برنامه ورود سریع نیروی ماهر ساسکاچوانموثر در 27 دسامبر 2017، تمام برنامه های پذیرفته شده از طریق دریافت برنامه های کاربردی در آینده برای ورودی زیر مجموعه ساسکاچوان باید دارای یک ارزیابی مدارک تحصیلی از یک سازمان تعیین شده باشند.
در تاریخ 5 مارس 2018 مبلغ بودجه مورد نیاز برای اصلاح با نیازهای IRCC تجدید نظر شده است.
کارگران بین المللی ماهر - ساسکاچوان اکسپرس ورود بخش زیر برای برنامه های کاربردی در این زمان بسته است. برای درخواست شما باید پذیرفته شود، باید با تمام اسناد مورد نیاز تکمیل شود یا بازگردانده شود و مبلغ درخواستی بازپرداخت نخواهد شد. هنگامی که آستانه برنامه رسیده است، هیچ درخواستی بیشتر پذیرفته نخواهد شد. این وبسایت روز دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر به روز می شود.
برای کسب اطلاعات در مورد یافتن کار در ساسکاچوان، به پیدا کردن کار مراجعه کنید.
این زیر رده برای کارگران ماهر است که:

میخواهید در ساسکاچوان زندگی و کار کنید
آیا در صندوق اکسپرس اکسپرس مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC)؛ و
با معیارهای زیر رده آشنا شوید معیارها می توانند در هر زمان تغییر کنند، اما زمانی که درخواست کامل خود را دریافت کردیم، از آنچه در این وب سایت بود استفاده کردیم.
شایستگی
برای واجد شرایط بودن برای این زیر رده، شما باید هزینه درخواست 300 دلار بدون واریز آنلاین را از طریق Visa یا Mastercard پرداخت کنید. این آخرین مرحله برای ارسال درخواست شما است.

شما می توانید برای این زیر رده واجد شرایط باشید اگر شما در خارج از کانادا زندگی می کنید یا دارای مدرک قانونی در کانادا هستید، متقاضی پناهندگی نیستید و:

آیا به صندوق ورودی اکسپرس IRCC پذیرفته شده است، دارای شماره مشخصات اکسپرس ورود و کد اعتبار سنجی شغل.
نمره حداقل 60 امتیاز از 100 در شبکه ارزیابی نقطه SINP.
نتایج آزمون زبان معتبر را از یک سازمان آزمایشی تعیین شده ارائه دهید. نتایج باید مطابق آنچه که در نمای ورود اکسپرس خود اعلام کرده اید.
تحصیلات تکمیلی، آموزش یا کارآموزی را که به مدت حداقل یکسال طول می کشد با سیستم آموزشی کانادا آشنا شوید. شما باید دیپلم، گواهینامه یا مدرک تحصیلی بگیرید.
برای مدارک تحصیلی یا دیپلم هایی که در خارج از کانادا به دست می آید، شما باید یک ارزیابی اعتبار آموزشی (ECA) از یک سازمان تعیین شده داشته باشید، همانطور که در فهرست سازمان های تایید شده IRCC است.
حداقل در یکی از موارد زیر در زمینه آموزش و پرورش یا آموزش شغل دارید:
یک سال تجربه کار در 10 سال گذشته در حرفه حرفه ای (غیر حرفه ای)؛
دو سال تجربه کار در یک تجارت ماهر در پنج سال گذشته؛ یا
دوازده ماه تجربه کار در کانادا در سه سال گذشته (معاملات و غیر حرفه ای).
تجربه کاری را در حرفه اشخاص با مهارت بالا در طبقه بندی ملی (NOC) ماتریس سطح "A"، "B" یا "0" که در فهرست SINP در مورد شغل مورد نیاز است.
برای رسیدن به شغل خود، مدرک وضعیت حرفه ای یا مجوز (برای مشاغل تنظیم شده یا کسانی که دارای استانداردهای گواهینامه حرفه ای در کانادا و / یا ساسکاچوان هستند) را نشان دهید. لطفا برای این الزامات فهرست SINP درخواست شغلی را ببینید. اگر این مدرک مورد نیاز است، درخواست شما برای پردازش نگهداری می شود تا زمانی که این مدرک ارائه شود - تمام مدارک مورد نیاز دیگر باید در برنامه شما باشد یا درخواست شما به عنوان ناقص برگردانده شده و هزینه درخواست شما بازپرداخت نخواهد شد.
مدارک وجوه نقد و طرح حل و فصل داشته باشد.
دولت فدرال مقدار نامزدی هایی را که SINP می تواند هر ساله را تعیین کند تعیین می کند. SINP حداکثر تعداد برنامه ها را هر ساله می پذیرد. هیچ تضمینی برای پذیرش و یا نامزد شدن وجود ندارد. مشاهده حداکثر تعداد برنامه های SINP.

