برنامه ی تجربه ی زندگی در کبک (PEQ) چیست؟

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 5035

پذیرش برنامه ی استانی منیتوبا - نوامبر 2017

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 6240

گزارش شغلی جوشکار

جاب آفر
بازدید: 610

22 دانشگاه برتر کانادا

آخرین اخبار تحصیلی کانادا
بازدید: 3969

لیست بیزینس های فروشی کانادا

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 223

ماندن در کانادا پس از از دست دادن شغل

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1562

بررسی حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022

 بررسی شرایط سرمایه گذاری در کانادا :

یکی از بهترین روش های موجود برای مهاجرت سرمایه گذاران و کارآفرینان داخلی، سرمایه گذاری در کشور کانادا می باشد. شما می توانید با حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022 به اقامت این کشور دست پیدا کنید و به همراه خانواده خود به کانادا مهاجرت نمایید. دقت داشته باشید که فرآیند مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نیز پیچیدگی های خود را دارد که در ادامه به شما معرفی می کنیم.


حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022
 

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022 :

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022 وابسته به عوامل مختلفی می باشد. به عنوان مثال سرمایه گذاری در استان کبک با سایر ایالت های کشور کانادا دارای شرایط متفاوتی برای سرمایه گذاری می باشد. در حال حاضر برای سرمایه گذاری در این استان شما به حداقل۲۰۰ هزار دلار سرمایه نیاز خواهید داشت. در حالی که شما می توانید با مبلغی حدود ۱۰۰ هزار دلار نیز به کشور کانادا مهاجرت کرده و از برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری استفاده نمایید. در ادامه شما را با تفاوت موجود در حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022 آشنا می کنیم.
 

تفاوت موجود در حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022 :‌

تفاوت موجود در حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022، وابسته به مواردی مثل استان محل سرمایه گذاری، روش سرمایه گذاری و ... می باشد. برای مثال افرادی که از روش استارتاپ استفاده می کنند، می توانند با ۶۰ هزار دلار کانادا برای شرکت در طرح سرمایه گذاری اقدام نمایند. درحالی که برای استفاده از روش کارآفرینی شما به ۱۰۰ هزار دلار کانادا نیاز خواهید داشت. دقت داشته باشید که روش های سرمایه گذاری فوق علاوه بر تفاوت در حداقل مبلغ سرمایه گذاری، در پیچیدگی فرآیند مهاجرت و ... نیز با هم متفاوت می باشند.


حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022

مزایا سرمایه گذاری در کانادا 2022 :

1- شرایط مناسب شغلی :

کانادا جزو معدود کشورهای می باشد که در حال حاضر با یک اقتصاد رو به رشد مواجه بوده و از وضع اقتصادی مناسبی برخوردار می باشد. به همین دلیل در حال حاضر فرصت های شغلی مناسبی در کانادا وجود دارد که شهروندان و مهاجران می توانند از آن ها استفاده نمایند. امکانات موجود در کشور کانادا نیز بسیار پیشرفته بوده و برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار نیز بسیار ایده آل می باشد.
 

2- دریافت اقامت دائم :

دریافت اقامت دائم کشور کانادا یکی از بزرگترین مزیت های مهاجرت از طریق این روش مهاجرتی می باشد. شما می توانید با کمک حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022 به اقامت این کشور دست پیدا کنید. لازم به ذکر است که از طریق شما می توانید به همراه همسر و فرزند خود ( به صورت خانوادگی به کشور کانادا مهاجرت نمایید. دقت داشته باشید که مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق تعداد محدودی از روش های مهاجرتی امکان پذیر بوده و یک امتیاز محسوب می شود.
 

3- تحصیل رایگان برای فرزندان :

افرادی که با حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022 موفق می شوند به این کشور مهاجرت کرده و اقامت دائم ان را دریافت کنند، می توانند امکان تحصیل رایگان برای فرزندان زیرا ۱۸ سال خود را نیز فراهم کنند. در قانون مهاجرت کانادا، تحصیل برای فرزندان زیر ۱۸ سال مهاجرانی که از طریق سرمایه گذاری به این کشور سفر کرده اند، رایگان می باشد.
 

4- عدم نیاز به مدرک تحصیلی سطح بالا :

سطح مدرک تحصیلی جزو مواردی می باشد که در اغلب روش های مهاجرتی مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین این آپشن جزو مواردی می باشد که در برخی روش های مهاجرتی بسیار حائز اهمیت است. در هنگام مهاجرت به کانادا با کمک حداقل مبلغ سرمایه گذاری، شما به مدرک تحصیلی سطح بالا و قابل توجهی نیاز ندارید. این مسئله سبب سهولت بسیار قابل توجه در فرآیند مهاجرت خواهد شد.


حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022
 

5- عدم نیاز به مدرک زبان سطح بالا :

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، علاوه بر مدرک تحصیلی سطح بالا به مدرک زبان با سطح و نمرات بالا نیز نیاز ندارند. متقاضیان این روش مهاجرتی با داشتن مهارتی معمولی در زبان انگلیسی یا فرانسوی می توانند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایند.
 

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا 2022 :

بریتیش کلمبیا یا همان ونکوور جزو مشهور ترین استان های کانادا برای سرمایه گذاری می باشد. این استان در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین استان های کشور کانادا برای سرمایه گذاران تبدیل شده است. در حال حاضر شما می توانید با مبلغی معادل ۲۰۰ الی ۴۰۰ هزار دلار به این استان کشور کانادا مهاجرت نمایید. لازم به ذکر است که متقاضیان مهاجرت به بریتیش کلمبیا با داشتن سرمایه بیشتر برای مهاجرت به کانادا، می توانند علاوه بر همسر و فرزندان، ۱ الی ۵ نفر را نیز به عنوان همراه کاری به کانادا ببرند.
 

سرمایه گذاری در استان پرنس ادوارد :

در صورتی که قصد مهاجرت به استان پرنس ادوارد کانادا داشته باشید، باید به سراغ بیزنسی بروید که در گذشته مهارت یا تجربه ای مرتبط با ان داشته باشید. لازم به ذکر است که حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022 برای افرادی که استان پرنس ادوارد را انتخاب می کنند، معادل ۲۷۵ هزار دلار می باشد. لازم به ذکر است که ۲۵ هزار دلار از مبلغ ذکر شده بعد از ۶ ماه و ۵۰ هزار دلار از آن بعد از یکسال زندگی در کشور کانادا به آن بازگردانده می شود. دقت داشته باشید که برای سرمایه گذاری در استان پرنس ادوارد به مدرک زبان آیلتس و مدرک تحصیلی لیسانس نیاز خواهید داشت.
در انتها دقت داشته باشید که استان هایی نظیر کبک، منیتوبا و ... نیز دارای شرایط سرمایه گذاری خاص و منحصر به فردی می باشند. اما به طور کلی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری جزو بهترین روش هایی می باشد که در حال حاضر به مهاجران پیشنهاد می شود.
در انتها امیدواریم اطلاعات جامع و مناسبی در زمینه حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا 2022 به دست اورده باشید و بتوانید از آن استفاده نمایید. 
بازدید: 29تاریخ انتشار : 1401/12/06