان‌ها باید سازمانی Venture Capital باشند. در صورت تمایل این سازمان‌ها به سرمایه گذاری 200.000 دلار کانادایی بر روی طرح شما، می‌توانید برای اقامت اقدام کنید.

2.     این سازمان‌ها باید یک سازمان Angel Investor باشد. این سرمایه گذاران باید بتوانند حداقل 75.000 دلار کانادایی را به طرح شما اختصاص دهند.

3.     در گزینه سوم، در صورت حمایت یکی از Business Incubator های مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا از طرح شما، می‌توانید بدون اینکه بودجه‌ای به طرح شما اختصاص داده شود با این سازمان‌ها مشارکت کرده و برای اقامت اقدام کنید. دلیل اینکه بدون دریافت بودجه نیز می‌توانید اقامت دائم دریافت کنید این است که طرح شما می‌تواند موجب بهبود جایگاه علمی و فناوری کشور کانادا شود.

 

 

 

 

  مهاجرت پناهندگی به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1240

  اسپانسر شیپ والدین

  مهاجرت
  بازدید: 1045

  اسپانسر شیپ همسر

  مهاجرت
  بازدید: 1161

  قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

  FAQ - سوالات پر تکرار شما
  بازدید: 874

  طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 1396

  روش های مهاجرت از طریق شغل

  مهاجرت
  بازدید: 1494

  مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 2489

  برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

  سرمایه گزاری
  بازدید: 508

  مزایای تحصیل در کانادا

  تحصیلی
  بازدید: 714

  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

  سرمایه گزاری
  بازدید: 439

  معرفی دریچه مهاجرت

  مهاجرت
  بازدید: 914

  تاریخچه مهاجرت به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1016

  مهاجرت پرستاران به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1300

  اخذ ویزای 5 ساله کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1276