چه کسی نمی تواند از طریق ساسکاچوان اکسپرس ورودی زیر رده؟
نمی توان از زیر این دسته زیر استفاده کرد:

مدعیان پناهندگی در کانادا که از دولت کانادا درخواست پناهندگی می کنند.
کسانی که در استخر اکسپرس پذیرفته نمی شوند.
همچنین، اگر هر یک از این موارد درست باشد، شما ممکن است واجد شرایط برای نامزد شدن توسط SINP نباشید:

شما مستنداتی را که SINP درخواست کرده اید ارائه نکردید
شما نتوانستید ثابت کنید که قصد دارید در ساسکاچوان زندگی و کار کنید؛ و،
شما و یا نماینده خود عمدا خود را در این درخواست اشتباه کرده اید.
ارزیابی رتبه
شما نیاز به نمره حداقل 60 از 100 امتیاز در Grid نقطه ارزیابی برای نامزدی توسط SINP در نظر گرفته شده است.

امتیازات بر اساس پنج عامل زیر اعطا می شود:

آموزش و پرورش؛
تجربه کار ماهر؛
توانایی زبانی؛
سن؛ و،
اتصال (ها) و سازگاری با بازار کار ساسکاچوان.
اطمینان حاصل کنید که اسناد را برای اثبات اینکه واجد شرایط هستید و پنج عامل فوق را برآورده می کنید، ارائه دهید. به عنوان مثال، اگر شما 20 امتیاز برای داشتن یک مدرک دانشگاهی دریافت کرده اید، باید یک کپی از مدرک تحصیلی و تکلیف خود را پیوست کنید. اگر درجه شما به زبان غیر از زبان انگلیسی یا فرانسوی چاپ شده باشد، باید یک نسخه ترجمه شده را نیز ضمیمه کنید.

نحوه درخواست
برای یادگیری نحوه درخواست، دستورالعمل های فرآیند برنامه را دنبال کنید.
برای تکمیل، اسکن و ارسال زیر به SINP به عنوان بخشی از برنامه خود اطمینان حاصل کنید:
همه او نیاز به فرم های استانی و فدرال داشت؛ و تمام اسناد مورد نیاز شما. به کلمات و تعاریف مهم SINP مراجعه کنید تا اطمینان حاصل کنید که چه چیزی مورد نیاز است. درخواست هایی که در آنجا مدارک را گم کرده اید یا آنها را ترجمه نکنید، ناقص خواهد بود و برنامه بسته خواهد شد. اگر درخواست شما بسته شده باشد، یک نامه به شما ارسال می شود و توصیه می شود تا با درخواست کامل درخواست مجدد را بعدا درنظر بگیرید. آنچه شما باید در مورد استفاده از نمایندگان مهاجرت بدانید، ملزم به استفاده از یک نماینده مهاجرت یا مشاور برای درخواست SINP نیستید. اما اگر شما مایل به انجام این کار هستید، باید مطمئن شوید که آنها توسط دولت ساسکاچوان مجوز دارند. برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی مهاجرت استفاده کنید. مشاهده لیستی از مشاوران مهاجرت مجوز در مجوز مهاجرت و مجوز استخدام خارجی کارگران و مسئولیت ها.t