فارغ التحصیل تحصیلات تکمیلی بین المللیبین المللی 
تحصیلات تکمیلی

آیا شما دارای مدرک تحصیلی در رشته علوم از B.C. موسسه در نظر گرفتن پیشرفت حرفه خود را در تکنولوژی در حال رشد B.C.، مراقبت های بهداشتی، و علوم کاربردی در نظر بگیرید.

مهاجرت مهارت (SI) - گروه بین المللی فارغ التحصیل برنامه BC Nominee BC (BC PNP) می تواند به شما در اقامت دائم در BCC کمک کند. شما نیازی به پیشنهاد کار برای درخواست ندارید.

آیا می خواهید یک راه سریع برای اقامت دائم درخواست کنید؟ ببینید اگر شرایط تحصیل در استرالیا را قبول دارید - فارغ التحصیل بین المللی.
کدام مدارک تحصیلی معتبر هستند؟

شما باید در سه سال آخر تحصیلات خود را با مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در رشته علوم طبیعی، کاربردی یا بهداشتی فارغ التحصیل کنید:

    کشاورزی
    زیست شناسی و علوم زیست پزشکی
    کامپیوتر و علوم اطلاعات و خدمات پشتیبانی
    مهندسی
    فناوری مهندسی
    حرفه های بهداشت و علوم بالینی مرتبط است
    ریاضیات و آمار
    حفاظت از منابع طبیعی و تحقیق
    علوم فیزیکی

لطفا لیست برنامه های واجد شرایط تحصیلی کامل را مطالعه کنید (PDF، 1 مگابایت) برای پرونده های قابل قبول BCG PNP IPG & EEBE IPG.
من واجد شرایط هستم؟

برای واجد شرایط بودن برای این دسته، شما باید:

    وضعیت مهاجرت قانونی کانادا را داشته باشید یا واجد شرایط باشید
    یک دوره تحصیلی معتبر در رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در مقطع کارشناسی در سه سال گذشته
    نشان دادن قصد و توانایی شما در زندگی در B.C.

چگونه کار می کند؟

برای شروع روند، لطفا یک پروفایل با سیستم اعمال آنلاین خود BCPNP Online ایجاد کنید. به عنوان یک متقاضی بین المللی فارغ التحصیل، می توانید مستقیما از طریق BCPNP Online اعمال کنید.

ببینید که چگونه ثبت نام کنید و اعمال کنید
شروع کنید

برای اطالعات و الزامات برنامه کامل، به روز شده، لطفا راهنمای برنامه مهاجرت BC PNP Immigration و Express Entry BC (PDF، 1MB) را مرور کنید.

نکته: این وبسایت یک ارزیابی سطح بالایی از برنامه را فراهم می کند. لطفا برای اطالعات بیشتر و دقیقتر به راهنمای برنامه مراجعه کنید. برای اطمینان از داشتن آخرین نسخه، اغلب چک کنید.