فارغ التحصیلان بین المللی - بریتیش کلمبیاEEBC - بین المللی تحصیل
آیا در طی سه سال گذشته با یک مدارک معتبر از دانشگاه یا کالج واجد شرایط کانادا تحصیل کرده اید؟ بیانیه اکسپرس BC (EEBC) - گروه بین المللی فارغ التحصیل برنامه BC Nominee BC (BC PNP) می تواند به شما در اقامت دائم در BCC کمک کند.

Express Entry BC به سیستم مهاجرت مهاجرت، پناهندگان و شهروندی Canadas (IRCC) وارد می شود تا سرعت پروسه اقامت دائمی را افزایش دهد.

من واجد شرایط هستم؟
برای واجد شرایط بودن برای این دسته، شما باید:

یک شماره مشخصات اکسپرس ورودی و یک کد تایید شغلی را از سیستم ورودی اکسپرس IRCC دریافت کرده اید. این نشان می دهد که حداقل معیارهای یک برنامه اکسپرس IRCC را رعایت می کنید:
برنامه کار ماهر فدرال
برنامه تجاری ماهر فدرال
کلاس تجربه کانادایی
یک پیشنهاد شغلی تمام وقت، نامعلوم (یک کار دائمی یا یکی که بدون تاریخ پایان تعیین شده) از یک شرکت B.C. پذیرفته شده است. کارفرما. شغل باید در شغل ماهر شغل طبقه بندی حرفه ای (نوع مهارت 0 یا سطح مهارت A یا B) باشد
واجد شرایط کار در شغل خود در B.C.
نشان می دهد که می توانید از خود و وابستگان خود حمایت کنید
وضعیت مهاجرت قانونی کانادا را داشته باشید یا واجد شرایط باشید
در سه سال گذشته مدارک تحصیلی، دیپلم یا گواهی نامه را از یک موسسه واجد شرایط فوق لیسانس در کانادا دریافت کرده است
حداقل نیازهای زبان را برآورده کنید
یک پیشنهاد دستمزد در رابطه با B.C. نرخ دستمزد برای اشغال
آیا کارفرمای من واجد شرایط است؟
کارفرمای شما باید مایل باشد از درخواست شما حمایت کند. آنها باید از معیارهای واجد شرایط بودن برخوردار باشند و مسئولیت های خاصی را در طول فرآیند درخواست انجام دهند. شرایط کارفرما را مشاهده کنید.

چگونه کار می کند؟
برای شروع این روند، لطفا یک پروفایل با سیستم اعلان و ثبت نام آنلاین BCPNP Online ایجاد کنید. پس از ارسال ثبت نام، ما به شما نمره بر اساس مهارت و شغل خود را به شما ارائه می دهیم. به صورت دوره ای، ما از افرادی که دارای بالاترین نمره می باشند استفاده می کنیم از طریق BCPNP Online اعمال می شود.

ببینید که چگونه ثبت نام کنید و اعمال کنید

شروع کنید
برای اطالعات و الزامات برنامه کامل، به روز شده، لطفا راهنمای برنامه مهاجرت BC PNP Immigration و Express Entry BC (PDF، 1MB) را مرور کنید.

نکته: این وبسایت یک ارزیابی سطح بالایی از برنامه را فراهم می کند. لطفا برای اطالعات بیشتر و دقیقتر به راهنمای برنامه مراجعه کنید. برای اطمینان از داشتن آخرین نسخه، اغلب چک کنید.