دانشجویان ساسکاچووانساسکاچوان بسیاری از فرصت های کار با کیفیت را برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان بین المللی دارد. در اینجا شما اطلاعاتی در مورد الزامات برای کار در حالی که شما یک دانش آموز هستید و پس از فارغ التحصیلی خواهید یافت.
ممکن است در ساسکاچوان مشغول به کار باشید در حالی که شما در اینجا به عنوان یک دانش آموز هستید. برخی از موسسات ممکن است فرصت های همکاری / کارآموزی را برای دانشجویان بسته به برنامه تحصیلی خود ارائه دهند. با تغییرات در برنامه دانشجویان بین المللی، تمام وقت دانشجویان بین المللی در موسسات آموزشی تعیین شده پس از دوره متوسطه، ممکن است در فضای مجاز دوره های کارشناسی و کار تمام وقت در طول دوره های برنامه ریزی شده مدرسه بدون اجازه کار کار کنند. با این حال، اگر بخواهید به عنوان بخشی از یک برنامه همکاری / کارآموزی کار کنید، باید مجوز کار مشترک را درخواست کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره واجد شرایط بودن برای کار در هنگام تحصیل، لطفا از یک مجوز کار دانشجویی بگیرید.

پس از فارغ التحصیلی
پس از اتمام برنامه تحصیلی خود، ممکن است چند گزینه برای ساسکاچوان داشته باشید.

بعد از فارغ التحصیلی کار کنید
برنامه مجوز کار فارغ التحصیلی دانشجویان فارغ التحصیل بین المللی را قادر می سازد تا تا مدت سه سال در کانادا کار کنند. برای اقامت بیشتر در کانادا پس از فارغ التحصیلی از اقامت در کانادا دیدن کنید.

اقتصاد و جمعیت رو به رشد ساسکاچوان به دستمزدهای رقابتی و چشم انداز شغلی قوی در استان کمک کرده است. فرصت های کاری بسیار خوبی برای فارغ التحصیلان بین المللی وجود دارد. برای اطلاعات فرصت های شغلی موجود در ساسکاچوان، از بخش کار و Saskjobs.ca بازدید کنید. برای لیستی از مشاغل مورد نیاز در ساسکاچوان، از چشم انداز دقیق شغلی 2015 تا 2019 بازدید کنید.

برنامه نگهداری فارغ التحصیل
هر کس که در سال 2006 یا بعد از یک برنامه تأیید شده در موسسه واجد شرایط فارغ التحصیل شده و در ساسکاچوان زندگی میکند، واجد شرایط درخواست برنامه تحصیلات تکمیلی است.

این برنامه اعتبار مالیاتی را تا مبلغ 20000 دلار از هزینه تحصیلات پرداخت شده توسط فارغ التحصیلان واجد شرایط (از جمله فارغ التحصیلان بین المللی) که در ساسکاچوان زندگی می کنند و مالیات بر درآمد ساسکاچوان را پرداخت می کنند، فراهم می کند.

تبدیل به یک اقامت دائم
شما ممکن است تصمیم بگیرید که میخواهید پس از تحصیلاتتان در ساسکاچوان بمانید. شما می توانید درخواست اقامت دائم را از طریق برنامه نامزدی مهاجرت ساسکاچوان یا Entrance Express اظهار کنید.

قبل از اعمال، اطمینان حاصل کنید که شرایط و رویه های درخواست فعلی را به عنوان خط مشی تغییر می دهید.