برنامه ی تجربه ی زندگی در کبک (PEQ) چیست؟

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 5035

امسال از راه تحصیل به کانادا مهاجرت کانادا کنید

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 1517

تسهیلات جدید کبک برای حمایت از نیروی کار موقت خارجی

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1923

انچه احزاب مختلف کانادا در مورد مهاجرت می گویند

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 457

الزامات جدید برای برنامه تجربه تحصیلی کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1996

آشنایی با خرید فرانچایز در کانادا

 
در این مقاله می خواهیم به معرفی یکی دیگر از روش های مهاجرت به کانادا بپردازیم. خرید فرانچایز در کانادا یکی دیگر از روش های مهاجرت به این کشور محسوب می شود. خرید فرانچایز در کانادا از بهترین روش های مهاجرت به حساب می آید. اما این روش در کنار بهترین بودن، یکی از گران ترین روش ها نیز می باشد. راه اندازی یک کسب و کار جدید در کشور خارجی دارای سختی و دشواری های بسیاری می باشد. برای روبرو نشدن با سختی های آن می توانید از فرانچایز استفاده کنید. یکی از روش های آسان برای ورود به بازار کسب و کار کانادا گرفتن حق امتیاز آن کار می باشد. به جای راه اندازی یک کسب و کار و مواجه شدن با سختی های آن می توانید از امتیاز آن کسب و کار جهت ورود به بازار کار کانادا و مهاجرت به این کشور استفاده کنید. در ادامه به بررسی کامل تر درباره ی خرید فرانچایز در کانادا می پردازیم.خرید فرانچایز در کانادا
 

معرفی فرانچایز و فواید گرفتن مجوز آن

ابتدا شما را با مفهوم فرانچایز آشنا می کنیم. فرانچایز مجوزی است که از طریق آن می توانید از نام تجاری یک برند جهت تاسیس یک شعبه از آن استفاده کنید. علاوه بر تاسیس یک شعبه از آن برند از طریق مجوزی که گرفته اید می توانید به سرویس دهی و ارائه خدمات به مشتریان بپردازید. خرید فرانچایز کانادا برابر است با خرید یک کسب و کار تاسیس شده در این کشور و از طریق این مجوز با عنوان یک سرمایه گذار می توانید به کشور کانادا مهاجرت کنید.
 

مزیت های خرید فرانچایز در کانادا

خرید فرانچایز در کانادا یکی از گران ترین روش های مهاجرت محسوب می شود. اما با توجه به اینکه این روش هزینه های بسیاری دارد، دارای مزیت های فوق العاده ای نیز می باشد. این مزیت ها شامل تبلیغات و آموزش می باشد. یکی از مهم ترین مزیت های این روش سرعت بالای شناخته شدن در بین عموم و سایر برند ها می باشد. با خرید فرانچایز در کانادا از طرف برندی که شرکت آن را تاسیس کرد اید به سرعت معروف می شوید. در روش فرانچایز با توجه به اینکه شرکت تاسیس شده شما زیر شاخه یکی از برند ها می باشد، امکان شکست در این روش بسیار پایین است. از ابتدای تاسیس شرکت خود دارای مشتری های ثابتی می باشید، زیرا برند اصلی شرکت شما شناخته شده است. از دیگر مزیت های خرید فرانچایز در کانادا می توان به میزان سودآوری سریع تر، ریسک کمتر، داشتن کسب و کار مستقل اشاره کرد. یکی از مهم ترین مزایای خرید فرانچایز کانادا، دریافت اقامت این کشور می باشد.خرید فرانچایز در کانادا
 

معرفی افراد دارای شرایط خرید فرانچایز در کانادا

در این بخش از مقاله به معرفی افرادی که دارای شرایط خرید فرانچایز در کانادا هستند، می پردازیم. افرادی که تمایل به خرید فرانچایز دارند، باید تجربه مدیریت قابل قبولی داشته باشند. سرمایه کافی برای تاسیس شرکت در کانادا، یکی دیگر از شرایطی است که یک سرمایه گذار باید دارا باشد. فردی که قصد تاسیس شرکت و خرید فرانچایز در کانادا را دارد باید به یکی از زبان های انگلیسی و یا فرانسوی تسلط داشته باشد تا بتواند فعالیت خود را به عنوان یک مدیر کسب و کار شروع کند.

