مهاجرت پناهندگی از طریق سازمان ملل

انواع مهاجرت به کانادا
بازدید: 10526

معرفی سیستم مهاجرتی امتیازی جدید کبک

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1118

روش های خرید تابعیت و اقامت دائم از طریق سرمایه گزاری

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 343

استان نووا اسکوشیا مهاجر آشنا به زبان فرانسوی میپذیرد

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 819

سطح مجوزهای کار کانادا

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1339

بیمه در کانادا بیمه عمر

جاب آفر
بازدید: 428

گزارش شغلی لوله کش

اکسپرس اینتری
بازدید: 259

سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا

سرمایه گزاری در کشور کانادا
بازدید: 230

تسهیلات جدید کبک برای حمایت از نیروی کار موقت خارجی

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بازدید: 1923

مهاجرت از طریق خرید باشگاه ورزشی در کانادا

 مهاجرت از طریق خرید باشگاه ورزشی در کانادا:

در حال حاضر از کشور کانادا به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشور های دنیا از نظر سطح رفاه اجتماعی، امکانات رفاهی، درآمد و ... یاد می شود. به همین دلیل افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا به دنبال مهاجرت به کشور کانادا و کسب اقامت این کشور می باشد. خرید باشگاه ورزشی در کانادا یکی از روش هایی می باشد که شما می توانید از آن برای مهاجرت استفاده نمایید. این روش جزو برترین روش های مهاجرتی محسوب نمی شود زیرا متقاضیان آن باید شرایط خاص و منحصر به فردی داشته باشند. با این حال افرادی که بتوانند شرایط لازم برای این روش مهاجرتی را تامین کنند، می توانند به راحتی به کانادا مهاجرت نمایند. در ادامه شما را با مدارک مورد نیاز، هزینه خرید باشگاه ورزشی در کانادا و سایر نکات مهم و مرتبط با این موضوع آشنا خواهیم کرد.
خرید باشگاه ورزشی در کانادا

مدارک لازم برای مهاجرت با کانادا از طریق مدیریت باشگاه ورزشی :

برای راه اندازی یا خرید باشگاه ورزشی در کانادا به مدارک خاص و منحصر به فردی نیاز دارید. به عنوان مثال متقاضیان باید مدرک دانشگاهی معتبری در زمینه تربیت بدنی یا رشته های مرتبط با آن در اختیار داشته باشند. همچنین این افراد باید بتوانند مدارکی مبنی بر فعالیت چند ساله در حوزه های ورزشی را در اختیار اداره مهاجرت کانادا قرار دهند. لازم به ذکر است افرادی که علاوه بر خرید باشگاه به دنبال مدیریت آن نیز می باشند، باید بتوانند گواهینامه مربی گری مورد تایید خود را به در لیست مدارک خود قرار دهند. سایر مدارک مورد نیاز شامل مواردی مثل مدارک شناسایی، ترجمه مدرک تحصیلی، پاسپورت و ... می شود.

 

 


نحوه رتبه بندی متقاضیان برای مهاجرت از طریق خرید باشگاه :

برای مهاجرت از طریق خرید باشگاه ورزشی در کانادا شما باید به رتبه مناسبی در لیست رتبه بندی اداره مهاجرت کانادا دست پیدا کنید. این رتبه بندی بر اساس شرایط متقاضیان و امتیازات کسب شده توسط ایشان تعیین می گردد. به عنوان مثال شرایط سنی متقاضیان می تواند تاثیر قابل توجهی بر روی امتیازات دریافتی آن ها داشته باشد. زیرا اگر سن متقاضیان بین ۲۰ الی ۲۹ سال باشد می توانند ۱۰۰-۱۱۰ امتیاز از این طریق کسب نمایند. سایر گروه های سنی نیز امتیازات مختلفی را دریافت خواهند کرد. به طور کلی امتیازات حاصل از شرایط سنی فرد متقاضی از صفر الی ۱۱۰ امتیاز متغیر می باشد.
خرید باشگاه ورزشی در کانادا

عوامل موثر بر روی هزینه راه اندازی و خرید باشگاه ورزشی در کانادا:

هزینه خرید باشگاه ورزشی در کانادا تحت تاثیر عوامل متعدد و گوناگونی قرار می گیرد. دقت داشته باشد که تمامی عوامل موثر بر روی هزینه خرید باشگاه ورزشی در کانادا نمی توانند تاثیر یکسان و برابری داشته باشند. حتی میزان تاثیرگذاری تمامی آنها قابل پیش بینی نمی باشد. در ادامه تعدادی از مهم ترین عوامل موثر بر روی قیمت راه اندازی و خرید یک باشگاه در کانادا را به شما معرفی خواهیم کرد.

