برنامه کار آفرینی استان نوورا اسکوشیا

Share
855 بازدید

کارآفرینی در استان نوورا اسکوشیا

 

*این مطلب خلاصه‌ای است بر ویدیوی برنامه‌ی کارآفرینی در استان نوورا اسکوشیا

 

ما در این مطلب قصد داریم در مورد برنامه‌های کارآفرینی در استان نوورا اسکوشیا توضیحاتی خدمت شما دوستان ارایه دهیم. با ما همراه باشید.

 

استان نوورا اسکوشیا از استان‌های شرقی کانادا محسوب می‌شود. متقاضیانی که قصد مهاجرت به استان جهت کارآفرینی را دارند باید خود و یا همسرش، 600.000 دلار کانادایی دارایی داشته باشد. این دارایی می‌تواند به صورت نقدی بوده و یا به صورت غیر نقدی شامل ملک، زمین و... باشد. مزیت این استان این است که میزان سرمایه گذاری برای کارآفرینی در آن بسیار کمتر از استان‌های دیگر کانادا است. متقاضیان باید به سرمایه گذاری حداقل 150.000 دلار کانادایی کارآفرینی کنند. شرایط دیگر این استان برای کارآفرینی تقریباً با استان‌های دیگر برابر است. برای مثال متقاضی باید طی 5 سال اخیر، سابقه‌ی 3 سال مدیریت قابل استناد داشته باشد و یا اگر مدیر ارشد در کسب و کاری بودند که سهامی از آن ندارند، باید طی 10 سال گذشته، 5 سال سابقه مدیریت داشته باشند.

 

پرونده متقاضیان در این روش مهاجرتی به صورت امتیازی بررسی می‌شود. داوطلبان باید یک طرح توجیحی ارایه کنند و اگر به دنبال خرید کسب و کاری هستند که پیش از این در این استان وجود داشته است، باید یک سفر تحقیقاتی پیش از مهاجرت داشته باشند اما اگر به دنبال راه اندازی کسب و کاری نو و جدید هستند  به سفر تحقیقاتی نیاز نخواهند داشت. برای دریافت اقامت دائم نیز باید حداقل 1 سال در حوزه کارآفرینی خود مشغول باشند سپس برای اقامت خود و خانواده خود اقدام کنند. از دیگر شرایط مورد نیاز برای این برنامه مهاجرتی، داشتن سطح 5 در چارچوب مورد نظر برای زبان انگلیسی یا فرانسوی است.

 

استان نوورا اسکوشیا در کنار برنامه کارآفرینی، یک مسیر بسیار قابل توجه برای فارغ التحصیلان این استان که در آن دست به ایجاد کسب و کار زده‌اند نیز دارد. این افراد پس از طی یک دوره‌ی تحصیلی حداقل دو ساله (کالج یا دانشگاه) در این استان، با ایجاد یک کسب و کار، فارغ از میزان سرمایه گذاری مورد نیاز در آن کار، و کار کردن به مدت 1 سال، می‌توانند برای دریافت اقامت دائم خود اقدام کنند. نکته قابل ذکر در این مورد این است که این افراد باید حتماً مالک آن کسب و کار بوده و این کار را در استان نوورا اسکوشیا انجام دهند. این کسب و کار باید یک طرح توجیحی داشته باشد و برای ایجاد آن نیز سفر تحقیقاتی نیاز است که این مورد برای افرادی که در آنجا تحصیل می‌کنند آسان است زیاد در آن‌جا حضور دارند. متقاضی پس از یک سال کار کردن می‌تواند برای انتخاب استان اقدام و اقامت را دریافت کند. یکی از مزیت‌های این مسیر این است که متقاضی برای احراز آن به مدرک زبان در سطح CLB 5 نیاز دارد که معادل IELTS 5  جنرال محسوب می‌شود.

  طرح و ایده دارید ولی سرمایه ندارید ؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 2564

  اخذ ویزای 5 ساله کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 2388

  معرفی دریچه مهاجرت

  مهاجرت
  بازدید: 2152

  اسپانسر شیپ همسر

  مهاجرت
  بازدید: 2154

  روش های مهاجرت از طریق شغل

  مهاجرت
  بازدید: 2720

  اسپانسر شیپ والدین

  مهاجرت
  بازدید: 1959

  برنامه کار آفرینی استان ساسکاچوان

  سرمایه گزاری
  بازدید: 1062

  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

  سرمایه گزاری
  بازدید: 870

  مهاجرت به کانادا با چقدر پول؟

  سرمایه گزاری
  بازدید: 10373

  مهاجرت پرستاران به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 3639

  قدم اول فرم ارزیابی رایگان کانادا

  FAQ - سوالات پر تکرار شما
  بازدید: 3367

  تاریخچه مهاجرت به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 1997

  مهاجرت پناهندگی به کانادا

  مهاجرت
  بازدید: 15655

  مزایای تحصیل در کانادا

  تحصیلی
  بازدید: 1358