سرمایه گزاری استان کبکبرنامه سرمایه گذار
قبل از ارسال درخواست خود، مهم است که قوانین و رویه های مهاجرت و اطلاعات مربوط به دوره پذیرش درخواست برای یک گواهینامه دی سی انتخاب شده در Québec را بخوانید.

 

پس از ورود به مقررات مربوط به سهمیه کارگزاران و شرکت های اعتباری (PDF، 42 کیلوبایت) در تاریخ 15 ژوئیه 2015، وام های مالی باید تعدادی از موافقتنامه ها (سهمیه ای) را به منظور امضای قرارداد سرمایه گذاری با یک خارجی ملی که درخواست درخواست گواهی انتخاب را ارائه می دهد.

برای واجد شرایط بودن این برنامه، باید:

آیا به تنهایی یا همراه همسر همراه شما یا همسر واقعی شما، دارایی های خالص حداقل 1600،000 دلار می تواند به صورت قانونی کسب شود، به غیر از هر مقدار دریافت شده توسط کمک کمتر از شش ماه قبل از تاریخ ثبت درخواست
تجربه در مدیریت در یک تجارت قانونی، تجارت و یا کسب و کار صنعتی، و یا در یک حرفه حرفه ای کسب و کار که در آن کارکنان (به استثنای شما) حداقل برابر دو شغل تمام وقت، و یا با آژانس بین المللی و یا یک دولت یا یکی از ادارات یا سازمان های آن؛

ما تجربه مدیریت را به عنوان تمرین برای حداقل دو سال در پنج سال قبل از درخواست گواهی انتخاب، از وظایف مربوط به برنامه ریزی، مدیریت و کنترل منابع مالی و منابع انسانی یا مادی تحت اختیار شما تعریف می کنیم. این شامل تجربه ای است که در زمینه کارآموزی، آموزش یا پروگرام تخصصی که توسط یک دیپلم تایید شده است نیست.

قصد دارد در کبک بماند و قرارداد را امضا کند تا 800000 دلار کانادا را با یک واسطه مالی (کارگزار یا شرکت اعتماد) مجاز به شرکت در برنامه سرمایه گذار سرمایه گذاری کند.
بالای صفحه

ارزیابی درخواست شما همچنین عوامل دیگری چون سن شما، ماهیت و مدت آموزش حرفه ای و مهارت های زبان شما را در نظر خواهد گرفت.

 

 اطلاعات مفید

توافقنامه سرمایه گذاری یکی از اسنادی است که باید با درخواست برای گواهی نامه انتخاب Québec ارائه شود.
سرمایه گذاری $ 800،000 CAN برای یک دوره پنج ساله توسط Gouvernement du Québec تضمین شده است.
کارگزاران و شرکت های اعتماد امکان سرمایه گذاری را فراهم می کنند.
درآمد حاصل از سرمایه گذاری متقاضی برای تامین مالی دو برنامه کمک های تجاری کبک به شرح زیر است: برنامه سرمایه گذار کمک های تجاری و برنامه ادغام اشتغال برای مهاجران و اقلیت های قابل مشاهده.
در پایان دوره پنج ساله، وکالت یا شرکت اعتماد، ظرف 30 روز، متقاضی را بدون پرداخت مبلغ 800000 دالر بازپرداخت خواهد کرد. با این حال، اگر متقاضی تأمین مالی برای سرمایه گذاری را تأمین کند، ممکن است مبلغی متفاوت باشد.
 
 
 

جلسات خوش آمد گویی شخصی برای سرمایه گذاران مهاجر

Investissement Québec، یک شرکت دولتی، به شما یک جلسه اطلاعاتی سفارشی را به صورت رایگان ارائه می دهد. شما می توانید پاسخ های خود را به تمام سوالات خود و همچنین اطلاعات در مورد موضوعات مورد علاقه، از قبیل اقتصاد Québec، املاک و مستغلات، فرصت های تجاری و سیستم آموزش و پرورش دریافت کنید.

برای ثبت نام برای یک جلسه، به وب سایت Investissement Québec مراجعه کنید.

 

شما همچنین می توانید نمایش اسلاید Live and Invest را در Québec تماشا کنید تا بیشتر در مورد کبک و امکانات سرمایه گذاری آن بیشتر بدانید.