تجهیزات باشگاه :
یکی از مهم ترین عوامل موثر بر روی میزان هزینه خرید باشگاه ورزشی در کانادا، تجهیزات به کار رفته در باشگاه مورد شما می توانید. به طور کلی باشگاه هایی که تعداد تجهیزات بیشتری داشته باشند از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. اما دقت داشته باشید که در مواردی باشگاه های با تجهیزات محدود اما پیشرفته، قیمت بالاتری نسبت به باشگاه های بزرگ با تجهیزات قدیمی دارند. در نتیجه در هنگام خرید باشگاه ورزشی در کشور کانادا علاوه بر تعداد تجهیزات به سطح کیفیت و تکنولوژی به کار رفته در ان ها نیز دقت کافی را داشته باشید.

هزینه تبلیغات :
هزینه تبلیغات یکی از عواملی است که می تواند هزینه های قابل توجهی را برای مدیران ورزشی به همراه داشته باشد. افرادی که قصد خرید باشگاه ورزشی و واگذار کردن آن به سایرین را دارند، با این هزینه روبرو نخواهند شد. اما متقاضیانی که ضمن خرید به دنبال راه اندازی باشگاه خود می باشد، باید هزینه های قابل توجهی را برای تبلیغات پرداخت نمایند. توجه داشته باشید که خرید و مدیریت باشگاه ورزشی در کانادا یک شغل ایده آل و با درآمد نسبتا مناسب می باشد. در نتیجه مطمئن باشید که در صورت تبلیغات و مدیریت مناسب، تمام هزینه های شما در یک بازه زمانی میان مدت، به شما باز خواهد گشت.

حقوق کارکنان باشگاه :
برای خرید باشگاه ورزشی در کانادا و راه اندازی آن به کارکنان و پرسنل متخصص و مجرب نیاز خواهید داشت. پرسنل متخصص و مجرب ضمن کمک به شما در حین مدیریت مجموعه ورزشی می توانند بر روی جذب مشتری نیز تاثیر داشته باشند. توجه داشته باشید که مربیان ورزشی با سطح بالا می توانند تاثیر بسیار چشمگیری بر روی جذب مشتری داشته باشند اما دستمزد مدنظر ایشان نیز بسیار بالا و قابل توجه می باشد. این مسئله می تواند باعث شود که سود باشگاه ورزشی شما در ماه های ابتدایی فعالیت خود به حداقل و حتی صفر کاهش پیدا کند. اما استفاده از کارکنان متخصص و در سطح بالا در بلند مدت مزیت های بسیار مناسبی را برای شما به همراه خواهد داشت.
 

خرید باشگاه ورزشی در کانادا
هزینه دریافت مجوز های مورد نیاز :
هزینه دریافت مجوز های مورد نیاز برای خرید باشگاه ورزشی در کانادا، جزو مهم ترین عواملی می باشد که باید به آن دقت داشته باشید. این عامل به تنهایی تحت تاثیر موارد مختلفی قرار می گیرد. به عنوان مثال برای راه اندازی و خرید باشگاه در کانادا شما باید مجوز کسب و کار در این کشور را دریافت نمایید. هزینه این مجوز با توجه به تعداد کارکنان شما تعیین شده و متغیر می باشد. همچنین برای دریافت مجوز کسب و کار شما باید از کارکنان متخصص استفاده نمایید. در غیر این صورت باید حدود ۸۰۰ دلار برای طی کردن دوره های آموزشی ایشان پرداخت کرده و سپس مجوز لازم را دریافت کنید.

لازم به ذکر است که هزینه خرید باشگاه ورزشی در کانادا علاوه بر موارد فوق، تحت تاثیر عوامل دیگری نیز قرار می گیرد. از مهم ترین عوامل موثر باقی مانده می توان به هزینه های حقوقی، هزینه بیمه، نرم افزار های مدیریتی و ... اشاره کرد.
در انتها امیدواریم اطلاعات جامع و مناسبی در زمینه خرید باشگاه ورزشی در کانادا و مهاجرت از این طریق به دست آورده باشید.
بازدید: 24تاریخ انتشار : 1401/12/06