نحوه خرید فرانچایز در کانادا

اگر قصد خرید فرانچایز در کانادا را دارید، ابتدا باید یک برند و یا کسب و کار کانادایی را شناسایی کنید و بعد دست به خرید بزنید. قدم دوم برای خرید فرانچایز نامه ارزیابی است که به همراه یک طرح تجاری ارائه می شود. هنگامی که نامه ارزیابی شما تایید شد، به عنوان یک سرمایه گذار خارجی می توانید برای دریافت یک مجوز برای کار موقت خود درخواست دهید. مجوزی که درخواست آن را می دهید موقت است و به مدت 12 الی 24 ماه می توانید از آن استفاده کنید. اگر قصد داشته باشید که کار خود را ادامه دهید، می توانید مجوز را تمدید کنید. حدود 2 الی 3 ماه زمان می برد تا نامه ارزیابی شما جهت درخواست کار تایید شود. اکثر برند ها کمتر از 4 ماه مجوز کسب و کار را به فرد درخواست کننده تحویل می دهند.
 

کسب و کار های مناسب برای خرید فرانچایز

خرید فرانچایز در کانادا، برای هر نوع کسب و کاری امکان پذیر می باشد. با توجه به استعداد و حیطه کاری خود، می توانید کسب و کار مد نظر خود را انتخاب کنید. تعدادی از کسب و کار ها برای دریافت مجوز فرانچایز گزینه های مناسب تری می باشند و برای این کسب و کار ها راحت تر می توانید مجوز را دریافت کنید. مراکز زیبایی، رستوران ها، فست فود، فروشگاه مواد غذایی، مراکز آموزشی، خدمات مسافرتی، ساخت و ساز، خانه سالمندان و سرویس های تجاری از بهترین کسب و کار ها جهت دریافت مجوز فرانچایز محسوب می شوند.


خرید فرانچایز در کانادا

کسب و کار های مناسب برای خرید فرانچایز در کانادا

در ادامه به معرفی تعدادی از کسب و کار های مناسب برای خرید فرانچایز در کانادا می پردازیم. ساب وی یکی از برند های رستوران در کانادا می باشد. اگر به دنبال کسب و کاری هستید که نسبت به سایر کسب و کار ها به سرمایه کمتری نیاز داشته باشد، پیشنهاد ما به شما برند ساب وی می باشد. تیم هورتونز یکی از برند های معروف کشور کانادا است که در زمینه رستوران، کافه و قنادی فعالیت می کند. رستوران پیتزا پیتزا یکی دیگر از کسب و کار هایی است که از طریق آن می توانید اقدام به دریافت مجوز کنید. این رستوران دارای بیش از 750 شعبه در کشور کانادا می باشد. جان-پرو کانادا یکی از برند های جهانی می باشد که دارای تعدادی شعبه در کشور کانادا است. این برند در زمینه نظافت، پاکسازی و استخدام مستخدم فعالیت می کند.


خرید فرانچایز در کانادا
 

هزینه خرید فرانچایز در کانادا

هزینه خرید فرانچایز در کانادا با توجه برند انتخابی شما متغیر می باشد. متفاوت بودن هزینه ها برای خرید فرانچایز بر اساس کیفیت و محبوبیت برند ها می باشد. خرید فرانچایز برای خرید یک برند و تاسیس یک شعبه از همان برند هزینه های متفاوتی دارد. این هزینه ها شامل هزینه برای دریافت کسب و کار و دریافت نمایندگی می باشد. در کنار هزینه های نام برده شده، هزینه های جانبی هم وجود دارد. هزینه های جانبی شامل انجام دکوراسیون، جذب نیروی کار و اجاره ی مکان می شود.
بازدید: 18تاریخ انتشار : 1401/12/06